شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 80-hw 80 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 80-hw 80 (/showthread.php?tid=87)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ‌solaimani - 2021-01-26 10:46 PM

سلام دوستان،برای وایرخ ۸۰کسی تاحالا از واشر پلی اورتان استفاده کرده ؟دنبال واشر که بودم یکی از فروشنده ها گفتن واشر پلی اورتان دارم،اگه کسی از دوستان تجربه استفاده از این واشر رو داره لطفا راهنمایی کنه.ممنونم.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ln 1 - 2021-02-05 05:30 PM

سلام
بله پلی ارتان در ساخت پکینگها مورد استفاده قرار میگیره و کارایی خوبی هم داره

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - persiankiller - 2021-02-18 02:23 PM

دوستان سلام
وایرخ 90 و 80 چند شده؟

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - amn - 2021-07-11 07:31 AM

(2021-02-18 02:23 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
وایرخ 90 و 80 چند شده؟

سلام
وایرخ 90 همه جا ناموجود شده اما وایرخ 80 حدود 13 تومن شده.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - sorayarahmani - 2021-11-14 05:40 PM

سلام
ممنون از اطلاعات خوبتون
من می خواستم این مدل اسلحه را خریداری کنم ولی از ویژگی ها و مزایاش بی اطلاع بودم
سپاس فراوان

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - amn - 2021-11-14 06:03 PM

(2021-11-14 05:40 PM)sorayarahmani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون از اطلاعات خوبتون
من می خواستم این مدل اسلحه را خریداری کنم ولی از ویژگی ها و مزایاش بی اطلاع بودم
سپاس فراوان

سلام دوست عزیز
به جرات میتونم بگم جز ۵ تا تفنگ فنر پیستونی برتر در جهانه.
بسیار با کیفیته ؛ قطعاتش مرگ نداره. خیلی خوش دسته و تنها مشکلی که داره اینکه وزنش کمی زیاده و ۴ کیلو وزن داره.
دلیل این سنگین وزنی اینه که از فولاد بسیار مرغوب و مقاومی در ساختش استفاده شده و هیچ قطعه پلاستیکی در ساختش به کار نرفته.
موفق باشید فعلا خداحافظ.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - fkh - 2021-11-14 07:37 PM

(2021-11-14 05:40 PM)sorayarahmani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون از اطلاعات خوبتون
سپاس فراوان

سلام دوستم.Khansariha (8)
پسر عموم نزدیک 15 سال وایرخ 80 داره.
بی نهایت باهاش تیر زده.خیلی خیلی کار کشیده.به گفته خودش هفته ای 200 تا تیر باهاش میزنه.اگه بگم تو این سال ها بالای صد هزار شلیک داشته اغراق نکردم.حتی به رفیقاشم میده اونا هم ازش استفاده میکنن.تو این سال ها فقط فنر و واشر پیستون عوض کرده.تفنگ هنوز قرص و محکم و سرپا و دقیق هست.به جرات میگم اگه هر مدل تفنگ دیگه ای جاش بود با استفاده که پسر عموم ازش کرده به این سلامت نمیموند.کیفیت وایرخ 80 هیچ شکی درش نیست.یک کلام عااالیه

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - amn - 2021-11-14 08:01 PM

واقعا توی خلقت وایرخ ها باید تامل کرد.
اخه چطور اینقدر خوب میسازن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا وایرخ ۸۰ یه شاهکاره که هیچ عیبی درش وجود نداره ؛ وزنش هم مسعله مهمی نیست‌ ۴ کیلو اونقدرا زیاد نیست.
متاسفانه الان ۱۴ میلیون قیمتش شده.
در ضمن یکی از بهترین تفنگ ها برای تیون همین وایرخ ۸۰ هست بسیار محکم ساخته شده و ماشه بسیار مطمعنی داره.
مثلا من سالی در مجموع ۱۰۰۰ یا ۱۵۰۰ تا ساچمه میزنم ؛ فکر میکنم اگه یه وایرخ ۸۰ داشته باشم تا اخر عمرم نیاز به سرویسش ندارم خخخخخ.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - arshia - 2022-01-01 09:00 AM

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامي
اسلحه من با دوربين و مگسك يه مقدار بالا ميزنه . دوستان كسي تجربه در اين خصوص داره راهنمائي كنيد ممنون ميشم
وايراخ 80 كاليبر 5.5

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - Mohammadsardar - 2022-01-01 12:22 PM

سلام مجدد . اگه هم با مگسک هم با دوربین بالا میزنه پس مشکل از تفنگه .فقط چند سوال کمک کننده ۱ آیا با چند مدل ساچمه بالا میزنه ؟ ۲ چند سانت بالا میزنه ۳ خدای نکرده خدای نکرده یه وقت لوله تاب نداره یا ضربه ای نخورده ۴ کی متوجه شدین شما؟ ۵ ستون درجه و یا طبلک برد دوربین آیا جواب گوی بالا زدنش نیست ؟؟ Khansariha (8)در آخر امیدوارم مشکلتون به زودی زود حل بشه و باهاش کیف کنید Khansariha (8)Khansariha (256)