شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-06-09 04:11 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-06-10 07:24 AM

دیروز خریدم دونه ای 12 تومن /دم اهالی انجمن همیشه گرم باد/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - imankazerooni - 2015-06-10 10:19 AM

عشایری گرفتی دوازده؟

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-06-10 11:28 AM

متاسفانه بله اینجا عشایری دونه ای 10-12 ومهام 15تومنه/

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - imankazerooni - 2015-06-10 12:03 PM

من شیراز میگیرم 8500 حقیقتش رو هم بگم مهام 8x57 هم چون هنوز سردرگمم که به خان و لول سلاح آسیب میرسونه یا نه استفاده نمیکنم . و یه سوال راستی من چند مدت پیش رفتم تیراندازی حدود سی تیر انداختم و کلی لول داغ شد آخر کار یه فشنگ از نوک اسلحه رد کردم تا سر پوکه رفت داخل خیلی ترسیدم و ناراحت شدم که اسلحم نوک لولش گشاد شده و اومدم خونه یه دوساعتی گذشت باز یه فشنگ از نوک رد کردم داخل ولی اینبار تا نصف مرمی بیشتر نرفت . و باز تنگی روز اولش شده بود. این طبیعیه یا لول اسلحم مشکل داره
جهت یاد آوری : سلاح برنو بلند 1309

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-06-11 04:10 PM

8500قیمت خیلی خوبیه این قیمیت 4-3سال پیش طرفای ماست طرفای ما اسلحه فروش کمه وخواهان تفنگ وفشنگ هم کمه بخصوص گلوله زن مردم ساچمه زن دارن برای زدن پرنده وخرگوش چون طرفای ما شکار 4پا نداره پس کسی نمیاد گلوله زن بخره صرفا واسه گروپگیری وعشق پس درنتیجه اسلحه فروش هم فروش گلولش کمه واز کسایی مثل بنده تلافی میکنن وسود 3فشنگو میکشه رو 1فشنگ ومنم دودستی تقدیم میکنم خخخخخخخ( خنده من از گریه ام تلخ تر است چون کار من از گریه گذشته میخندم)/ دوست عزیز درسته برنو در اصل ساختاری جنگی داره اما فشنگ نوک سرب ونوک حفره ای مخصوص شکاره ونوکتیز fmgمخصوص جنگ وبرای گروپگیری دقت بالاتری دارن فلذا فشنگ مهام ودیگر فشنگای سافت پوینت (نوک نرم )وهالوپوینت (نوک حفره ای ) هیچ ضرری برای لول سلاح ندارند وبا خیال راحت استفاده کن اگه این دو مرمی به لول اسیب میرسوندن در بلادکفر هرگز ساخته نمیشدن ویا منسوخ میشدن / از شلیکهای پیاپی وبی وقفه (که خودم هم انجام دادم) بپرهیزید تا لول وخان دیرتر اسیب ببینن ضمنا درمورد گشادی لول تا اون حد که بعد از30تیر مرمی در سر لول غرق بشه ولول تا پوکه بیاد دقت نکردم / تا نطر اساتید چی باشه

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - dieselpower - 2015-06-11 08:10 PM

داداش ۳۰ تا تیر واسه یه تفنگ اونم جنگی عددی نیست که مرمی کامل بره توی لوله این حالت مثل ایبنه که لوله شما خان نداشته باشه
بدون شک لوله مشکل داره،شاید تا قبل از گرم شدن و یه چند تا تیر جواب بده که البته اونم مدیون لول بلندش هست ولی لوله دیگه عمرشو کرده و کارش تمومه به فکر تعویض باشید

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - imankazerooni - 2015-06-12 07:35 AM

(2015-06-11 08:10 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش ۳۰ تا تیر واسه یه تفنگ اونم جنگی عددی نیست که مرمی کامل بره توی لوله این حالت مثل ایبنه که لوله شما خان نداشته باشه
بدون شک لوله مشکل داره،شاید تا قبل از گرم شدن و یه چند تا تیر جواب بده که البته اونم مدیون لول بلندش هست ولی لوله دیگه عمرشو کرده و کارش تمومه به فکر تعویض باشید
ممنون دوست عزیز. ولی کاش میومدی تو تایپیک معرفی اسلحه برنو تا یکم بیشتر تبادل نظر کنیم

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - nimrooz - 2015-06-12 11:06 AM

من خیلی وقته که دنبال فشنگ 8 خارجی ام ولی پیدا نمیکنم .همه بچه های این انجمن هم مث خودم عشایری میندازن ن ن... کسی تجربه تیراندازی با فشنگ اون ور ابی رو داره؟

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-06-12 11:47 AM

من با سیلربلوت مرمی پله ای که فکر کنم سال 90 وقبل از اون سهمیه دادن حدود 200 متری روی یه برگه A4 گروپ گرفتم /