شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 80-hw 80 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 80-hw 80 (/showthread.php?tid=87)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - mayer - 2013-12-29 11:27 PM

نه دوست عزیز چرب بودن نمیتونه دلیلش باشه از فنر های نخجیر بعید بود فنر های با کیفیتی می سازه نخجیر

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2013-12-29 11:47 PM

(2013-12-29 11:27 PM)mayer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دوست عزیز چرب بودن نمیتونه دلیلش باشه از فنر های نخجیر بعید بود فنر های با کیفیتی می سازه نخجیر

آره خودم هم زیاد تعریفشو شنیده بودم ولی نمیدونم چرا اینطور شد

اول کار که اینقدر قوی بود که با هزار تا زحمت بستیمش بعد هم جرات نمیکردم دوربین بزارم روش
تا اومد نرم شه هم که این طور شد

عیب نداره خدا بیامرزتش خخخخخخخخخخخخ

فعلا با فنر قبلی راه میام تا فنر فابریک براش بگیرم

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - arash1324 - 2013-12-30 08:39 AM

سلام و درود Khansariha (8)
فلاور عزيز شكستگي حتي براي فنر اورجينال هم اتفاق مي افته . ولي با اين وجود كيفيت اونها رو از نظر آلياژ با فنرهاي نخجير نميشه مقايسه كرد . درخصوص شكستن فنر شما ، به نظر من در هواي سرد و شليك پي در پي كه باعث فشرده و باز شدن فنر و همچنين ايجاد گرمي و حرارت فنر ميشه باعث شكستن شده است . و دليل استراحت بعد از چند شليك همين هست . كه با كيفيت آلياژ بكار رفته در فنر رابطه مستقيم دارد . Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - rezakaraj - 2013-12-30 12:06 PM

فلاور عزیز به نظر من تو تاپیک اعلام نیاز درخواست فنر تیتان برای وایرخ 80 بکن و خیالت رو راحت بکن در ضمن بعضی ها هم هستن فنر اورجینال تفنگشون رو مایل به فروش باشن.حالا اگر این سری خواستی فنر نخجیر بندازی روی وایرخت بهتره چند حلقه اون رو کوتاه بکنی تا فشار روش کمتر بشه.Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2013-12-30 03:38 PM

ممنون آرش جان بابت راهنمایی ولی فکر نمیکنم به دلیل سرما باشه چون من جنوب زندگی میکنم و موقع شلیک هم هوا سرد نبود
شاید به خاطر قدرت بیش از حد بوده باشه

رضا جان پیشنهاد خوبی دادید . قصد دارم فنر فابریک براش بگیرم که میتونم تو تاپیکی که فرمودید اعلام نیاز کنم
اینجوری باقیمت مناسب تری میتونم بخرم

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ham - 2013-12-30 11:22 PM

سلام
من فکر میکنم علت شکستن این فنر ،طول غیر استانداردش بوده.همونطور که تو تصویر هم مشخصه انتهای فنر، خمیده شده .این در صورتیه که شاید حدود 3-4 بسته بیشتر ساچمه شلیک نشده و همانطور که مشخصه هنوز فنر کاملا قوی بوده که همین امر سبب شاتهای پر سرو صدا میشده.

علت دیگه میتونه زیاد چرب بودن فنر باشه.گریس زدن بیش از حد به فنر باعث میشه که هنگام شلیک تکه های گریس به داخل بدنه پرتاب بشه و باعث دیزیلنگ بشه.
موقع تعویض فنر خیلی خیلی کم بایستی به فنر گریس زد.به صورتی که از اون حالت خشکی اولیه بیرون بیاد.

کلا گریس زیاد باعث استهلاک قطعات داخلی میشه.Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - mahdirahmati - 2014-01-01 07:50 PM

آقا کسی فنر تیتان برای وایرخ 80 داره؟

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ahmadE - 2014-01-07 02:21 PM

سلام
قیمت وایرخ HW80اینروزا چنه؟

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - royall - 2014-01-07 02:53 PM

(2014-01-07 02:21 PM)ahmadE نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
قیمت وایرخ HW80اینروزا چنه؟

لطفا به تاپیک گزارشی از قیمت های بازار مراجعه کنید.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2014-01-09 09:57 PM

دوستان عزیز وایرخ سوار
اگه یادتون باشه من مشکلاتی در مورد فنر نخجیر مثل سر و صدای زیاد ، لگد زیاد و در آخر هم شکستگی فنر داشتم که شکستن فنر نخجیر باعث تعجب عده ی زیادی از کاربران عزیز شد
امروز با یه تعمیر کار تلفنی در این مورد مشاوره گرفتم و اول گفت ببین سیلندر مکش داره یا نه که امتحانش کردم و دیدم اصلا مکش نداره و گفت تمام مشکلات تفنگ شما به خواطر واشر پیستونه که به خواطر عدم مکش هم صدا و هم لگد داشته و از طرف دیگه چون هوا پشت سیلندر نبوده فنر با ضرب باز میشده و این باعث شکستن فنر شده

انشالله هفته دیگه هم واشر و هم فنر رو عوض میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم
فقط دوستانی که از فنر نخجیر استفاده کردن چقدر طول کشید تا فنر رام شد ؟