شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - frank - 2014-06-02 05:07 AM

با درود دوست عزيز
من تا يك ماه ديگه ايران نيستم به محض برگشت از طريق پيام خصوصي با شما تماس مبگيرم فشنگ هم چيز قابل داري نيست فراوان موجوده
همينكه يك تايمي در خدمت دوست عزيزي مثل شما هستم كافيه
بنده تهران هستم اگر تا يك ماه آينده تماسي نداشتم ....به علت مشغله فراموش كردم ....به من پيام بدهيد
بدرود

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - adeljan - 2014-06-02 06:30 AM

(2014-05-31 07:39 PM)AiatAzizi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-30 07:35 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امسال نرخ فشنگ سرگرد ونوک تیز برنو هم دولتی هم ازاد چنده ؟ممنونم /یاحق

سلام.
سهمیه امسال دولتی برنو 20 عدد به قیمت 7140 تومان و سهمیه عشایر هم 100 عدد به قیمت 7140 تومان می باشد.(قیمت فشنگ عشایری سال قبل 2000 تومن بود که امسال 5140 تومان افزایش داشته است)

مطمعنی

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - KRALMAGNUM - 2014-06-02 08:56 PM

با اجازه دوستان. اره دوستان دونه ای 7140 سهمیه دولتی 2 هفته پیش
پیش کرمزاده دزفول قیمت گرفتم ازاد عشایری یکی جفتی 5 تومن به من دارد 500 تا در میومد 1.200
نخریدم

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - AiatAzizi - 2014-06-02 09:28 PM

(2014-06-02 06:30 AM)adeljan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-31 07:39 PM)AiatAzizi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-30 07:35 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام امسال نرخ فشنگ سرگرد ونوک تیز برنو هم دولتی هم ازاد چنده ؟ممنونم /یاحق

سلام.
سهمیه امسال دولتی برنو 20 عدد به قیمت 7140 تومان و سهمیه عشایر هم 100 عدد به قیمت 7140 تومان می باشد.(قیمت فشنگ عشایری سال قبل 2000 تومن بود که امسال 5140 تومان افزایش داشته است)

مطمعنی

آره عزیزم.
(2014-06-02 08:56 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اجازه دوستان. اره دوستان دونه ای 7140 سهمیه دولتی 2 هفته پیش
پیش کرمزاده دزفول قیمت گرفتم ازاد عشایری یکی جفتی 5 تومن به من دارد 500 تا در میومد 1.200
نخریدم

خب دوست عزیز برای من بگیر پولش رو میدم.شیرینیت هم روی چشام

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - KRALMAGNUM - 2014-06-02 10:31 PM

قرار شد پسر خالم بخرشون.بعد دوست عزیز معامله فشنگ جزء ممنوعات قوانین انجمنه و ارسال فشنگ هم ممنوعه.
شرمنده داداشKhansariha (8).
یا علی.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - dieselpower - 2014-06-03 12:17 AM

(2014-06-02 05:07 AM)frank نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با درود دوست عزيز
من تا يك ماه ديگه ايران نيستم به محض برگشت از طريق پيام خصوصي با شما تماس مبگيرم فشنگ هم چيز قابل داري نيست فراوان موجوده
همينكه يك تايمي در خدمت دوست عزيزي مثل شما هستم كافيه
بنده تهران هستم اگر تا يك ماه آينده تماسي نداشتم ....به علت مشغله فراموش كردم ....به من پيام بدهيد
بدرود
ممنون داداش شمارمو واستون پیام میکنم هر موقع وقت داشتین خدمت برسم
خیلی ممنون
در مورد سهمیه گلوله که پارسال گرفتم قیمت سهمیه برنو مهام و۲۷۰ یکی بود احتمال زیاد کلیه گلوله هایی که سهمیه میدن دیگه یکی هست

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - frank - 2014-06-03 06:01 AM

با درود
آقا اين فشنگ جفتي ٥٠٠٠ تومن كجاست
اگه باشه من ٢٠٠٠ تا ميخوام
اگه ممكنه يه آدرس و تلفن از اون فروشگاه به من بدين
ممنون

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2014-06-03 04:43 PM

سلام فشنگ ازاد برنو دونه ای کمتراز ۱۰تومن محاله مگه مشکلی داشته باشه/یاحق

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - asman - 2014-06-03 09:27 PM

امروز پرسیدم ازیکی ازاسلحه فروشا ازاول تیر فشنگ برنو سهمیه ۷۱۴۰تومن/یاحق

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - KRALMAGNUM - 2014-06-03 09:34 PM

ازاد دونه ی 2500 به من داد نگرفتم پسر خالم دیروز همشونو خرید 1.250 هزار تومن.البته فروشگاه نبود شخص بود.
یا علی.