شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) (/showthread.php?tid=850)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - karbakhsh - 2014-10-03 11:53 PM

این چه مشخصاتی داره خیلی کلیه و باید صفحات قبلی خوب ببینی که یه خورده کار داره. ولی کوسه و چکش دار من بشخصه با چکشدارش کار کردم و با اینکه پدربزرگی بود برا خودش بازم مثل ببر میغرید و شلیک میکرد و عالی بود عالی. از سرعت فشنگ گذاری تا شلیک در کوسه بیشتره و دنگی یا چخماقی کمی کمتره وگر نه اگه هر دوتاش اصل و سالم باشن خوبن ولی سالم کم گیر میاد. جدیداشم من باشم پولم میدم بابت یه نخجیر یا ارش هم وطنیه هم مطمین تره. بازم خرید اسلحه اگر خریدار تجربه نداره باید حتما یه استاد با خودش ببره. تفنگ باید از نزدیک دیده بشه و کارشناسی با سوال جواب در نت نمیشه اسلحه خرید البته خوبه و باعث یادگیریه.مهمتر از همه هم دل خریداره که با چی باشه و چون همیشه دل عقل میکشه دنبال خودش پس حضور یه خبره واجبه. ازش عکس بگیر زیاد و همه جوره بعد بزار برای اساتید تا نظر بدن.

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - nokinoor - 2014-10-04 04:08 PM

سلام و ممنون از پاسختونKhansariha (8)
در مورد تجربه توی ساچمه زنی فولمKhansariha (226)
تفنگ خودمم بردا سوار هست اما دلم نمیاد باش اسلاگ بزنم از این رو دوعقاب انتخاب خیلی خوبیه واسمKhansariha (290)
قیمتش هم مناسبه اما در مورد کیفیت این تفنگ زیاد اطلاع نداشتمKhansariha (226)
عکس هم انشاالله در اوین فرصت خوام گذاشتKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - garin - 2014-10-04 07:38 PM

(2014-10-04 04:08 PM)nokinoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و ممنون از پاسختونKhansariha (8)
در مورد تجربه توی ساچمه زنی فولمKhansariha (226)
تفنگ خودمم بردا سوار هست اما دلم نمیاد باش اسلاگ بزنم از این رو دوعقاب انتخاب خیلی خوبیه واسمKhansariha (290)
قیمتش هم مناسبه اما در مورد کیفیت این تفنگ زیاد اطلاع نداشتمKhansariha (226)
عکس هم انشاالله در اوین فرصت خوام گذاشتKhansariha (8)

باسلام دوست عزیز
باتوجه به کاربرد شما برا چهار پاره تک هوگلو(دوعقاب)بیشتر مال30تا40سال پیش هستن در کیفتش شکی نیست ولی قدیمیه وتمیزش کم گیر میاد به نظرمن باتوجه به استفاده شما تکلول بایکال روس گزینه خوبیه

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - nokinoor - 2014-10-04 10:33 PM

دوست عزیز یه خیلی تمیزشو سراغ دارم در حد صفر!!!!
دو تومن میده با جواز!!!
بنظرتون خوبه یانه
ولی روس ها خیلی گرونند و چهار تومن ارزون ترینشهKhansariha (290)

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - KRALMAGNUM - 2014-10-04 11:01 PM

سلام دوست عزیز اگر عکس از سلاح بزاری بهتر میشه نظر داد و سعی کن از توپی و کل لول عکس با کیفیت بگیری تا یه چیزی رو بهت بگمKhansariha (8)
یا علی

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - nokinoor - 2014-10-04 11:12 PM

با سپاسKhansariha (8)
شما اون چیزو الآن واسم بگو که سر فرصت برام تفنگم نگاه کنم و عکسم بزارمKhansariha (256)
یا علیKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - garin - 2014-10-04 11:19 PM

(2014-10-04 10:33 PM)nokinoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز یه خیلی تمیزشو سراغ دارم در حد صفر!!!!
دو تومن میده با جواز!!!
بنظرتون خوبه یانه
ولی روس ها خیلی گرونند و چهار تومن ارزون ترینشهKhansariha (290)

دوست عزیز مطمعنی هوگلو هستش اگه این قیمت باشه عالیه

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - KRALMAGNUM - 2014-10-04 11:24 PM

خیلی حواستون رو جمع کنین توپی و یکم جلوتر توپی باد یا دستکاری نشده باشه اخه یکی از ایراد های 2 عقاب همین توپی هست که بیشتر اوقات منفجر میشه من منفجر شد و بردم پیش یه اسلحه ساز ماهر که جوری درستش کرد گفت 100 سال تضمینش میکنم منم بعد 6.7 سال فروختمش اونیم که خریدش اصلا متوجه نشد انقدر حرفه ای درست شده بود.
یا علی

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - karbakhsh - 2014-10-04 11:27 PM

اگر هگلو اصیل باشه ومخصوصا از قدیمیهاش و با این کیفیتی که میگین؛؛ والا قیمتش خوبه و من باشم میخرمش. در ضمن چکش داره یا کوسه؟

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - nokinoor - 2014-10-04 11:45 PM

کوسه هست
قدیمیه و دو طرف کپش عکس دو تا عقاب داره