شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) (/showthread.php?tid=849)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - rezajf - 2013-02-27 07:12 PM

آقا مسيح علت تقدم روس به مارك هاي اروپايي اينه كه تفنگ روس نو داره ولي اروپايي ها مال 40 سال پيش هستند و اگه تميز باشند پول خون مي گيرند البته براي خالي نبودن عريضه يه لنبر 2099 موجوده

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - masih.hunter - 2013-02-28 12:52 AM

اوکی رضا جان لنبر2099 اسپانیا رو دودستی بچسب که حرف نداره قیمت چقدر بوده ؟؟ Khansariha (8)

ارش جان این حرف من نیست حرف خیلیهاست رنگ روخساره نشان میدهد از سر درون کیفیت خیلی پاینه و کاملا" اشکار . بهتره بیشتر تحقیق کنی . Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - rezajf - 2013-02-28 01:04 AM

مسيح جان سال 90 خريدم 3300
البته قابل شما رو نداره
كارهاي اسلحه و مهمات رو هم انجام دادم و جوازش اومده

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - masih.hunter - 2013-02-28 01:07 AM

رضا جان خیلی خیلی مبارکه صاحبش قابله . Khansariha (8) اسلحه بسیار خوبیه من با اسپرتش تیر انداختم حرف نداره .

پس اسلحه المان و بلژیک برای کی میخوای ؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - rezajf - 2013-02-28 01:37 AM

مسيح جان من تو خونه 4 تا تفنگ دارم :
نخجير1،برنو كوتاه،لنبر2099و يه دونه هوگلو 5 تير 901 كه به اسم خانمم هست
لنبر جواز ورزشي داره و واسه شكار مي خوام دولول بغل بگيرم اگه دولت سلاح اروپايي نو وارد مي كرد حتما مي گرفتم
حالا چرا دو لول بغل؟ چون دولول بغل ندارم:d

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - dieselpower - 2013-05-24 02:18 AM

دوستان این هم جدیدترین دولول بغل بایکال که 2 سال نمیشه اومده چوک خور و پوکه پران و تک ماشه خلاصه جدیدترین و پیشرفته ترین
[تصویر: 13693488091.jpg]
اون دایره قرمز که مشاهده میفرمایید سر لوله هست که شکافته یارو اورده بود در مغازه اسلحه فروش تو سر خودش میزد چیکار کنم
ببخشید کیفیت عکس خوب نیست با گوشی بیخودی گرفته شده.
از جواز داعمش 9 ماه بود میگذشت حالا بگید بایکال از برونینگ سر نیست خیلی هم سره

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - radreza - 2013-05-24 08:06 AM

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
از صاحب تفنگ بپرسید احیانا اون رو با توپ اشتباه نگرفته ؟Khansariha (290)
احتمالا بدون چوک اسلاگ شلیک کرده و یا اسلاگ دست ساز بزرگ تر از سایز سر لول و باروت دوبل استفاده کرده .یا به احتمال قویتر از ساچمه بلبرینگ بجای چارپاره استفاده کرده
من بارها دیدم با لوله گاز یا کمک موتور هندا اسلحه ساخته اند و سالهای سال بی هیچ مشکلی چار پاره زدند
حتی یکی از دوستام میگه با نخجیر تک (سری اول) بیش از 20 اسلاگ 12 بزرگ که از نصفه های لول جلوتر نمیرفته پشت سر هم شلیک کرده و برا سلاحش اتفاقی نیفتاده
هدف من تایید یا توجیه این ناشی گری ها نیست و فقط میخوام مقایسه ای داشته باشمKhansariha (290)
من ندید میگم اگه کاری که این دوستمون با این سلاح انجام داده با هر سلاح روز اروپایی هم بکنه همین نتیجه رو میگیرهKhansariha (367)
لطفا جهت جلو گیری از تکرار این مسئله ما رو در جریان علت این اتفاق قرار بدینKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - aghajoon - 2013-05-24 08:13 AM

کیوان نگفت با این بدبخت چیکار کرده که اینطوری شده؟ دکتر صالحی هم قبلا اشاره کرده بود که طرفهای شهر کرد مواردی از باز شدن 2 تا لول بایکال بغل از همدیگه مشاهده شده .

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - dieselpower - 2013-05-24 11:43 AM

تفنگ نشونه هایی از زیاد استفاده شدن داشت ولی خودش میگفت باهاش چند تا چهارپاره زده که اینجوری شده.
باید اسلحه یکسال استفاده شده رو میدیدین چه وضعی داشت. انگار مال زمان استالین بوده.مگه تو یکسال چقدر میشه از اسلحه استفاده کرد اینم 500 تا فشتگ.
اون جنسی که من دیدم همچین ازلوله گاز بهتر نبود.اون دوستانی که تابحال اینا رو ندیدن و فقط وصف دلاوریها رو شنیدن اگه یکبار ببینن متوجه میشوند که...اواز دهل شنیدن از دور خوش است.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - old.hunter - 2013-05-24 12:05 PM

تشکر از شما آقا کیوان Khansariha (8)
من قبلا هم دیده بودم حالا این خوبه من دیدم که قنداق هم چاک خورده
وقتی تیر اصولی پر نشه و از چوک مناسب استفاده نکنیم همین بلا سر تفنگ میاد
البته من از اون بنده خدا دقیق سوال کردم
متاسفانه چوک نمره دو بسته بود (اصلا تفنگ تو عمرش نداشته)و بجای باروت از خ... استفاده کرده بود
شنیده بود که واسه چهار پاره باید باروت 1.8 شارژ کنن!!!
اینم به جای باروت اون مواد رو زده بود اونم 1.8 !!!!!
اگه بدونید تفنگ به چه روزی افتاده بود تازه سه ماه هم بیشتر نخریده بودش
اشتباهات خودمون رو به گردن تفنگ نندازیم
الان یکی هست چندین و چند ساله داره با همین مدل تیر می اندازه تفنگ رو تو دستش ببینی
انگاری تازه از پشت ویترین در آوردین Khansariha (8)