شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - ALIANA-54-T06 - 2015-02-18 01:11 PM

بنظر که 14.5x114mm میباشد Khansariha (8)
[تصویر: 14242520571.jpg]

توپ 20 میلیمتری مرمیهای کاملا متفاوتی دارند
[تصویر: 14242520572.jpg]
[تصویر: 4199074_3_l.jpg]

مقایسه بعضی مدل و کالیبرها Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - KRALMAGNUM - 2015-02-18 01:17 PM

اره درسته اقا علیKhansariha (8) کالیبرش 14.5x114mm
مرمیشم رسامه در به در دنبال فسفورش بودم و 3 تیکش کردم فسفورشو خالی کردم برایه ساخت رسام گلوله زن 270Khansariha (8)

حیف که نمیشه عکس گذاشت حوصله دردسر ندارمKhansariha (226)
یا علی

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - FMJ - 2015-02-18 02:08 PM

آ ها ا ا ا ا ن ن ن ...... خودتو لو دادی بهنام خااااان .....!!!!!!Khansariha (118)
یک هفته بیشتره میخوام بهت پ.خ بدم که این پروژه ی تسلیحاتیه رسام جنابعالی چیشد .... که خودت صدات درومد...!!!!
البته از این نظر برام جالبه بدونم چون با اینکه کاملا سیستم شو میدونم ولی تابحال از نزدیک جزییاتشو ندیدم /یک ماه پیش که تو یکی از ارسالهات بهش اشاره کردی توجهم جلب شد و هنوز منتظر.....Khansariha (226)

تشکرررررررررر....

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - KRALMAGNUM - 2015-02-18 07:21 PM

سلام اقا رضا به خدا جاش نیست نمیخوام نه واسه خودم دردسر بشه نه واسه سایت اما بعدا خبرش رو میدم قراره یه چنتا وسیله بسازم که اصولی در بیاد همینجوری که نمیشه ساخت.
این مشغله کاری مام جوریه که نمیشه همه وقتمو بزارم روش کار کنم. از یه ورگیر کارهای نظامی و .... از یه ور گیر این اخر سال که مشکلات خودشو دارهKhansariha (226)
خیالتون راحت ساختم به رویه چشمKhansariha (8)
یا علی.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - sajadm - 2015-03-02 08:23 PM

سلام به اساتید کسی میدونه میشه فشنگ 270 تو ایران ریلود کرد یا نه چاشنی و باروت و مرمی پیدا میشهKhansariha (256)Khansariha (221)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - dieselpower - 2015-03-03 12:16 AM

بله برادر چرا نمیشه؟
پول باشه همه چی پبدا میشه
ولی هزینه لوازم ریلودینگ خیلی گرون میشه حدود ۲ تومن
هزینه ساخت فشنگ هم با توجه به کیفیت مواد مورد استفاده بین ۲۵ تا ۳۰ تومن میشه

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - sajadm - 2015-03-03 12:32 PM

(2015-03-03 12:16 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله برادر چرا نمیشه؟
پول باشه همه چی پبدا میشه
ولی هزینه لوازم ریلودینگ خیلی گرون میشه حدود ۲ تومن
هزینه ساخت فشنگ هم با توجه به کیفیت مواد مورد استفاده بین ۲۵ تا ۳۰ تومن میشه

ممنون البته من بیشتر از این حرفا شنیدم حدود 6 ولی مرمی و چاشنی و باروت مشکل زیاد موجود بودنش هست که اگه کسی وسایلشو بخره و مرمی .... نباشه یا کم پیدا شه دیگه...

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - guilanshekar - 2015-03-03 04:00 PM

Y seri poke
Doshka
270
Va
...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - mearaji - 2015-03-10 12:52 PM

(2015-03-03 04:00 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y seri poke
Doshka
270
Va
...

؟؟؟
باز نمیشه داداش Khansariha (226)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - sabzgardan - 2015-03-12 08:03 AM

سلام به همه دوستان عزیز من سرگلوله sierra 150 گرین خریدم میخواهم سر گلوله فشنگ جنگی را عوض وسرگلوله جدید را جایگزین کنم مقدار باروت باید چقدر باشد.ممنون میشم من را راهنمایی کنید.