شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 80-hw 80 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 80-hw 80 (/showthread.php?tid=87)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - joseffist - 2013-07-04 12:20 AM

دوستان من واقعا نمیدونستم در کدام تاپیک باید سوالمو مطرح کنم . اما در مجموع همیشه با وایرخ 80 از حدود 10 متری معمولا ساجمه ها کنار هم میخورد با فاصله مثلا 3 سانت از هم . و خیلی وقتها کاملا روی هم . تازه محل برخورد ساچمه بسیار گرد و تمیز بود ( یه سوراخ گرد کامل )اما الان :

1- ساچمه ها تقریبا همگی میخورم به 5 سانت بالاتر و به سمت چپ جایی که هدف گرفتم

2- محل برخورد کاملا گرد و تمیز نیست . انگار ساچمه تو هوا چرخیده و برخورد کرده و محل برخورد کاملا گرد نیست .Khansariha (8)

شاید فردا تونستم عکسشو قرار بدم . ساچمه ها هم jsb بودند .

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - HALFMAN2010 - 2013-07-04 01:25 AM

منظورم از نظافت روغن کاری تفنگ هست
یه دلیل دیگه هم میتونه این باشه که شما تفنگ رو در حالت گرم(بعد از تعداد زیادی شلیک)تنظیم کردین ولی حالا که تفنگ رو از جعبه در اوردین تفنگ سرد شده و دقت قبل رو نداره
یه گروپ بگیرین
اگه جمع بود که هیچ
و اگه باز بود اول پیچ ها رو چک کنید که سفت باشه
اگه سفت بود احتمالا از دوربین یا از واشر پیستون هستKhansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - sabergholamian - 2013-07-04 01:37 AM

(2013-07-03 09:03 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره برا من هم این مشکل چند باری به وجود اومده
تفنگمو تنظیم کردم بهد داخل کاور گذاشتم و بدون اینکه ضربه بخوره یا نظافتش کنم یا پیچشو سفت کنم
دقتش به هم خورده

تو ذهنم وايرخ80شاه فنريها بود با اينهمه تعريفي كه شنيديم پس اينا كجا بود تاحالا؟اين مشكلات طبيعيه واسش ياچيزه تازه اي هست؟

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - akhahir - 2013-07-04 06:04 PM

سلام دوست عزیز ادیب و فرزانه
خان اسلحه رو چک کنید پلیسه توش گیر نکرده باشه

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2013-07-04 06:27 PM

درود
به نظر شما تو لوله رو روغن کاری کنیم درست میشه ؟
چه جوری روغن کاری کنیم ؟
یه ساچمه رو روغن بزنیم بعد بزاریم تو تفنگ و شلیک کنیم تا روغن کاری بشه چطوره
(2013-07-04 01:37 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-03 09:03 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تفنگمو تنظیم کردم بهد داخل کاور گذاشتم و بدون اینکه ضربه بخوره یا نظافتش کنم یا پیچشو سفت کنم
دقتش به هم خورده

تو ذهنم وايرخ80شاه فنريها بود با اينهمه تعريفي كه شنيديم پس اينا كجا بود تاحالا؟اين مشكلات طبيعيه واسش ياچيزه تازه اي هست؟

دوست عزیز این موارد موردی پیش میاد و همیشگی نیست
وایرخ 80 همیشه شاه فنریاست به خصوص از لحاظ

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - joseffist - 2013-07-04 07:28 PM

(2013-07-04 06:04 PM)akhahir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز ادیب و فرزانه
خان اسلحه رو چک کنید پلیسه توش گیر نکرده باشه
درود بر شما

بنظرم مشکل مین بود . با اسپری کنتاکت شور ( خشک ) و کمی نمد لوله تمیز و نشانه روی به همون کیفیت قبل برگشت .

جمیع شما را سپاس

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - esijoon - 2013-07-04 07:33 PM

(2013-07-04 06:27 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
به نظر شما تو لوله رو روغن کاری کنیم درست میشه ؟
چه جوری روغن کاری کنیم ؟
یه ساچمه رو روغن بزنیم بعد بزاریم تو تفنگ و شلیک کنیم تا روغن کاری بشه چطوره
(2013-07-04 01:37 AM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقتش به هم خورده

دوست عزیز این موارد موردی پیش میاد و همیشگی نیست
وایرخ 80 همیشه شاه فنریاست به خصوص از لحاظ

داداش یکم روغن چرخ خیاطی بریز تو لولش و باهاش چندتا شلیک کن...روغن کم بریز..در حد یکی دو قطره....همیشه این کاررو بکن..هر ماهی یک بار روغن بزنی هم خان لوله تمیز و سالم میمونه هم پلیسه نمیگیره

کرنو وایرخ 80 کالیبر 5.5 کارکرده با 3 مدل ساچمه - امیرحسام - 2013-07-07 11:31 AM

کرنو وایرخ 80 کالیبر 5.5 کارکرده با 3 مدل ساچمه
2 شلیک برای هر ساچمه
تقریبا 1500 شلیک یا کمتر داشته
----------------------------------------------------
هالو پوینت
211.5 و 211
پرومگنوم
199 و 200
JSB 15.89
195 و 197.5
به نظرتون هنوز رو فرمه؟

RE: کرنو وایرخ 80 کالیبر 5.5 کارکرده با 3 مدل ساچمه - ALIANA-54-T06 - 2013-07-07 12:21 PM

(2013-07-07 11:31 AM)حامدگلپا نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کرنو وایرخ 80 کالیبر 5.5 کارکرده با 3 مدل ساچمه
2 شلیک برای هر ساچمه
تقریبا 1500 شلیک یا کمتر داشته
هالو پوینت
211.5 و 211
پرومگنوم
199 و 200
JSB 15.89
195 و 197.5
به نظرتون هنوز رو فرمه؟
حامد جان هنوز رو فرمه
تقریبا همه این ساچمه ها قدرت تفنگ را 20 ژول نشون دادند که برای وایرخ 80 حد بسیار خوبی محسوب میشه و بنظرم هنوز تا 16ژول کاهش قدرت برای تعویض فنر جا داره . Khansariha (256)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - akhahir - 2013-07-07 05:08 PM

ژول قدرت رو چطور محاسبه می کنید؟
چون کارخانه این تفنگ رو زیر 7.5 ژول معرفی کرده
Khansariha (226)