شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) (/showthread.php?tid=849)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-04-09 04:20 PM

سلام
چند گرفتین. انشالله مبارکه. تفنگ خوبیه و کار کن منم عاشق دولول روس دو ماشه هستم که چوک ثابت داشته باشه. تفنگ ساده و زحمت کش.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - mirlohi - 2015-04-14 08:18 PM

سلام سال نو مبارک.داداشم یک هفته پیش دولول بغل روس شو فروخت 9 تومن.به چنتا اسلحه فروش نشونش دادیم همه شون گفتن پاکستانیه.طراحی زیبایی داشت ولی مثل پر کاه بود.هر کی میدید میگفت سریع قالبش کن به یکی بره.منم شک کرده بوده که روس نباشه.بارت و لاشه روس رو نداشتKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - naeem - 2015-05-19 12:56 PM

سلام
دوستان کسی اطلاع داره که دولول ij26فقط با چک ثابت تولید شده یا چک متغیر هم داره؟
شماره چک ثابت هر دو لول چنده؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - کوهنورد - 2015-05-19 09:18 PM

با سلام :
آقا نعیم الان شما هر مدلی رو که بگین هم چوک ثابت زده هم متحرک هم دوماشه و هم تک ماشه و.....................
خلاصه هرچی بخوای هست . چرا ؟؟ دلیلش اینه که هرکسی یک مدل خاص سفارش میده مثلاتاجری از کشور ایکس میگه 10000 قبضه از فلان مدل (که دوماشه و چوک ثابته ) تک ماشه و چوک موبایل میخوام . بعد یه تاجر دیگه از کشور ایگرگ میاد از تاجر اولی 1000 تاشو میخره و...........................
خیلی حالم گرفته میشه وقتی میبینم در دنیا کشور های درجه 2 هم براحتی ، حتی از طریق اینترنت سلاح میخرند و پست میاره دم در خونه تحویل میده، خیلی از کارهای قانونی رو پلیس اینترنتی انجام میده در عرض چند روز خرید شما قانونی انجام میشه .اونوقت اینجا میریزن تو بازار برای پی-سی-پی شاخ و شونه میکشن ...............................

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-05-19 10:45 PM

قربون اون سیبیل و پشت موی افسانه ایت برم من،، اذیتمون نکن و تو اینجور فکرها نندازمون. خداییش ما توی اینجور مسایل هیچ گونه اعتمادی بین مردم و دولت و حتی خود مردم باهم نیست و باید افسوس کشورهایی رو بخوریم که . . . .Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - mirlohi - 2015-08-22 07:32 PM

آقا یه شب تو اخبار بیست و سی عکس آواتار داداش کوهنورد رو نشون داد جدی میگم!!!!!!!!!!!! یه عکس تو نت پیدا کردم از دولول بغل دوماشه کپ نقره ایه روس.دقیقا عین بایکال خدابیامرز ماست مو نمیزنه.یادش بخیرKhansariha (368) [تصویر: IMG-4051.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-08-23 11:32 AM

امروز فردا عکس کوهنرد بزرگوارمون توی ماهم باید ببینیم. من همیشه عاشق دوماشه بودم ولیموقع خرید گیرم نیومد و تک ماشه خریدم. راضیم ولی دوماشه خیلی بهم حال میده. اونم روسی اصل باشه.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - Gestapo - 2015-09-18 01:10 PM

سلام یک تفنگ دولول بغش روسیه مال 60 سال پیشه لول هاش یکم کج شده یکی از لوله هاشم دراز تره به نظرتون میشه باش شلیک کرد؟خطرناک نیست؟
[تصویر: DSC_0080_1.jpg]

ببخشید شب بود بی کیفیت شد عکس
مگسکم نداره من نمیدونم این واقعا روسه یا تقلبیه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-09-18 04:10 PM

هر تفنگی قدرت شیلک داره ولی ایا ارزش شلیک کردن باهاشم داره. ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! نهایت دقت بفرمایید که 98 درصد موارد مشکل نداره ولی در 2 درصد دیگرش چه خطری در کمینه.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - mirlohi - 2015-09-18 04:51 PM

داداش با این تفنگ تیر ننداز.مخصوصا با لولی که کج شده.از ما گفتن بود اگه یکم ود منحرف بشه تو لول اون وقت تفنگ تو صورتت میترکه.قید شو بزن یا بده به تفنگ ساز لول رو صاف کنه که در این صورت خیلی خرج برمیدارهKhansariha (8)