شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي تك لول (/forumdisplay.php?fid=50)
+--- موضوع: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) (/showthread.php?tid=850)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - کوهنورد - 2014-01-07 10:52 PM

(2014-01-07 06:54 PM)josniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اگه کسی یک بیجواز از اینها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داشته باشه وبخواد براش جواز بگیره چکار بکنه
قیمت با جوازشون چقدره؟
اخه کسی گفت اگه ادم بتونه یک باجواز اسقاطی پیدا کنه ومشخصات بتجواز را روی با جواز هک بکنه میشه
نظر دوستان اهل فن چیه
با سلام :
دوست عزیز با جواز اینها خیلی قیمت داشته باشه 1500 تا 1800 بیشتر نمیشه . بی جوازش هم مفت گرونه ادم اگر میخواد کار خلاف هم بکنه اقلا یه کاری بکنه بیارزه . دستکاری علامتها و نوشته ها جرم خیلی سنگینی داره که جرمش از حمل سلاح بی جواز خیلی خیلی بیشتره !!!! حالا ببین ارزش داره ادم بخاطر یکی دو میلیون بیست- سی سال بره زندان ؟ من همیشه به همه دوستانم مخصوصا نو جوانها که خیلی هم سر به هوا هستند ، میگم وقتی این همه اسلحه وجود داره با قیمتهایی که زیاد خوب نیست ولی قابل خریدنه ، اسلحه بیجواز (دور از جون همه ) دیوانگیه . ببخشید

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - قوش - 2014-01-11 05:54 PM

باید مطالب به روز بشن چون قیمتا خیلی گرون تر شدن وشرایت واگزاری فرق کرده

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - kapej - 2014-01-19 01:25 PM

(2011-12-26 09:42 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-26 07:25 PM)boliaryan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی تک لوله ترک دولتی در تهران سراغ داره کجا میدن

سلام تک ترک دولتی ندارهKhansariha (214)برو دنبال روس بگرد یا نخجیر یکKhansariha (8)
و مسلما روس بهتره

موفق باشیدKhansariha (8)

ببخشید تفنگ تک لول پران زافر مدل امریکا ازش اطلاعاتی دارین

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - turkavci - 2014-01-19 04:23 PM

دوست عزیر تک لول پران zafer تا اونجایی که من میدونم ساخت ترکیه هست نه آمریکا .

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - کوهنورد - 2014-01-19 11:45 PM

(2014-01-19 04:23 PM)turkavci نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیر تک لول پران zafer تا اونجایی که من میدونم ساخت ترکیه هست نه آمریکا .
با سلام :
حرف شما درسته . این روش جدیدیه که چینی ها باب کردن برای گول زدن ادمهایی که در مورد جنسی که میخرن اطلاعات زیاد ندارند . می نویسند مدل برتا ، مدل وینچستر ، مدل رمینگتون و......... ازشون هم که بپرسی میگن ما گفتیم مدل برتا ، نگفتیم خوده برتا !!!!!!!!!!!!

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - amin.faraji - 2014-01-19 11:55 PM

ای گفتی اقا کامران منم از این سلاح خیلی دیدم که میزنن مدل برتا یا ایتالیا. هم از 5تیرشو هم تکشو من تست کردم ولی خدای خوب کپی گرفتنKhansariha (172)

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - turkavci - 2014-01-20 12:31 AM

آخه جالب اینجاست که خود شرکت Zafer یک شرکت ترک هست ولی از روی مدل های امریکایی و ایتالیایی سلاح تولید میکنه حالا اگه نگیم درجه 2 ولی درجه 1.5 میشه گفت ولی این مدلهایی که روش میزنن model in usa یه کپی بی کیفیت کارگاهی از همون سلاحهای شرکت Zafer هست یعنی از پلی کپی فتوکپی گرفتن که میشه 1.5 بتوان 2 حالا خودتون حساب کنید ببینید جنس درجه چند ترک به دستتون میرسه .
حالا این بیاد جواز دار هم بشه قیمتش میشه 2 میلیون .

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - kapej - 2014-01-20 09:49 PM

تفنگ حدود 3.100وزنشه طول لول 70 تسمه هم روی لول داره به شکار چیای گهنه کار نشوم دادن گفتن خوشدست پترنشم ساچمه 5و3خوب میزنه
[attachment=830][attachment=829][attachment=829]
(2014-01-20 09:49 PM)kapej نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم چند تا عکس ازتفنگ حدود 3.100کیلو گرم وزنشه طول لول 70 تسمه هم روی لول داره به شکار چیای گهنه کار نشوم دادن گفتن خوشدست پترنشم ساچمه 5و3خوب میزنه

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - royal - 2014-01-21 12:22 AM

دوست عزیز فکر کنم کپ این تفنگ از المینیوم باشه از اینا زیاد دیدم اصلا تفنگ های خوب و محکمی نیستن و جای هیچ اطمینانی ندارن

RE: معرفی سلاح تک لول ساخت ترکیه (دو عقــــــــاب) - kapej - 2014-01-21 01:08 PM

نه کپش فولاد اهنربا زدم چسبید من تفنگ تک لول زیاد دیدم بین این همه این یکی سنگینتر وعین دولول کمرش میشکنه جمع نمیشه پرانشم خیلی قویتر ازکرال وتورانه در ضمن تفنگ دست ساز توایران درست شده از سنتیتین هم بهتر ساچمه میزنه خودم داشتم هر دوشو حالا دستساز ترکیه هم از شرکتیش بهتره مپل سردار مگنوم عالی ساچمه میزنه بهتر از چیپسون