شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) (/showthread.php?tid=850)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - royal - 2012-04-15 09:19 PM

دوست عزیز اتفاقا این تک لول خوراکش فشنگ های مگنوم و سوپر مگنومه اونم به خاطر کپ یه تیکه و مقاوم اونKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - smails - 2012-04-15 11:19 PM

(2012-04-15 05:25 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيزهمين تفنگو با فشنگي كه باروت بيشتر داره امتحان كن و نخجير هم امتحان كن تا يه عيب مهم اين نوع قفل و بند و ببيني
با سلام به شما.دوست عزیز اگر ممکنه لطف کنید عیب این نمونه از قفل هارو بگید.در ضمن تفنگ من احرم قفل شوندش در جلو محافظ ماشه هست و مثل این تفنگ خود محافظ ماشه نیست تفنگ من هم این مشکلو داره یا نه.

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - choliche - 2012-04-15 11:35 PM

دوست عزيز اكثر اين تفنگا هنگام شليك با باروت زياد در حين تير اندازي خم ميشن اينا يه قفل دارند ولي نخجير دو قفل

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - royal - 2012-04-15 11:40 PM

20 ساله فامیل ما با این تفنگ داره چارپاره و اسلاگ و فشنگ دست پر میزنه یه بار هم اینطوری نشده این حرف چیه که دارید میزنید اصلا اگه اینطوری بود خب کسی ازش استفاده نمیکرد الان هم بعد 25 سال قدمت قیمتی در حدود 1500 تا 2 میلیون دارن Khansariha (214)

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - smails - 2012-04-16 08:09 AM

(2012-04-15 11:35 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزيز اكثر اين تفنگا هنگام شليك با باروت زياد در حين تير اندازي خم ميشن اينا يه قفل دارند ولي نخجير دو قفل
دوست عزیز والا برای من که تا به حالا چنین چیزی پیش نیامده و تا به حالا هرنوع فشنگ قدرت مندی رو باهاش شلیک کردم اخ هم نگفته.ممکنه اون تفنگی که شما دیده باشید یه مشکلی داشته.

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - mohammad_0544 - 2012-05-22 08:13 PM

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز .منم یه تک لولشو یه یک سالیه که خریدم.البته برای خرید دو لول نخجیر رفتم که هم دوستام و هم اسلحه فروشا اینو بهم پیشنهاد دادن .یه اسلحه فروش که از اقوام بود یه تمیزشو بهم نشون داد منم گرفتم.اقا رفتیم اسلحه مهمات تا بنامم بزنه چند تا مشتری براش اومد . کسی این اسلحه رو ندیده که ازش تعریف نکرده باشه .وزنش 2.3کیلوگرمه.تو 1سالی که من باهاش شکار میرم از این حرفها که شما میزنین نبود .مو قع شلیک باز میشه چیه. تا دلتون بخواد باهاش چهار پاره و دست پر شلیک کردم. عالی میزنه .با این که دلم پیش تفنگ دولوله انقدر ازش راضیم که فکر نکنم عوضش کنم. قیافشم دقیقا مثل عکسهائیه که دوستمون گذاشتن فقط مال من مشکیه.سر فرصت عکسشو براتون میزارم .

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - smails - 2012-05-23 08:30 AM

(2012-05-22 08:13 PM)mohammad_0544 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز .منم یه تک لولشو یه یک سالیه که خریدم.البته برای خرید دو لول نخجیر رفتم که هم دوستام و هم اسلحه فروشا اینو بهم پیشنهاد دادن .یه اسلحه فروش که از اقوام بود یه تمیزشو بهم نشون داد منم گرفتم.اقا رفتیم اسلحه مهمات تا بنامم بزنه چند تا مشتری براش اومد . کسی این اسلحه رو ندیده که ازش تعریف نکرده باشه .وزنش 2.3کیلوگرمه.تو 1سالی که من باهاش شکار میرم از این حرفها که شما میزنین نبود .مو قع شلیک باز میشه چیه. تا دلتون بخواد باهاش چهار پاره و دست پر شلیک کردم. عالی میزنه .با این که دلم پیش تفنگ دولوله انقدر ازش راضیم که فکر نکنم عوضش کنم. قیافشم دقیقا مثل عکسهائیه که دوستمون گذاشتن فقط مال من مشکیه.سر فرصت عکسشو براتون میزارم .
دوست عزیز مبارکتون باشه.یک سال پیش این تفنگو چند گرفتی.

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - smails - 2012-05-26 11:09 PM

با سلام.دوستان امروز دوتا فشنگو باروتشون خالي كردم و ريختم داخل يه فشنگ و يه چهارپاره درست كردم و گذاشتم داخل تفنگم و با ترس و لرز شليك كردم نه لوله باز شد و نه طور ديگه اي شد فقط لگد بسيار شديدي داشت.فكر نكنم فشنگ ديگه اي وجود داشته باشد كه اينقدر باروت داشته باشه.شايد دوست عزيزمون كه مي گه اگر فشنگ با باروت بيشتر داخل اين تفنگ ها بزاري در موقع شليك لوله باز مي شه تفنگي كه با اون شليك كردن مشكلي داشته .

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - sadra9496 - 2012-05-26 11:26 PM

دوست من قصد خودکشی داری؟این چه کاریه برادر.کار یک دفعه میشه.لوله توپ که دستت نیست.حالا هرچقدرم جنسش خوب باشه.

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - royal - 2012-05-26 11:49 PM

Khansariha (367)دوست عزیز میدونی چه ریسکی بزرگی کردی این کارا افتخار نیست این کارا فقط اشتباهه میدونی که واقعا خدا بهت رحم کرده به نظر من برو صدقه بده که چیزی نشده وگرنه عواقبی داشت که شاید تا اخر عمر همیشه حسرت اونو بخوری مثل نقص عضو یا حتی مرگ Khansariha (367)