شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) (/showthread.php?tid=849)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - samani - 2015-12-31 10:56 AM

دوستان عزیز مزاحم شدم راستش یدونه اسلحه دولول بغل دو ماشه و در حد نو با قیمت خیلی مناسب پیدا کردم که خدابخواد تا10 روز دیگه نهایی میشه
فقط تنها چیزی که بنده رو خیلی داره دو دل میکنه تو خرید چوک خور بودن اسلحه اس
من دیگه دولول بغل ندیده بودم چوک خور باشه که این هست
ایا واقعا این مدل اسلحه بایکال تولید کرده؟
جالب اینکه دولول رو هم دوماشه چوک ثابت هم دیدم که البته قیمت خیلی بالا بود

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - yahyarav - 2015-12-31 11:07 AM

سلام جناب سامانیKhansariha (8)
بنده چندمورددولول بایکال بغل تک ماشه چوک خور(موبایل چوک)دیدمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - samani - 2015-12-31 12:15 PM

(2015-12-31 11:07 AM)yahyarav نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب سامانیKhansariha (8)
بنده چندمورددولول بایکال بغل تک ماشه چوک خور(موبایل چوک)دیدمKhansariha (8)

وللا این دوماشه اس و چوک خور
البته سهمیه سپاه هست نمیدونم چقدر میشه به اصالت اسلحه اطمینان داشت
من یه داستانی در این مورد شنیدم که نمیدونم تا چه حد صحت داره
گویا چندین سال قبل یه محموله قاچاق اسلحه گرفتند که بیشتر همین اسلحه های روس بوده که تمام رو دادن به برادران سپاه
اگه اینطور باشه خیلی با اطمینان نمیشه اصالت اسلحه رو تایید کرد هرچند نمیشه هم ردش کرد
امیدوارم که اسلحه میخرم حداقل بهتر از اکار ترک باشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - yahyarav - 2015-12-31 12:30 PM

شمااگه دوست یاآشنایی داریدکه تفنگ روس داشته باشه،حتماباخودتون ببرید
البته بدون مشاهده تفنگ نمیتوان درست نظرداد
اماازدوراسلحه ای که ساخت روس باشه معلومه(چون واقعاتفنگ خوش دستیه،شایدظاهرخوشکلی نداشته باشه،اماواقعاکیفیت ماشینکاری،قطعات،چفت وبست عالیه)ومیشه تشخیص داد،روسه یانه؛امادرسته که این جدیدابخوبی قدیمیانیستن،امابنظرم یه دلیل میتونه داشته باشه:اینکه اگه یه سلاحی بدن دست مردم که فرضا۱۰۰سال عمرمفیدداشته باشه،بعدیه مدت بایددرکارخونه شونو تخته کنن چون عملا ورشکست میشن،وبنظرم درموردسلاحهای دیگرم صدق میکنهKhansariha (8)
امیدوارم نظرموبخوبی بیان کرده باشمKhansariha (8)
قطعااساتیدمیتونن خیلی بهترراهنمایی کننKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ان شالله خریدخوبی داشته باشیدKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - asman - 2015-12-31 01:40 PM

(2015-12-31 10:56 AM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز مزاحم شدم راستش یدونه اسلحه دولول بغل دو ماشه و در حد نو با قیمت خیلی مناسب پیدا کردم که خدابخواد تا10 روز دیگه نهایی میشه
پشاپیش مبارکه
من چند روز پیش یه دواول بغل تک ماشه چوک خور وپران قیمت گرفتم 11 تومن قیمتی که به شما گفتن چنده ؟
جدای از بررسی ظاهری وفنی وتست وغیره درمورد اصل بودن شما چند مورد بایکال رو ببینید دیگه دستتون میاد که اصل یا نه ضمنا به املا کلمه Baikal بایکال توجه کنید که بیکال نوشته نشده باشه همچنین زیر کپ مینویسه
made in Russia که املای این جمله هم درست باشه
قیمت دولول سوار روس رو چند میگفتن ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - bahruz - 2015-12-31 03:04 PM

من هم چند وقت پیش تو مغازه یه دو لول سوار دو ماشه چوک ثابت دیدم که خیلی تمیز بود. جالب بود که پوکه پران هم بود و لولش هم فکر کنم ۷۶ سانت بود. خیلی محکم و خوشدست بود. ولی گران میگفت ۱۳ تومن

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-12-31 03:27 PM

(2015-12-31 03:04 PM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هم چند وقت پیش تو مغازه یه دو لول سوار دو ماشه چوک ثابت دیدم که خیلی تمیز بود. جالب بود که پوکه پران هم بود و لولش هم فکر کنم ۷۶ سانت بود. خیلی محکم و خوشدست بود. ولی گران میگفت ۱۳ تومن

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
سلام. من عاشق تفنگ روس دوماشه چوک ثابتم ولی موقع خرید گیرم نیومد. بایکال چه جفت و چه سوار هم دو ماشه داره هم تک و هم موبایل چک و هم ثابت ؛هم پران و هم پوکه کش.با هر ترکیبی هم اینها را میسازه.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - samani - 2015-12-31 05:13 PM

(2015-12-31 01:40 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-31 10:56 AM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پشاپیش مبارکه
من چند روز پیش یه دواول بغل تک ماشه چوک خور وپران قیمت گرفتم 11 تومن قیمتی که به شما گفتن چنده ؟
جدای از بررسی ظاهری وفنی وتست وغیره درمورد اصل بودن شما چند مورد بایکال رو ببینید دیگه دستتون میاد که اصل یا نه ضمنا به املا کلمه Baikal بایکال توجه کنید که بیکال نوشته نشده باشه همچنین زیر کپ مینویسه
made in Russia که املای این جمله هم درست باشه
قیمت دولول سوار روس رو چند میگفتن ؟

خیلی ممنونم بابت راهنمایی خوبتون
دولول سوار رو 12500 قیمت دادن البته حدس میزنم 12 هم بفروشن
راستش من بیشتر از یسال هست قصد خرید دارم ولی صادقانه تابحال اینقدر ندیدم بازار خراب باشه اسلحه دولول بغل رو هم 8 تومان قیمت دادند که شاید بتونم مقداری تخفیف بگیرم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - asman - 2015-12-31 07:21 PM

اگه تفنگ سالمیه
قیمتش بسیار خوبه از دستش ندید

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-12-31 08:49 PM

اگر تفنگ سالم و مرغوبی باشه با این اوضاع خوبه و بخرید.