شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 80-hw 80 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 80-hw 80 (/showthread.php?tid=87)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - persiankiller - 2013-05-24 09:34 AM

(2013-05-23 11:40 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-23 11:34 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"بنز" تفنگهای بادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این بنزم اسمش بد دررفته!!!

منظورشون کیفیته دیگه

بله متوجه شدم....

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - sinasina - 2013-05-24 12:07 PM

با تشکر از همه دوستان منظورم این بود که کجاهای تفنگ نیاز به روغن داره ؟
ماشه ؟ فنر ؟ باید از چه جور روغنی استفاده کنم ؟
در ضمن ساچمه مچ بهتر جواب میده یا پرومگنوم ؟
هزینه ساچمه بارکودا و JSB رو ندارم
یا مثلا نیاز هست داخله لوله رو تمیز کرد ؟ اگه لازمه هر چند وقت یه بار این کار رو بکنم یا با چه روشی این کار رو بکنم

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2013-05-24 12:52 PM

من که 2 ساله که دارم اصلا نیاز به روغن نداشته ( البته فکر کنم نباید به بادی روغن زد )
در مورد این موضوع از دوستان هم بپرس

ساچمه هم مچ خوب جواب میده و هم پرو مگنوم ( البته پرو مگنوم اصلی)
من این 2 تا رو میپسندم چون هم با بودجم بیشتر جوره و هم اینکه برا زدن قوطی و شیشه دلستر استفاده میکنم نیازی به ساچمه ی گرون قیمت ندارم

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - DAGGER - 2013-05-24 01:18 PM

(2013-05-24 12:07 PM)sinasina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا مثلا نیاز هست داخله لوله رو تمیز کرد ؟ اگه لازمه هر چند وقت یه بار این کار رو بکنم یا با چه روشی این کار رو بکنم
دوست عزيزKhansariha (8)
براي تنظيف و روغنكاري تاپيك ديگري هم داريم كه ميشه اونجارو براي اطلاعات بهتر ببينيد ولي بطور كلي يه چكيده براتون ميگم
براي تنظيف وسرويس تفنگ بادي طبق توسيه كارخونه سرويسهاي شليك پس از 250 و 1000شليك قيد شده كه در حالت اول يه سرويس عادي اعم از بازبيني و نظافت لوله و وضعيت ظاهري تفنگ و در حالت دوم روغنكاري كلي و قسمتهاي مجاز داخلي اسلحه هست
براي اسلحه نو تا مدتها كه اشكال و يا سفتي در ماشه ديده نشه نياز به روغن نداره( حد اقل يكسال) بعد هم روغنكاري ماشه فقط به پين هاي متحرك در حد نوك سوزن بايد روغن زده بشه و روغنكاري بيش از حد و رسيدن اون به قسمتهاي قفل كننده searدر ماشه ميتونه خطرناك باشه
و به هيچ عنوان روغن نبايد به قسمتهاي داخلي لخت قنداق كه پوششي ندارند برسه چون بمرور باعث پوكيدن چوبش ميشه
براي روغنكاري روغن اسلحه در بازار هست و اسلحه فروشيها دارند و در صورت عدم دسترسي ميتونيد از روغن چرخ خياطي مرغوب و سفيد استفاده كنيد
در مورد ساچمه هردو تقريبآ مثل هم هستند ولي پرو مگنوم كمي از نظر مسافت بيشتر ا ز مچ جواب ميده و قدرت نفوذش بيشتره
در مورد لوله هم بستگي به كيفيت ساچمه مصرفي داره و عمومآ با ساچمه اي كه خوب نباشه هر 40 الي 50 شليك و ساچمه مرغوب در شليكهاي بيشتري نياز به سرويس پيدا ميكنيد و من براي پاك كردن لوله از مقدار بسيار كمي نفت سفيد كه به فرچه دست ساز ميزنم استفاده ميكنم و بعد با دومي پس از پاك كردن رسوب سرب كاملا تميز ميشه
براي نظافت و سرويس هم يا ميتوني يه كيت سروس تنظيف اماده بخري يا باجعبه فلزي مثل عكس پايين تهيه كني و با وسايلي كه ميبيني يه ست درست كني كه من با دست ساز نتيجه خيلي بهتري گرفتم
[تصویر: tanzif_2.jpg]

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - sinasina - 2013-05-24 10:02 PM

(2013-05-24 01:18 PM)DAGGER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-24 12:07 PM)sinasina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيزKhansariha (8)
براي تنظيف و روغنكاري تاپيك ديگري هم داريم كه ميشه اونجارو براي اطلاعات بهتر ببينيد ولي بطور كلي يه چكيده براتون ميگم
براي تنظيف وسرويس تفنگ بادي طبق توسيه كارخونه سرويسهاي شليك پس از 250 و 1000شليك قيد شده كه در حالت اول يه سرويس عادي اعم از بازبيني و نظافت لوله و وضعيت ظاهري تفنگ و در حالت دوم روغنكاري كلي و قسمتهاي مجاز داخلي اسلحه هست
براي اسلحه نو تا مدتها كه اشكال و يا سفتي در ماشه ديده نشه نياز به روغن نداره( حد اقل يكسال) بعد هم روغنكاري ماشه فقط به پين هاي متحرك در حد نوك سوزن بايد روغن زده بشه و روغنكاري بيش از حد و رسيدن اون به قسمتهاي قفل كننده searدر ماشه ميتونه خطرناك باشه
و به هيچ عنوان روغن نبايد به قسمتهاي داخلي لخت قنداق كه پوششي ندارند برسه چون بمرور باعث پوكيدن چوبش ميشه
براي روغنكاري روغن اسلحه در بازار هست و اسلحه فروشيها دارند و در صورت عدم دسترسي ميتونيد از روغن چرخ خياطي مرغوب و سفيد استفاده كنيد
در مورد ساچمه هردو تقريبآ مثل هم هستند ولي پرو مگنوم كمي از نظر مسافت بيشتر ا ز مچ جواب ميده و قدرت نفوذش بيشتره
در مورد لوله هم بستگي به كيفيت ساچمه مصرفي داره و عمومآ با ساچمه اي كه خوب نباشه هر 40 الي 50 شليك و ساچمه مرغوب در شليكهاي بيشتري نياز به سرويس پيدا ميكنيد و من براي پاك كردن لوله از مقدار بسيار كمي نفت سفيد كه به فرچه دست ساز ميزنم استفاده ميكنم و بعد با دومي پس از پاك كردن رسوب سرب كاملا تميز ميشه
براي نظافت و سرويس هم يا ميتوني يه كيت سروس تنظيف اماده بخري يا باجعبه فلزي مثل عكس پايين تهيه كني و با وسايلي كه ميبيني يه ست درست كني كه من با دست ساز نتيجه خيلي بهتري گرفتم
[تصویر: tanzif_2.jpg]
منظور از دومی چی بود ؟ همون ریسمان زرد که دو سرش پنبه گذاشتید به یه سرش نفت سفید اون سرش چیزی نمیزنید که نفت فرچه اول رو پاک کنه ؟

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - DAGGER - 2013-05-24 10:42 PM

(2013-05-24 10:02 PM)sinasina نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منظور از دومی چی بود ؟ همون ریسمان زرد که دو سرش پنبه گذاشتید به یه سرش نفت سفید اون سرش چیزی نمیزنید که نفت فرچه اول رو پاک کنه ؟
دوست گرامي چون سوالات اخيرتون فقط در رابطه با تنظيف سلاح هست براتون تو تاپيك مربوطه جواب گزاشتم و لطف كنيد تنظيف سلاح رو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پيگيري كنيد

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - dsahand - 2013-05-27 09:41 AM

سلام میخواستم بدونم این سلاح برای شکار تو فاصله 50 نا 70 متر مناسبه ؟ شکاری هایی مثل کبوتر و خرگوش البته کالیبر 5.5

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - alisalimi - 2013-05-27 11:19 AM

(2013-05-27 09:41 AM)dsahand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام میخواستم بدونم این سلاح برای شکار تو فاصله 50 نا 70 متر مناسبه ؟ شکاری هایی مثل کبوتر و خرگوش البته کالیبر 5.5

من دو سه بار باهاش تیر زدم به قیافش نمیخوره این کاره باشه...........Khansariha (214)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2013-05-27 01:03 PM

(2013-05-27 11:19 AM)alisalimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-05-27 09:41 AM)dsahand نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دو سه بار باهاش تیر زدم به قیافش نمیخوره این کاره باشه...........Khansariha (214)

دوست عزیز من خودم با این تفنگ تو 60-50 متر باهاش کبوتر زدم که فریز شد

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ham - 2013-05-27 02:58 PM

[/quote]

دوست عزيز فکر نميکنى 2-3 بار تيراندازى واسه نظر دادن کمه؟بهتره برى بيشتر تيراندازى کنى يا لااقل صفحات کامل اين تاپيک رو کامل بخونى.
وايرخ 80 يکى از بهترينها واسه شکاره.در هر دو کاليبر.