شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) (/showthread.php?tid=849)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - royal - 2013-05-24 12:09 PM

كيوان جان چون اين تفنگ لولش اينجوري شده نميشه گفت همه تفنگ هاي روس جنسشون بده و كيفيت ندارن من خودم چند بار دولول سوار روس دست گرفتم انصافا بسيار جون دار و خوب بود هر چند كه ظرافت نداشت به احتمال زياد ايشون از تفنگ به شكل نا درست استفاده كردن من پدر بزرگم تك اسپانيا داره با 33 سال قدمت خدايي اگه بهتون نشون بدم انگار كه چند ساله خريداري شده نقد تميز و خوب نگهش داشته هر چند كه تو اين سال ها هميشه تو كوه و كمر در حال شكار بوده ولي اشنا هاي ما تفنگ دارن خدايي چيزي ازش باقي نمونده از بس تو كوه و جنگل از دستش افتاده يا باهاش فشنگ هاي نامرغوب زده Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - حسین - 2013-05-24 12:59 PM

منم فکر نکنم همه روسها اینطوری باشن والا تا اونجایی که من دیدم هرچی 2لول بغل روس بوده خوب بوده همش برمیگرده به نحوه استفاده که دوستان در بالا ذکر کردن
چند وقت پیش تو تاپیک گزارش قیمت گفتم یکی یه سن اتین اورده بود جنازه! میگفت صاحب قبلیش درب و داغونش کرده حالا شما حساب کنید سن اتین فرانسه قنداقش بشکنه و فنر شکسته و کپ زخمی اگر دسته صاحب قبلیش بایکال میدادن که .............Khansariha (399)
من خودم بار ها و بارها شاهد استفاده فشنگ با خرج خیلی زیاد در تفنگ ها بودم!
مثلا چند وقت پیش یکی از رفقا تو کرج یه سارسیلماز داشت 2 سال بود خریده بود (سارسیلماز که یکی از بهترین و معتبرترین برندهای ترکیه است!) آقا باورتون نمیشه تفنگ شده بود لاشه! همش 4 پاره و فشنگ دست پر با خرج بالا و غیر اصولی !!!!
پرکردن فشنگ به روش مش ممدلی!
خوب شما بهترین تفنگ هم داشته باشی داغون میشه!

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - Armintak - 2013-06-10 01:58 PM

مانی جان من اسلحه دوستت رو خریدارم به شرطی که مجوز داشته باشه.فقط بهم بگو برند چه شرکتیه و ساخت کدوم کشوره.و از همه مهمتر قیمتش چقده؟ منتظر جوابتم.Khansariha (219)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - hoomanshaeri - 2013-06-20 11:24 PM

دوستان عزیزم من خودم دو ساله که دولول بغل بایکال روس تک ماشه دارم چهار پاره 9 6 12 تک گوله خودم درست کردم زدم 1.8 تقریبا تو هر 30 دقیقه 20تا زدم من شخصا راضیم اخ تگفته خدایش تفنگ جون داریه Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - dieselpower - 2013-06-21 01:30 AM

هادی جان و عبدالله عزیز و بقیه دوستان گل تازه امروز پستها رو دیدم البته صحبتهای شما عزیزان در مورد نگهداری و استفاده صحیح کاملا درسته ولی اون اسلحه که کلا 1 سال کار کرده هر چقدر هم زیاد که نباید اینجوری بشه حالا یه اسلحه که 20 سال باشه کار کرده میگیم خوب استفاده نشده ولی این دیگه نوبره البته اون اسلحه که من دیدم اصلا جوندار نبود نمیدوم شاید این بحث که جدیدها پاکستانی هستند و روس نیستن تو این مورد دخیل باشه چون واقعا میشه گفت لاجون بود تا جوندار واقعا شاید قدیمیها همینجور که شما میفرمایید باشند و یا حتی جدیدها ولی باور کنید این نبود.
حسین اقا هم فرمودن که سارسیلماز رو 2 سال ازش به بدترین حالت استفاده کرده بود و لاشه شده بود ولی خوب اونم حتی لولش که ترک نخورده بود.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - shooter0 - 2013-06-21 09:54 AM

سلام به همه دوستان میخواستم بدونم توی سهمیه سال 92 دو لول بغل روس هم هست؟
اگه هست قیمتش چنده ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - mahammaham - 2013-06-21 10:22 AM

نه دوست عزيز، ديگه به محصولات وطني بايد دل سپردKhansariha (256)Khansariha (226)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - masoudsalamat - 2013-06-24 10:55 PM

دوستان یه بنده خدایی در انجمن پی تی یه دو بغل بایکال برای فروش گذاشته گفتم لینکش رو اینجا قرار بدم بلکه بکار یکی از عزیزان بیاد :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - shooter0 - 2013-06-26 12:25 AM

ممنون دوست عزیزاما قیمتی که گذاشته خیلی بالاست
تفنگی که قیمت سهمیش یک میلیون و پونصد بود رو میگه هشت میلیون و نهصد
البته میدونم قیمت ها رفته بالا و دیگه توی سهمیه ها نمیتونیم پیداش کنیم شایدم به خاطرش کم بودنش تو بازاره
بازم ممنون از توجهتون

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - aghayi - 2013-07-29 07:00 PM

با سلام -یه سوال درمورد صحت شماره بدنه اسلحه داشتم .میخواستم ببینم چجوری میشه بفهمی اسلح با شماره بدنه وجود داره یا نه .باتشکر