شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 80-hw 80 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 80-hw 80 (/showthread.php?tid=87)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - arnold - 2013-05-19 08:49 PM

(2013-05-18 01:39 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی از دوستان لینک فیلم مربوط به باز کردن وایرخ 80 رو نداره ؟
ممنون

بیا اینم لینک باز کردن وایرخ 80
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - daneshyar - 2013-05-19 09:35 PM

(2013-05-18 11:01 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز امشب وایرخ رو باز کردم و دیدم واقعا باز و بستنش راحته و از دوستان عزیز که راهنمایی فرمودن تشکر می کنم
قرار بود فنرشو گریس بزنم که دیدم نیازی نیست ولی قسمت عقب لول فنر شکسته بود که با چسب دو قلو درستش کردم .
حالا نوبت میرسه به سوالات ( ببخشید همیشه سوال میکنم ) :
1 - یه واشر فلزی بین ته لوله که رزوه داره و تفنگ هست که یه قسمت گود داره . اونقسمت گود باید کدوم سمت باشه ؟
2 - شکستگی عقب لول فنر تاثیری روی دقت و قدرت داره یا نه ؟
3 - قیمت لول فنر وایرخ 80 چنده ؟

با تشکر از اساتید محترم که با پاسخ هاشون به بنده کمک میکنن Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
لول سر فنر رو حتما خودت بساز اگر از پلی آمید بسازی خیلی عالیه ولی یکم گرونه.
از تفلون هم میتونی استفاده کنی.
لولش گر بیرون گیر بیاد فکر کنم 20 تا 30 قیمت داره.
اما اگه خودت میخوای بسازی به تراشکار بگو برات گوشته رو بیشتر بگیره که فنر تفنگت کم تر منحرف شه.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2013-05-19 10:51 PM

ممنون از تمام دوستان بابت راهنمایی
اگه بخوام از تفلون بسازم خود تراشکاری ها انجام میدن ؟
آقای دانشیار عزیز گوشته رو بیشتر بگیرم دقیقا یعنی چی ؟

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - DAGGER - 2013-05-19 11:12 PM

جناب FLOWERKhansariha (8)

شما فنر و لول فنر قبلي رو وردار ببر پيش تراشكار بهش بگو يكي از اين برام بساز كه توي قطر داخلي فنر فيت باشه
يعني با يه تماس جزئي بره توي فنر
[تصویر: large-titan-xl-hw80-spring-guide.jpg]
اونم قطر داخلي فنر رو اندازه ميگيره 0.2 كمتر برات ميزنه حالا جنس بستگي خودتون داره كه چقدر خرج كنيد
از پلي آميد گرون قيمت همونطوري كه آقاي دانشيار عزيز فرمودند ويا تفلون هاي گرافيتي جديد و تفلون معمولي هم ميشه ولي اين بايد يكمي ضربه پذير و تا حدودي هم انعطاف داشته باشه بهتره كه براي محافظت از ضربه هم از يه واشر هم سايز به قطر حد اقل يه ميليمتر استفاده كني
ضمنآ براي بالاي فنر كه ميره توي پيستون ميتوني از اين واشر مركزي هم بسازي ولي اگر واشر مركزي هم سفارش دادي بايد طولش رو از طول لول فنر اصلي كم كني تا موقع مسلح كردن به مشكل برنخوري داداش
[تصویر: large-titan-top-hat-hw80-hw35.jpg]
Khansariha (256)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - joseffist - 2013-05-22 09:13 AM

به نام الله

سلام به همگی

بنظر شما رد دات روی وایرخ 80 عملکرد خوبی داره ؟ چه نوعی بهتره ؟

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - Sh4DoVV - 2013-05-22 09:16 AM

با سلام
كاربرد ردت دات بيشتر واسه هدف زني و شكار سريع هستش ، فكر نكنم آنچنان نيازي به رددات واسه وايرخ 80 باشه
يا علي

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2013-05-22 03:10 PM

(2013-05-22 09:13 AM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام الله

سلام به همگی

بنظر شما رد دات روی وایرخ 80 عملکرد خوبی داره ؟ چه نوعی بهتره ؟

به نظرم خرج الکی هست
اگه دوربین براش تهیه کنی خیلی بهتر جواب میده

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2013-05-22 09:39 PM

دوستان عزیز برا لول فنر رفتم تراشکاری ولی میگفت تفلون جواب نمیده چون خیلی انعطاف پذیره و جالب اینجاست که خیلی هم اصرار به این موضوع داشت
حالا اگه فلزیشو بسازم به نظر شما موقع شلیک صدای اضافه نمیده ؟
کسی قیمت فابریکشو نداره ؟
البته اگه نیاز شد میرم شهر کنار محل زندگیم

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - daneshyar - 2013-05-22 10:13 PM

(2013-05-22 09:39 PM)flower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز برا لول فنر رفتم تراشکاری ولی میگفت تفلون جواب نمیده چون خیلی انعطاف پذیره و جالب اینجاست که خیلی هم اصرار به این موضوع داشت
حالا اگه فلزیشو بسازم به نظر شما موقع شلیک صدای اضافه نمیده ؟
کسی قیمت فابریکشو نداره ؟
البته اگه نیاز شد میرم شهر کنار محل زندگیم
بله اگه از تفلون نرم بسازی که اصلا نمیشه استفادش کرد.
بهش بگو تفلون خشک یا به قول خودشون تفلون کره.
از یه ماده دیگم میتونی استفاده کنی اسمش درست یادم نیست یه چیزی تو مایه ای ptf بود.
ولی همون طور که گفتم از پلی امید آلمان بساز.
فلزی هم خوبه ولی خوب اکثرا دوستان گفتن صدا میده.
هم هزینه اضافی داره هم چیز جالبی از آب در نمیاد.
قبلا هم گفتم لوله آماده نازک هست اونی که خودت بسازی خیلی بهتره و بهش میگی که تهش رو برات واشر از خودش بگیره.
من خوم از تفلون ساختم.
تفلون مرغوب رنگش کرمی هست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم لولی که خودم ساختم فقط اشتباه کردم که تهش رو کم گرفتم و واشر رو جدا ساخته.
اونم واشر مرکزی که از فولاد ساختم.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - flower - 2013-05-22 11:38 PM

ممنون دانشیار عزیز

تفلونی که تراشکاره داشت رنگش سفید بود پس به قول شما جواب کار ما رو نمیده ( البته خودش هم میگفت )
حتما باید برم شهر های اطراف براش تفلون مرغوب پیدا کنم
ولی یه چیزی :
من راحت میتونم لول فنر رو به تراشکار بدم و برام بسازه چون نمونش رو دارم ولی نمونه واشر رو چه طور میتونم تهیه کنم ؟
منظورتون از واشر همون قسمت فلزیه که تهش گوده و باید سمت عقب تفنگ باشه یا چیز دیگه ای هست ؟
ممنون