شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت (/showthread.php?tid=881)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7

RE: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت - savin - 2012-08-22 09:59 PM

صالح جان یک ایده برای ساخت ساپرت با سه پایه ارزون قیمت به ذهنم رسید که خدمتتون ارائه میدم امیدوارم بدردت بخوره چون خودم یک مدت از این مدل استفاده کردم ولی عکسی ازش ندارم
همانطور که در عکسها میبینید میشه اون پیچ روی سه پایرو با یک پیچ بلند تر تعویض کرد واز یک ناودانی فلزی که من در عکس ابرای بیان منظور از مقوا استفاده کردم استفاده کرد و زیر ناودونی رو هم قطر پیچ غلاویز کرد یا یک مهره هم اندازه پیچ به ناودانی جوش داد یا مهره بست و طول ناودونی یعنی جایی که قنداق قرار میگیره رو هم میتونی طویلتر در نظر بگیری ( مثلا 20 سانت ) تا تفنگ سطح اتکای بیشتری داشته بالشه و داخل ناودانی رو میتونی با این اسفنجهای پلاستیکی به قطر نیم سانت بپوشونی تا قنداق صدمه نبینه . در آخر همانطور که مشخصه ساپرت هم حرکت افقی داره و هم عمودی و با محکم کردن پیچ تنظیم می تونی تفنگ رو فیکس کنید اگر سوالی بود در خدمتم[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت - salehpourtaher - 2012-08-22 10:27 PM

منم امروز دقیقا شبیه اینو ساختم حیف که الان دم دستم نیس
البته میخواستم شبیه امیر جونو درست کنم چون چوب کافی نداشتم شروع کردم به فکر کردن همچین چیزیو ساختم خخخخخخخخخ

RE: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت - sunset - 2012-08-23 12:20 AM

(2012-08-22 01:17 AM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب این برای گروپ یا شکار زاویه و جهتش تغییر پیدا میکنه؟
بله دوست من
همينطور كه تفنگ رو پايه مسلح و آماده شليكه مي توني به سرعت به هر جهت تغيير وضعيت بدي پايين يا بالا همينطور 360 درجه چرخش كامل
نكته مثبتش اينه كه در هر وضعيت كه رو هدف ثابت شد ميتوني كاملا اونو رها كني

RE: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت - salehpourtaher - 2012-08-23 08:51 PM

[تصویر: 13457424231.jpg]
اینو چهل دقیقه ای ساختم برای همینه ی ذره کثافت کاری شده خخخخخخخKhansariha (214)Khansariha (214)

RE: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت - mhrSB - 2012-08-23 08:53 PM

بهتر نبود یکم با زمین فاصله داشته باشه؟

RE: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت - salehpourtaher - 2012-08-23 09:13 PM

عزیزم اون طرحی که اقا ی رضا ساوین رو دادن رو بنگر این اون ناودانی هست...

RE: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت - killer - 2012-08-24 01:21 PM

(2012-08-23 08:51 PM)salehpourtaher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 13457424231.jpg]
اینو چهل دقیقه ای ساختم برای همینه ی ذره کثافت کاری شده خخخخخخخKhansariha (214)Khansariha (214)
یک پایه براش میذاشتی خیلی بهتر میشد.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت - salehpourtaher - 2012-08-24 06:20 PM

Khansariha (215)تو رو خدا تاپیک رو بخونید بعد پست بزنیدKhansariha (367)
پست قبلی جواب شما رو دادم Khansariha (290)

RE: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت - savin - 2012-08-24 08:18 PM

کیلر جان این ناودونی چوبی که صالح جان درست کرده با یک پیچ به طول مناسب میتونه روی اون سه پایه دوربین که من در صفحه قبل عکسهاش رو گذاشتم به جای اون ناودانی مقوایی که من برای رساندن منظور مقوایی درست کردم ( فلزی در دسترس نبود )
تصب بشه و ساپرت کامل بشه.

RE: طرح ها و ايده هاي دوستان براي ساخت ساپورت - salehpourtaher - 2012-08-25 11:45 PM

اینم طرح کامل شده......
[تصویر: 77017352182045667484.jpg]