شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - کوهنورد - 2012-07-25 01:20 AM

اول از همه ورودت را تبریک میگم . دوست عزیز چرا برنو را خراب کردی فشنگ برنو که زیاد تر از کلاش پیدا میشه ؟ بعدش میشه بگی شما ساکن کجا هستی من تا حالا نشنیده بودم سلاح جنگی برای مصرف شخصی به کسی واگذار بشه نهایتا با ساچمه زنی سروته قضیه رو هم میاوردن . با حال و هوای صحبتت دستگیرم شد بچه کویری .تورو به خدا به دوستات بگو با کلاش حیونا رو نزنن بچه های کویر که دلشون دریاست و افق فکرشون باز .ضمنا من یه کلت دارم از این فشنگا که عکسشو گذاشتی میخوره معمولا میزارم جیب بغلم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - royal - 2012-07-25 02:08 AM

دوست عزیز این کلاش های 10 تیر برای محافظت در مقابل انسان هستش یا حیوان ؟؟؟Khansariha (8)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - mhrSB - 2012-07-25 09:51 AM

شاید این جا جاش نباشه اما بحثش شده دارم میپرسم کسی میدونه برای خرید سلاح کمری قانونی باید چه شرایتی داشته باشیم و چگونه میشه تهیه کرد؟

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - كولي - 2012-07-25 11:13 AM

دوست عزيز فكر ميكنم با توجه به قانون كشور به هيچكس مجوز تملك و داشتن سلاح كمري داده نميشود و كساني كه سلاح كمري حمل ميكنند صاحب سلاح نمي باشند و بواسطه نوع و حساسيت نوع شغل مجوز حمل سلاح دارند كه كاملا مقوله اي جدا است .

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - maahmadi - 2012-08-01 03:19 AM

سلام "کسی مشخصات کامل 308 ایرانی داره ؟
وبهترین نوع فشنگ برای این اسلحه چیه؟

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - maahmadi - 2012-08-14 03:01 AM

سلام
میشه درموردسلاح 308 ایرانی اطلاعاتی به من بدین دوستان واینکه چه فشنگی برای اون بهتره؟
ممنون میشم کمکم کنیدKhansariha (256)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - maahmadi - 2012-08-14 09:19 PM

(2012-08-01 04:53 PM)kaysun نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-08-01 03:19 AM)maahmadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام "کسی مشخصات کامل 308 ایرانی داره ؟
وبهترین نوع فشنگ برای این اسلحه چیه؟

سلام
اگر منظور شما نخجیر 3 با کالیبر 308 است عرض کنم که کپ و گلنگدن که ماوزر 98 یا همون 270 ایرانی و لول نیز 60 سانتی با گام 1 به 12 اینچ است . فشنگ 308 خارجی که بهتره ولی به سختی گیر میاد و بیشتر فشنگ ایرانی جنگی در دسترس است و جواب سوال شما کمی سخته چون نفرمودید بهترین فشنگ برای چه کاری منظور شکار یا هدف زنی . ولی برای نمونه عرض می کنم بهترین فشنگ برای مسابقات 1000 یاردی فشنگیست که دارای مرمی 168 گرینی ساخت شرکت سیرا مدل مچ کینگ و باروت مناسب باروت IMR 3031 برای لود می باشد

باتشکرازدوست گرامی :
فشنگ برای شکارکدام بهتر چون دربازارچندنمونه پیدامیشه؟
مرسی بابت راهنمایتونKhansariha (8)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - maahmadi - 2012-08-16 10:54 PM

(2012-03-26 05:59 PM)mirzayousef نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دوباره سلام عیدتون مبارکKhansariha (10)
کسی از دوستان اطلاع داره 270 رو میشه آزاد تهیه کرد یا نه ؟ و اگه بله قیمت آزاد و دولتیش چنده ؟ مرسی
سلام
:khansariha (8)آزادرامیشه تهیه کرداسلحه فروشی ها دارن وحدودقیمت 5.5 تا7 من که پرسیدم جواب دادن.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - هادی - 2012-08-27 02:01 AM

دوستان کی گفته فشنگ خارجی پیدا نمیشه جواز بیارید و هر فشنگی میخواهید بگیرید ولی هزینه اش بالاست

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - royal - 2012-08-27 11:28 AM

خب ما هم میدونیم گیر میاد ولی خب پولش واقعا زیاده نمی ارزه یه فشنگ استرلینگ رو میدن 1400 این کجاش انصافه Khansariha (8)