شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-04-21 08:16 PM

[تصویر: 14296347191.gif]
[تصویر: 14296347191.gif]

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-04-26 01:05 PM

[تصویر: 14300409081.jpg][b]

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-04-27 04:19 PM

امروز هم چندتا فشنگ عشایری ومهام سرسربی رو بردم بیرون واسه تفریح که یکی از مهام ها چاشنیش عمل نکرد
[img]ads/14301390041.jpg[/img]
[تصویر: 14301401081.jpg]

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - کوهنورد - 2015-04-27 10:08 PM

با سلام :
اسمان جان همیشه به گردش !!!!خخخخخخخخ
خوشم میاد با این سالار خیلی حال میکنی خصوصا بدون دوربین هدف زنی میکنی .
راستی این مرمی رو چطوری از پوکه جدا کردی ؟ چاشنی سوزن خورده رو گذاشتی تو چکش مرمی کش با ضربه ...........؟؟؟؟
اگر این کار رو انجام دادی خیلی دل داری بابا !!!!!
انشالله همیشه خطر دور باشه

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-04-27 10:51 PM

سلام جناب کوهنورد زنده باشید چه کنیم این برنو شده یار کوه وکمر بنده حقیر چند بار گلنو شارژ کردم ولی شلیک صورت نگرفت تقریبا 5 دقیقه ای صبر کردم گفتم شاید چاشنی دیر تر عمل کنه یا همچین چیزی بله خطرناکه وریسک داره خلاصه دل رو به دریا زدم وگلوله رو از برنو جدا کردم ومرمی رو با چند بار فشار مثل فشاری که پرستاران زحمتکش موقعی که میخوان سر یه امپولو از بدن جدا کنن از بغل فشار میدن وسر امپول بینوا میپوکه ومیره منم مرمی رو به اطراف فشار دادم تا گلوی پوکه گشاد شدو مرمی اومد بیرون/من لوازم ریلود وچکش مرمی کش نه گلوله زن ونه ساچمه زن ندارم واصلا نمیدونم چجوری استفاده میشن/ فقط فشنگ اماده استفاده میکنم عشایری -مهام- سیلر بلوت-عقاب شاهین- استرلینگ -یاف - //دمتون گرم

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - peisaz - 2015-04-28 06:39 AM

سلام دوستان
ممنون میشم اگر اطلاعاتی (مثل کیفیت - قیمت) از انواع فشنگهای برنو موجود در بازار ایران دارید ما را هم مستفیض بفرمایید.
فشنگهایی مثل (البته فقط اسمشون رو شنیدم)
فشنگ روسی!
فشنگ مصری!
فشنگ ام ام
سیلیر بلوت
آر وی اس!!!!

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-04-28 07:44 PM

(2015-04-28 06:39 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
ممنون میشم اگر اطلاعاتی (مثل کیفیت - قیمت) از انواع فشنگهای برنو موجود در بازار ایران دارید ما را هم مستفیض بفرمایید.
فشنگهایی مثل (البته فقط اسمشون رو شنیدم)
فشنگ روسی!
فشنگ مصری!
فشنگ ام ام
سیلیر بلوت
آر وی اس!!!!

1فشنگ روسی بامرمی مغز فولادی وپوکه سیاه رنگ که بنده بدلیل اسیب ندیدن سلاح استفاده نکردم قیمتش بدلیل نخریدن شکارچیا ارزونه پارسال به من دادن 7 تومن نخریدم بخاطرساختار جنگیش fmgتخریبش کمه
2فشنگ مصری من ندیدم وطرفای ما نیست قیمتشو ندارم
3فشنگ mmساخت المانه وخیلی قدیمی حدود40سال قدمت که بنده بازم بدلیل قدیمی بودن استفاده نمیکنم قیمتشو ندارم ولی باید کمتر از 20تومن باشه بازم بخاطرساختار جنگیش fmgتخریبش کمه
4سیلربلوت ساخت چک هست وفشنگای عالی هستن و سرسربی سافت پوینت با بالستیک خوب وتخریب عالی که عمرشون کمتر از 10ساله ودونه ای 30-40 تومن واستفاده کردم
5 ار وی اس ساخت المانه اگه گیر بیاد قیمت 30-40 تومنه استفاده نکردم اگه خوب نگه داری شده باشه قطعا عالیه
6فشنگ ایرانی عشایری جنگی دونه ای حدودا 10 تومن باکیفیت متوسط به پایین ودرحال تولید دقت کم مگر یه دست وریلود بشه وتخریب کم نسبت به مهام
7فشنگ مهام سرسربی 57*8 قیمت حدودا14تومن با تخریب خوب اما دقت کم مگر یه دست بشه وکیفیت متوسط به پایین
8فشنگ تاجی نوک تیزه که مربوط میشه به قبل از انقلاب اسلامی سال57 عکس تاج ته پوکه حک شده که به دلیل قدمت زیاد اونم استفاده نمیکنم قیمت کمتر از فشتگ عشایریه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - imankazerooni - 2015-04-29 05:49 AM

دوستان من از کجا میتونم فشنگی جز عشایری پیدا کنم و قیمت هم بگید . فشنگ عشایری قیمتش 8 تومن من چند روز پیش گرفتم

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-05-04 11:46 PM

انواع فشنگ برنو

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2015-05-11 03:33 PM