شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی وایرخ 80-hw 80 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده وایرخ Weihrauch products (/forumdisplay.php?fid=6)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=67)
+---- موضوع: معرفی وایرخ 80-hw 80 (/showthread.php?tid=87)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - Marksman - 2014-07-06 12:47 PM

(2014-07-06 12:00 PM)snaiminia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خریذارم

چی خریداری رفیق؟؟Khansariha (219)
اینجا تاپیک معرفیه دوست عزیز تازه وارد.Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ALIANA-54-T06 - 2014-07-07 10:44 AM

آقای mahdirahmati دوست تازه وارد این تاپیک فقط برای معرفی هست و نه خرید و فروش ؟!!! (پست پاک میشود)
اینجا برای خرید و فروش ضوابطی هست که باید رعایت شود اگر به جواب دوستان بعد از پست اون دوستمون توجه میکردید متوجه میشدید که به ایشون راهنمائی فرمودند که برای فروش باید با مدیر فروش انجمن آقا سهیل هماهنگی کنند . لطفا دقت نمائید .

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - rezajegar - 2014-07-17 09:51 PM

سلام دوستان براتون یک فیلم از وایرخ 80 گذاشتم این هم لینک ان

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و این هم کلیپ دیگر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واین هم کلیپی دیگر از وایرخ 80

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - HamidArgha - 2014-07-19 10:40 AM

سلام دوستان واساتیدمن یه وایرخ نو خریدم تا حالا تعداد400شات بیشتر نداشته که شروع کرده به دود کردن یا همون دیزلینگ.خیلی نگرانم که صدمه ای به واشرش بخوره،از طرفی نمیدونم باید بازش کنم یا نه.لطفا راهنمایی کنید که این دیزلینگ چه علتی میتونه داشته باشه.اخه نو که بود یکم دود کرد بعد از چند شات دیگه دود نکرد که طبیعی بود.لطفا اساتید فن راهنمایی برسانید.با سپاس:Khansariha (226)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ALIANA-54-T06 - 2014-07-19 11:50 AM

اگر روغنکاری و یا نظافت لوله نکردید نگران نباشید این مقدار دود مربوط به اثر چربی و بخارات آن هست که بمرور کمتر میشود.
البته همیشه کمی دود ضعیف دارد (اثر کثیفی و چربی ساچمه) ولی اگر سرویسکاری کردید و دود زیادی میکند بهتر است لوله را خشک کنید تا مطمئن شوید از سیلندر نیست برای لوله مشکلی نیست چرب مانده باشد ولی برای سیلندر ریزش احتمالی روغن به داخل آن و یا چرب شدن واشر دیزلینگ و دود زیادی بهمراه داره که جالب نیست و باعث خراب شدن تدریجی واشر میشود اگر دود زیادی بهمراه داشت بهتر است تفنگ را باز و سیلندر و واشر را خشک کنید . فعلا Khansariha (8)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - HamidArgha - 2014-07-19 12:56 PM

با سپاس از پاسخ شما.ولی بنده سرویسکاری خاصی انجام ندادم فقط یک بار با اسپری خشک ناهید لوله را شستم که فکر نمیکنم از اون باشه و به هیچ وجه از روغن نه در سرویس نه در ساچمه استفاده نکردم.یه سلاح شادو هم دارم که اونم با این سلاح با هم خریدم که دود کرد وبازش کردم دیدم گریس زیادی به فنر زده بودند(البته سلاح نو بود)و گریس به داخل سیلندر نفوذ کرده بود وباعث خرابی واشر پیستون هم شده بود که با تمیز کاری وتعویض واشرمشکل بکلی رفع شد.ولی نمیخام اسلحه وایرخ به این زودی بازش کنم ومیترسم مثل اون یکی از گریس زیاد کارخونه باشه.Khansariha (367)

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ham - 2014-07-19 04:05 PM

دوست عزيز اصلا نيازى به باز کردن سلاح نيست.کاملا طبيعى است.تا آرام شدن فنر ممکنه ادامه داشته باشه.

از چه ساچمه اى استفاده ميکنى؟حتى الامکان از ساچمه هاى بالاى 7.7 گرين و همچنين ساچمه هايى که کاملا کيپ داخل لوله قرار ميگيرن استفاده کنيد.

به مرور زمان درست ميشه .موفق باشيد

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - HamidArgha - 2014-07-19 04:12 PM

ازساچمه پرومگنوم استفاده میکنم عزیز وساچمه هارو دست چین میکنم

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ln 1 - 2014-07-28 01:55 PM

بدون شرح

RE: معرفی وایرخ 80-hw 80 - ham - 2014-07-28 02:52 PM

مرسى.
ولى بنظر مياد کارايى زيادى نداشته باشه.چون صداى تفنگ هاى فنرى بيشتر از ارتعاش فنر و حرکت آلات متحرک هست و اين زياد نميتونه تو کاهش صدا تاثير گذار باشه.
ولى براى وايرخ 90 فکر ميکنم جواب بده.