شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) (/showthread.php?tid=849)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - samani - 2016-01-06 05:42 PM

سلام عزیزان وقتتون بخیر
امروز بلاخره موفق شدم و اسلحه خریدم
البته قولنامه بسته شد و پول رد و بدل شد مونده تا شنبه بریم برا سند زدن مشهد
اسلحه خیلی تمیز و واقعا در حد نو هست به گفته خود فروشنده حدود 20 تا شلیک داشته که واقعا اگه 50 تا هم داشت از نظر خود من مشکلی نبود بخاطر اینکه واقعا اسلحه تمیز هست
فقط اون دو ماشه رو معامله نکردم این تک ماشه خیلی تمیزتر و سرحال تر بود و قسمت ما همین بود
فقط دوستانی که اطلاع دارند چند سوال داشتم شنبه که میرم اسلحه مهمات چه مدارکی لازمه
و اینکه بعد از اینکه اسلحه رو تحویل اسلحه مهمات ارتش دادم چقدر زمان میبره تا جواز موقت بدن و بتونم اسلحه رو بیارم خونه
الان دلم براش تنگ شده چند تا عکس گرفتم میفرستم
اسلحه دولول بغل روس تک ماشه و چوک خور
[تصویر: lx0n_5.jpg]
[تصویر: bf3i_2.jpg]
[تصویر: 7ptx_1.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - yahyarav - 2016-01-06 05:54 PM

سلام جناب سامانیKhansariha (8)
ان شاءالله مبارکتون باشه وبخوشی ازش استفاده کنیدKhansariha (8)
قیمتشوبفرماییدKhansariha (8)
مدارک تاجایی که اطلاع دارم،عبارتنداز
فتوکپی شناسنامه ازتمام صفحات یک سری
۱۲قطعه عکس
یک پوشه ویک گیره
فتوکپی کارت ملی ۲برگ
فتوکپی کارت پایان خدمت۲برگ
فیش واریزی به نام اسلحه ومهمات مبلغش رادرسال ۹۴نمیدانم
فتوکپی ازفیش واریزی یک برگ
فتوکپی ازگواهی تیراندازی یک برگ
به اضافه ۱عددپاکت پست پیشتاز
،اگرقبلاتفنگ شکاری داشته ایداین روندیکی دوروزه حله،امااگه برای اولین باره بستگی به اسلحه مهمات شهرتون داره که ممکنه یکی دوماه طول بکشه شایدم زودتر
درضمن این مواردچیزهایی است که تواستان آذربایجانغربی مرسومه ونمیدونم درشهرمشهدتاچه حدصدق میکنه البته نبایدفرق انچنانی هم داشته باشد

بازم بهتون تبریک میگمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - samani - 2016-01-06 06:14 PM

ببخشید پست ویرایش نشد برای قیمت اسلحه رو اضافه کنم
قیمت با تمام خرجها 8500 برام دراومد البته خودم فکر میکردم ارزونتر بتونم معامله کنم اما دیگه چشم گرفت اسلحه رو و دیگه زیاد سر قیمت چانه نزدم
رنگ قنداق خیلی زیباست متاسفانه با عجله عکس گرفتم و عکسها باکیفیت نیست
انشالله اسلحه برسه بیشتر عکس میزارم ازش
جناب yahyarav
از راهنمایی خوبتون ممنونم
امیدوارم همه عزیزان به ارزوهاشون برسند

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - MAZ - 2016-01-06 06:41 PM

با سلام
مبارکتون باشه انشاا.. ماشش سالیان سال براتون بچکه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
یحیی جان ظاهرا قوانین اسلحه مهمات شهر به شهر فرق میکنه خخخ
از بنده سال 93 این مدارک خواستند:
کپی صفحه اول شناسنامه 3برگ
کپی صفحه دوم شناسنامه 1برگ
کپی صفحه توضیحات شناسنامه 3 برگ
کپی کارت ملی 2 برگ پشت و رو
کپی کارت پایان خدمت 2برگ (جهت متولین 1354 به بعد) یا کپی برگه اشتغال به تحصیل یا اشتغال به خدمت 2 برگ
عکس رنگی 4*3 زمینه سفید روشن 9 قطعه
کپی گواهینامه تیراندازی 2 برگ
پوشه 2 عدد
این مدارک را هم اسلحه فروش باید به شما بده:
تعهد نامه از فروشگاه و 2 برگ کپی
پرینت کامپیوتری سلاح و 2 برگ کپی
برگ کارشناسی سلاح و 2 برگ کپی
در نهایت واریز 45 تومن(احتمال زیاد تغییر کرده) به حساب جاری بانک سپه بنام اداره اسلحه مهمات و 2 برگ کپی
باید به اندازه نصف قیمت اسلحه پول کپی بدی خخخخKhansariha (172)
موفق باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - yahyarav - 2016-01-06 06:45 PM

عجب!!!!!آخه مگرهمشون از ا.ط استعلام نمیکنن؟؟؟مگرصادرکننده مجوز حفا، یه ارتش نیست چرابایداینطورباشه؟؟؟؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - samani - 2016-01-06 06:49 PM

[/quote] کپی گواهینامه تیراندازی 2 برگ[quote]
دوست گرامی این دیگه چطور گواهینامه ای هستش؟
فردا زنگ میزنم اسلحه مهمات اگه جواب بدن خوبه که دقیق بپرسم چه مدارکی لازمه اونجا همه چی اماده باشه که به مشکل نخوره و یه روزه تموم بشه
فقط فکر کنم بعد باید کلاس و میدون تیر هم برم که احتمال میدم منظور شما همین کلاس و میدون تیر هست که اون بعد اطلاع میدن که چه موقع کلاس برگذار میشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - yahyarav - 2016-01-06 06:52 PM

بعدازتحویل مدارک بهتون میگن تویه روزمشخص بیاین اسلحه مهمات شهرتون بایه سلاح(ام یک،خفیف)چندتاتیربیندازیدویه برگه روغنی باحاشیه سبزبهتون میدن بعنوان گواهینامه تیراندازیKhansariha (8)
بنده باخفیف چهارتاتیرزدمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - MAZ - 2016-01-06 06:55 PM

گواهینامه تیر اندازی دقیقا برای کلاس و میدان تیر هست ولی برای من که نگذاشتند خودشون برام صادر کردند مطمئن بودند دست به تیرم خوبه خخخKhansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - mirza - 2016-01-06 07:12 PM

(2016-01-06 05:42 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عزیزان وقتتون بخیر
امروز بلاخره موفق شدم و اسلحه خریدم
البته قولنامه بسته شد و پول رد و بدل شد مونده تا شنبه بریم برا سند زدن مشهد
اسلحه خیلی تمیز و واقعا در حد نو هست به گفته خود فروشنده حدود 20 تا شلیک داشته که واقعا اگه 50 تا هم داشت از نظر خود من مشکلی نبود بخاطر اینکه واقعا اسلحه تمیز هست
فقط اون دو ماشه رو معامله نکردم این تک ماشه خیلی تمیزتر و سرحال تر بود و قسمت ما همین بود
فقط دوستانی که اطلاع دارند چند سوال داشتم شنبه که میرم اسلحه مهمات چه مدارکی لازمه
و اینکه بعد از اینکه اسلحه رو تحویل اسلحه مهمات ارتش دادم چقدر زمان میبره تا جواز موقت بدن و بتونم اسلحه رو بیارم خونه
الان دلم براش تنگ شده چند تا عکس گرفتم میفرستم
اسلحه دولول بغل روس تک ماشه و چوک خور
[تصویر: lx0n_5.jpg]
[تصویر: bf3i_2.jpg]
[تصویر: 7ptx_1.jpg]
سلام بر همگی
آقا ایشالا مبارکت باشه و یه عمر به خوبی و خوشی ازش استفاده کنی

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - asman - 2016-01-06 09:30 PM

(2016-01-06 06:14 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید پست ویرایش نشد برای قیمت اسلحه رو اضافه کنم
قیمت با تمام خرجها 8500 برام دراومد البته خودم فکر میکردم ارزونتر بتونم معامله کنم اما دیگه چشم گرفت اسلحه رو و دیگه زیاد سر قیمت چانه نزدم
رنگ قنداق خیلی زیباست متاسفانه با عجله عکس گرفتم و عکسها باکیفیت نیست
انشالله اسلحه برسه بیشتر عکس میزارم ازش
جناب yahyarav
از راهنمایی خوبتون ممنونم
امیدوارم همه عزیزان به ارزوهاشون برسند

مبارکه قیمت بسیار ارزونی خریدید
انصاف فروشنده شهر مارو سگ خورده همین سلاح دولول بغل تک ماشه رو 11/5 میگفت یک هفته قبل