شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) (/showthread.php?tid=849)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - hosseinm - 2012-03-13 03:55 PM

سلام
اگه به دولول بغل علاقه دارین . دوماشه سهمیه روس عالی هست . قیمت هم 1470 هست .
کیفیت دولول بغل روس دوماشه نسبت به بقیه روس ها بهتر هست . البته همگی خوب هستن .
همه چیز بستگی به بودجه شما داره
این اسلحه فروش برای کجا هست که میخوادذ بیاره؟؟ الان داره یا سال آینده؟؟
یا علی

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - shang - 2012-03-13 04:10 PM

(2012-03-13 03:55 PM)hosseinm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اگه به دولول بغل علاقه دارین . دوماشه سهمیه روس عالی هست . قیمت هم 1470 هست .
کیفیت دولول بغل روس دوماشه نسبت به بقیه روس ها بهتر هست . البته همگی خوب هستن .
همه چیز بستگی به بودجه شما داره
این اسلحه فروش برای کجا هست که میخوادذ بیاره؟؟ الان داره یا سال آینده؟؟
یا علی
مرسی حسین جان
اسلحه فروش رو خودم نمیدونم کجاست فکر کنم شوش باشه چون خودم 1 رایط پیدا کردم.
برا سال آینده داره میاره.
حالا این مشکل جدا شدن لوله ها پیش میاد واقعا؟
در مورد کیفیت نگفتی که بغل بهتره با سوار.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - hosseinm - 2012-03-13 04:27 PM

از نظر کیفیت بغل دوماشه روس عالی هست . بعد دوماشه روهم روس . بعد تک ماشه روهم و بغل روس .
در مورد ترکیدن اگه بهترین اسلحه دنیا روهم داشته باشی اما ایمنی رعایت نشه تفنگ دچار مشکل میشه.
جدا شدن پیش میاد اما نه واسه همه . بر فرض مثال شاید بنده فشنگ دست پر درست کنم با 2گرم باروت و 36 گرم ساچمه به نظر شما چه اتفاقی ممکنه واسه لول تفنگ بیفته؟؟ مشخصه دیگه.......

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - snipshooter - 2012-04-09 09:41 PM

چوک بایکال فردوسی راحت پیدا میشه
91 توزیع شده ؟!

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - snipshooter - 2012-04-09 09:55 PM

قدیمی ها تک ماشه را قبول ندارن . بعضی ها هم فک میکنن در تک ماشه ها ممکنه هر دو لول با هم شلیک بشه و اگه شما جای حساسی باشی مثل دره یا ... خطر ناک باشه .البته دو ماشه این حسن را داره که بسته بو دوری و نزدیکی هدف شما دو انتخاب داری .

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - saeidth - 2012-04-09 10:03 PM

خب اینم برای انتخاب لول ها برای شلیک روی ماشه ضامن یا باصطلاح سلکشن داره و میتونی انتخاب کنی کدوم لول شلیک کنه.ولی من شنیدم که بعد از یه مدتی اون انتخاب لول برای شلیک به دلیل مستهلک شدن از کار میوفته و به نوعی کارایی خودشو از دست میده..

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - snipshooter - 2012-04-09 10:10 PM

بحث زمان هم مطرح هست ممکنه شما در کسری از ثانیه بخوای انتخاب کنی و در دو ماشه این کار سریع تر انجام میشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - moradipoor - 2012-04-13 07:24 PM

دوستان میخام یه سوالی بپرسم که شاید تکراری باشه اما اگه لطف کنید جوابم رو بدید ممنون میشم البته من چندتا تاپیک و چندتا فروم دیگه رو خوندم در این رابطه اما به یه جمع بندی نتونستم برسم
من از خرید نخجیر 3 منصرف شدم چون پارتیه جور نمیشه و شرایطشم سخته(چکار کنم عشق گلوله زنی ام از ساچمه زیاد خوشم نمیاد در ضمن بودجه کمی دارم پرسیدم از چند نفر و تو همین فروم و جاهای دیگه هم گفتن با حدود 2 تومن بین تفنگهای دولتی بهترین کیفیت رو دولول بغل روس داره) حالا سوالم اینه که با دولول بغل روس میشه اسلاگ زد؟منظورم اینه که میخام تفنگی که میخرم تو تک گلوله زدن موردی براش پیش نیاد حالا واسه این مدل چه اسلاگی مناسبه که هم لوله باد نکنه و منفجر نشه هم از وسط دو تیکه نشه؟در ضمن میخام اسلاگ کارخونه ای بخرم چون ساختنش کار خودم نیست و حوصلش رو ندارم
بعد اینکه اسلاگ زدن با دولول بغل روس از چه فاصله ای میتونه یه گراز رو از پا بندازه و درجا بکشدش؟
و یه سوال خطرناک که اگه یکی بخاطر حفظ جونش مجبور بشه با اسلاگ به یه نفر دیگه شلیک کنه تو فاصله 80 تا 100 متری طرف میمیره؟البته منظور خاصی ندارم دوستان برداشت بد نکنن و من همه قوانین رو میدونم فقط میخام اثر اسلاگ رو بدونم که تو شرایط اضطراری میتونه کمک کنه یا نه
به نظرتون بهترین اسلاگ برا دولول بغل روس چیه؟
ممنون از لطفتون

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - royal - 2012-04-13 07:37 PM

دوست عزیز بهترین کیفیت و الیاژ رو روس داره و برای اسلاگ زدن مشکلی نداره ولی عمر مفید تفنگ رو پایین میاره ولی برای سلاگ یا چار پاره من تک لول رو توصیه میکنم و اینکه اسلاگ تا 60 تا 70 متر اثر کشندگی داره و اگه تو این فواصل به کسی بخوره مطمن باش کار فرد رو میسازه و بهترین اسلاگ هم همون کارخونه ای هستش ولی من نمیدونم چرا اکثرا دوستان گیر دادن به شلیک اسلاگ و چارپاره Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - cheytac - 2012-04-13 07:42 PM

سلام داداش...بنده همین یه ماه پیش تونستم با دوندگی نسبتا زیاد یه دونه دولول بغل بایکال رو گیر بیارم..از لحاظ کیفیت واقعا عالیه...در اولین نظر فوری متوجه میشی که چه کیفیتی داره...توضیحات زیادی درموردش دارم که به جای خودش عرض میکنم..الان وقت تنگه متاسفانه...ولی در مورد شلیک اسلاگ باید بگم اسلاگ که چیزی نی کاکو..باهاش گلوله توپ 200 میلیمتری هم شلیک کن با ضمانت منKhansariha (214) اصلا بیدی نیست که با این بادها بلرزه..ولی دقت کن از چوک پنج یا نهایتا نیم چوکش واسه شلیک اسلاگ استفاده کنی..3 تا چوک باهاش میاد..1 و 3 و 5...شما واسه شلیک اسلاگ از همون 5 یا 3 استفاده کن..نکته بعدی اینکه اسلاگ قدرت تخریبی وحشتناکی داره داداش..آدم که چیزی نیست..خرس رو هم تو فاصله 80 متری میترکونه.همیشه هم از اسلاک استاندارد و از شرکتهای معروف استفاده کن.ترکیه ایش هم بدک نیست....وقتی گفتی تو اون فاصله با آدم چیکار میکنه کمرم مور مور شدKhansariha (367)Khansariha (290)Khansariha (226) خدا بخیر کنه خلاصه..یا حق