شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: فشنگها ( ساچمه زني و گلوله زني ) (/forumdisplay.php?fid=54)
+--- موضوع: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها (/showthread.php?tid=894)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - mehdihadi - 2013-09-07 09:30 PM

سلام دوستان کسی میدونه قیمت آزاد فشنگ 270چند است؟

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - dieselpower - 2013-09-07 09:46 PM

(2013-09-07 09:30 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانی 15 وخارجی 30

(2013-09-07 09:02 PM)fffffggggg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه دوستان کسی ست تجهیزات پر کردن فشنگ گلوله 92*7 رو جایی تو فروشگاهها سراغ داره و اگر سراغ دارید محل واگه قیمت دارید قیمت اون رو بفرمایید Khansariha (256)
دوستان کاربر عزیز بایکال اقا بیزن چند تا کلیپ از پر کردن فشنگ گلوله زنی توی اپارات گذاشته فکر کنم چند صفحه قبل لینکش باشه راستش من این کلیپها رو دیدم کلا از این کار پشیمون شدم کار بسیار سخت و دقیقی هست و وسایل زیادی لازم داره که قیمتش تو ایران حدود 5 میلیون در میاد حالا باز شما اون کلیپها رو ببینین و سپس تصمیم بگیرید

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - rezajf - 2013-09-07 11:29 PM

[تصویر: 07_13137858430917451.jpg]

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - bycal - 2013-09-07 11:30 PM

(2013-09-07 09:46 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-07 09:30 PM)mehdihadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانی 15 وخارجی 30

(2013-09-07 09:02 PM)fffffggggg نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به همه دوستان کسی ست تجهیزات پر کردن فشنگ گلوله 92*7 رو جایی تو فروشگاهها سراغ داره و اگر سراغ دارید محل واگه قیمت دارید قیمت اون رو بفرمایید Khansariha (256)
دوستان کاربر عزیز بایکال اقا بیزن چند تا کلیپ از پر کردن فشنگ گلوله زنی توی اپارات گذاشته فکر کنم چند صفحه قبل لینکش باشه راستش من این کلیپها رو دیدم کلا از این کار پشیمون شدم کار بسیار سخت و دقیقی هست و وسایل زیادی لازم داره که قیمتش تو ایران حدود 5 میلیون در میاد حالا باز شما اون کلیپها رو ببینین و سپس تصمیم بگیرید
استاد عزیز dieselpower کاملا درسته
لینک هم خدمت دوست عزیزمون mehdihadi که تازه به جمعمون اضافه شدن زیاد دنبال صفحات نگردن
مهدی جان این پر کردن فشنگ گلوله زنی 4 قسمت داره که همشون در اپارات من هست لینک قسمت اولو میزارم بقیه هم همون کنارشه فقط به خاطر اینکه ضمن دیدن یه مطلب مفید دستت بیاد وسایلش چی هست .قیمتش هم با دیدن میزان تجهیزات دستت میاد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - fffffggggg - 2013-09-09 07:55 PM

سلام به اساتید محترم ممنون از لطمتون من اون کلیپهای 4 قسمتی مراحل پر کردن رو قبلآ دیدم ما تو ایران مرمی های شرکتهای معروف رو که گیر نمیاریم بخواهیم یه فشنگ رو مثل اون کلیپ کاملا خودمون پر کنیم البته اگه هم گیر بیا قیمت مرمی وچاشنی انقدر بالا درمیاد که اثلا نمیصرفه من خودم فشنگهای به قول معروف عشایری رو تقریبا تا حد امکان اصلاح میکنم Khansariha (256)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - arashghaderi - 2013-09-10 11:34 AM

سلام به همگی
دوستان لطفا کسی اگر از اومدن سهمیه فشنگ 270 مطلع شد اینجا اعلام کنه که ما هم بگیریم
ممنونKhansariha (48)

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - arnold - 2013-09-15 12:37 PM

سلام كسي قيمت فشنگ برنو (مهام) ميدونه چنده؟

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - shahsavar - 2013-09-15 01:05 PM

(2013-09-15 12:37 PM)arnold نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام كسي قيمت فشنگ برنو (مهام) ميدونه چنده؟
اینجا 12 تومنه .

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - RAK - 2013-09-20 03:29 PM

(2013-07-19 11:54 PM)rezajf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا آقا كيوان اتفاقا به نظر من ممكنه
چرا؟
چون گلن گدنشون كه يكيه يعني قطر انتهاي پوكه هر دو يكيه
ثانيا: قطر پوكه هم كه تقريبا يكيه
ثالثا: شايد بگيد مرمي برنو وارد ناحيه پرش لول 270 نره ولي يادتون نره كه طول پوكه برنو 57 ميلي متره و 270 ، 64 ميلي متر اين يعني بلند بودن خزانه لول 270 و به علت اين 7 ميل اختلاف نوك مرمي برنو وارد لول 270 شده و هنوز به ناحيه قطور يعني 8 ميلي متر نرسيده تا بخواد توي ابتداي لول (قسمت خانكشي شده) گير كنه

با سلام خدمت دوستان و اساتید . فشنگ 8*57 داخل جان 270میره ولی گلنگدن نمیخوابه فشنگ 06-30 داخل جان به طور کامل نمیره فشنگ المان باریک(7*57) داخل جان 270 میره ولی شلیک کردن اون هم خطرناک و هم به سلاح شما فشار وارد میکنه (خان صاف میکنه )فشنگ 308 هم وارد جان 270میشه گلنگدن هم بسته میشه ولی شلیک آن باعث انفجار میشه در مورد اسلحه 06-30 فشنگ 270 و 7*57 براحتی وارد جان میشه شلیکش هم خطر نداره ولی چون کالیبرش کوچکتره به لول اسیب میرسونه و علاوه بر این برد و دقت خوبی هم نداره ولی فشنگ 8*57 وارد جان میشه گلنگدن هم بسته میشه شلیک هم باعث انفجار میشه (برای یکی از آشنایان اتفاق افتاد) در مورد برنو فشنگ 270و06-30به طور کامل داخ جان جا نمگیره و گلنگدن هم تا آخر نمیره ولی 7*57و308 به راحتی داخل جان و گلنگدن هم بسته میشه و شلیک آن هم باعث تخریب داخل لوله و علاوه بر این برد و دقت لازم را ندارد پس هرگزبا اسلحه ای که از کالیبر ان اطمینان ندارید شلیک نکنید البته برای بدست آوردن کالیر راههای زیادی هم هست.

RE: انواع فشنگ های گلوله زنی و ویژگی های آنها - amirjoon - 2013-09-20 05:34 PM

دوستان این عکس رو قبلا تو یه سایت دیدم و اینطور که گفته بودن که اینطور که من فهمیدم به علت استفاده از فشنگ کالیبر نامناسب هست!!! Khansariha (127)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.