شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 80-hw 80 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 80-hw 80 (/showthread.php?tid=87)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - alisalimi - 2013-05-27 08:44 PM

(2013-05-27 02:58 PM)ham نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دو سه بار باهاش تیر زدم به قیافش نمیخوره این کاره باشه...........Khansariha (214)

دوست عزيز فکر نميکنى 2-3 بار تيراندازى واسه نظر دادن کمه؟بهتره برى بيشتر تيراندازى کنى يا لااقل صفحات کامل اين تاپيک رو کامل بخونى.
وايرخ 80 يکى از بهترينها واسه شکاره.در هر دو کاليبر.
[/quote]

سلام دوستانKhansariha (48)
.
من خودم دیانا 31 کالیبر 4/5 دارم که قدرتش با وایرخ 80 برابر هست و یک با که با هاش کبوتر توی فاصله 30 متری زدم که تیر بالشو شکسته بود و از اون طرف درامده بود ولی بازم پرواز میکرد.........من به حرف های شما احترام می گزارم.چون تجربتون از من بیشتره...........با این حال من فقط نظرم رو گفتم.
با تشکر.......Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2013-05-27 10:32 PM

دیروز بلاخره لول فنر وایرخم رو با توجه به راهنمایی های مفید دوستانی چون آقای دانشیار عزیز و ham از تفلون خشک ساختم و رو تفنگم نصب کردم
همین جا از تمام دوستانی که راهنمایی فرمودن به خصوص دو دوستی که عرض کردم تشکر میکنم و انشالله بتونم جبران کنم
و طبق قولی که دادم عکسو براتون گذاشتم
[تصویر: 13696812821.jpg]

.
من خودم دیانا 31 کالیبر 4/5 دارم که قدرتش با وایرخ 80 برابر هست و یک با که با هاش کبوتر توی فاصله 30 متری زدم که تیر بالشو شکسته بود و از اون طرف درامده بود ولی بازم پرواز میکرد.........من به حرف های شما احترام می گزارم.چون تجربتون از من بیشتره...........با این حال من فقط نظرم رو گفتم.
با تشکر.......Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

[/quote]

سلام
شاید دلیلش این باشه که به نقطه حساس نخورده و دلیل دیگش اینه که تیر از بدنش در اومده
اگه تیر تو بدن شکار بمونه به مراتب اثر بیشتری روی هدف میزاره

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - sinasina - 2013-05-28 09:33 PM

با سلام امروز برای اولین بار تفنگ بادی وایرخی که از آقای حسینی خریده بودم رو بردم و باهاش تیر انداختم
اینقدر که کاربرهای این تاپیک گفتن دقیقه این اسلحه پیش خودم گفتم الان پیتلر سیگارو توی 40 متری میزنم ولی ...
کلا شاید 60 تیر انداختم که حدود 5-6 تاش به هدف خورد d:
خلاصه ولی خیلی حال داد واقعا لذت داره وقتی به هدف می زدم کلی پائین بالا می پریدم

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2013-05-28 09:44 PM

(2013-05-28 09:33 PM)sinasina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام امروز برای اولین بار تفنگ بادی وایرخی که از آقای حسینی خریده بودم رو بردم و باهاش تیر انداختم
اینقدر که کاربرهای این تاپیک گفتن دقیقه این اسلحه پیش خودم گفتم الان پیتلر سیگارو توی 40 متری میزنم ولی ...
خلاصه ولی خیلی حال داد واقعا لذت داره وقتی به هدف می زدم کلی پائین بالا می پریدم

مگه میشه 60 تا تیر انداختی فقط 5-6 تاش به هدف بخوره ؟؟؟؟؟؟
از چه ساچمه ای استفاده کردید ؟

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - joseffist - 2013-05-28 09:52 PM

(2013-05-28 09:33 PM)sinasina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی عجیبه . من همیشه به دوستان میگم که وایرخ 80 رو به هر طرف شلیک کنی بازم تیر خودش میره به هدف میخوره !

البته راستش من از ساچمه jsb استفاده میکنم . ضمنا کمی درباره آموزش تیراندازی که در سایت هست بخونین .

مثلا من خودم اوائل خیلی محکم قنداق رو میگرفتم و طول کشید تا با تفنگ همساز و یکی بشم . خلاصه منم یکی دو ماهی که از وایرخ شروع کردم و اتفاقا حتی در داخل اتاق هم تمرین میکنم . خدا رو شکر از دقت وایرخ راضی هستم .

من اکثر آموزشهای تو سایت رو خوندم . شما هم یه نگاهی بیانداز . مخصوصا اینکه دیدم کدوم تفنگو خریدی و صفحه مگسکهاش کامله . اما اسلحه من فقط یه مگسک داره که خیلی هم ازش راضی نیستم چون بدرد هدف زنی نمیخوره .

بهرحال کم کم استاد میشی . Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - rezakaraj - 2013-05-28 09:55 PM

وایرخ 80 اسلحه فوق العاده دقیقی هستش چه با دوربین چه با مگسک ولی خود اسلحه یک طرف کار هستش،شما برای اینکه بتونی از دقت وایرخ 80 لذت ببری نیاز به 1.ساچمه مناسب 2.دوربین خوب 3.بستن و صفر کردن اصولی دوربین 4.ساپورت مناسب 5.تمرین و تجربه کافی برای کار با دوربین و مگسک

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - sinasina - 2013-05-28 09:58 PM

قطعا ایراد از من بود چون اصلا فرصت نشده تاپیکهای آموزشی رو بخونم
در ضمن من پرومگنوم استفاده کردم
ولی خدایی خیلی باحاله Khansariha (219)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - rezakaraj - 2013-05-28 10:00 PM

مشکل از همون پرومگنومه ساچمه پرومگنوم اون هم در کالیبر 4.5 اصلا ساچمه مناسبی برای سنجش دقت نیست.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - Tomcat14 - 2013-05-28 10:12 PM

سلامKhansariha (8)
دقیقا آقا رضاKhansariha (8)
تفنگ و ساچمه و سایر تجهیزات یه طرف تیغ قیچی هستن و طرف دیگش تیرانداز،هر کدوم یکم کند باشه کارایی اون یکی رو هم پایین میاره؛مثلا یه تیرانداز حرفه ای با یه چینی دربو داغون نمیتونه مهارتشو به نمایش بذاره و همینطور اگه بهترین تفنگ و سایر تجهیزات رو داشته باشین اما تیرانداز خوبی نباشین بازم تفنگ نمیتونه خودشو نمایش بده.Khansariha (8)
Khansariha (256)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - sinasina - 2013-05-28 10:31 PM

خوب ساچمه چی بگیرم ؟
پول Jsb و بارکودا رو ندارم
اینجا انتخاب محدوده متاسفانه