شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 80-hw 80 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 80-hw 80 (/showthread.php?tid=87)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - MehdiNiyati - 2016-12-05 11:50 AM

والا فکر کنم تهران گیر بیاد آخرین قیمتی که من داشتم حدود 1500 تا 1600 بود

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - karbakhsh - 2016-12-05 09:03 PM

حتما گیر میاد و قیمت امروز عصر کرمان صحبت 1650000 تومان بود. تفنگ عالی هسته و بس

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - garshasb - 2016-12-06 10:52 PM

(2016-12-05 11:45 AM)bikhyal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.لطف میکنید بفرماید نوش گیر میاد یا نه و قیمتش چنده

سلام
قیمت امروز این تفنگ برای مشتری بسته به انصاف فروشنده 1.4 تا 1.5 میلیون تومن میباشد.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ghasemkaab - 2016-12-09 07:42 PM

سلام دوستان.
میشه نوک مگسک رنگ قرمز زد. آخه در زمستون به دلیل نور کم نوک مگسک خوب دیده نمیشه. بخصوص اگه تو سایه باشی یا ابری باشه.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ghasemkaab - 2016-12-13 10:04 PM

(2016-12-09 07:42 PM)ghasemkaab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
میشه نوک مگسک رنگ قرمز زد. آخه در زمستون به دلیل نور کم نوک مگسک خوب دیده نمیشه. بخصوص اگه تو سایه باشی یا ابری باشه.

کسی نبود جواب ما رو بده

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - garshasb - 2016-12-13 11:46 PM

(2016-12-09 07:42 PM)ghasemkaab نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
سلام
بله چرا نشه
میتونید از رنگ لاک ناخن قرمز رنگ استفاده کنید منتها با دقت این کار را انجام دهید . یعنی تمام قسمت نوک مگسک رنگ بگیره و نه فقط قسمتی. بقولی روش خط نکشید و کل نوک مگسک قسمتی که نازک میشه را رنگ کنید. اگر رنگ لاک کمی بپرد مجدد اقدام کنید چون احتمال داره نتونید دقیقا مگسک را در وسط شکاف درجه تنظیم کنید. براحتی هم قابل پاک شدن هست.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - karbakhsh - 2016-12-13 11:51 PM

اگه حوصله و دقت هم باشه با نوار شب رنگ هم میشه مگسگ و جلو شکاف پوشوند. ظریف کاری میطلبه ولی نشد نداره. حالت شبنما هم باشه دیگه بهتر.

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ghasemkaab - 2016-12-22 01:17 AM

دوستان سلام.
شکاف درجه من خود به خود رفته سمت راست. بعد خودم پیچش رو پیچوندم تا برگشت جای قبلی. علتش چیه که خود به خود جابجا شده

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ln 1 - 2016-12-25 09:51 PM

معمولا شکاف درجه ها در اکثر سلاحهای بادی ، در زیز پیچ تنظیم برد و سمت دارای ساچمه و فنر هستن که این مکانیزم اجازه حرکت ازادانه را نخواهد داد.شدت ضربه های شلیک هم در حدی نیست که توان باز کردن پیچ را داشته باشد . .در ضمن چک کنید تمام پیچهای اتصال قنداق به سیلندر محکم باشند

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - aghashekar - 2016-12-25 10:31 PM

سلام
پیچ تنظیم سمت در شکاف درجه طوریست که اگر در هنگام جابجا کردن تفنگ یا دراوردن تفنگ از جلد به سطحی کشیده شود می چرخد و شکاف درجه به یک سمت منحرف می شود. البته تنظیمش سخت نیست. در حالت تنظیم هم می شود با سوزن روی شکاف درجه علامت گذاشت تا در صورت تغییر ناخواسته راحتتر تنظیم شود.
دو سوال از دوستان: 1- در تیراندازی با شکاف درجه و مگسک هر کلیک پیچ تنظیم ارتفاع چند سانتیمتر مثلا در ده متر محل اصابت را بالا پایین می برد؟ من برای تنظیم بالا پایین تیر مشکل دارم. مخصوصا موقع ش... که فاصله متغیر است خیلی اهداف از دست می روند.
2- ارزانترین دوربینی که برای وایرخ80 کالیبر 5.5 مناسب است چیست؟
با تشکر
Khansariha (8)