شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) (/showthread.php?tid=849)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - dieselpower - 2012-08-09 12:10 AM

سلام دوست عزیز خوش آمدی
برای گرفتن اطلاعات‌ راجع به اسلحه شباهش به بایکال ملاک نیست اول باید نام کارخانه سازنده رو که حتما یه جایی رو اسلحه نوشته پیدا کنی و تو گوگل سرچ کنی اما دو سه تا مساله مهم هم هست که سال ساخت اسلحه سوار یه بغل بودنش چوک متحرک یا ثابت.تک یا دو ماشه پوکه پران یا پوکه کش بودنش برای شناخت مهمه اما از اونجایی که نام چکوسلواکی رو نوشته باید قدیمی و چوک ثابت و دو ماشه و بغل باشه چون خیلی وقته که چک و اسلواکی از هم جدا شدن

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - ESI - 2012-09-01 03:30 PM

(2012-08-01 11:43 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این اسلحه به صورت آزاد توی اصفهان 5 میلیون هستش و به هیچ عنوان امسال به صورت دولتی وجود نداره البته5 میلیون قیمت آکبند این اسلحه هست حالا اسلحه فروش آکبند اسلحه سهمیه ای را به صورت آزاد چجوری آورده و میفروشه دیگه من نمیدونم
اين اسلحه براي جوازش بايد از ارتش اقدام بشه يا بسيج ؟ چون اگه بسيج باشه بسيجي فعال ميخواد ميشه لطفا يه سوال بكنيد خبري بدين ممنون استاد

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - dieselpower - 2012-09-01 05:50 PM

دوست عزیز طرح جواز کردن اسلحه دیگه تمام شده و به هیچ اسلحه ای دیگه جواز نمیدن نه ارتش و نه سپاه طرح بعدی هم معلوم نیست دوباره کی اعلام بشه دفعه قبل که 15 سال طول کشید

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - lockal - 2012-12-29 07:18 PM

دوستان این سلاح توی دبی هست چند در میاد به پول خدمون؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - masoudsalamat - 2013-01-08 10:34 PM

با سلام به همه دوستان و اساتید عزیز
من امروز اسلحه فروشیهای شهرمون رو (اهواز) برای یک اسلحه سهمیه ای جستجو کردم ولی همه با لبخند یک عبارت قاب شده روی دیوار رو نشون میدادن که روش نوشته بود : سهمیه ای نداریم!! در عوض اسلحه های غیر سهمیه ای تا هرجا که سقف بودجه اجازه بده موجوده وقتی هم قیمت بایکال رو سئوال کردم فرمودن 9 میلیون تومان آکبند آیا این سلاح این قیمیت می ارزه؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - royal - 2013-01-08 10:42 PM

دوست عزیز هیچ کدوم از تفنگ های موجود ارزش پول پرداختی رو ندارن ولی چه میشه کرد دستمون بسته ست و قیمت های ازاد هم بسته به انصاف فروشنده هستش که فکر کنم بی انصافش به تور شما خورده البته من از قیمت ازاد بغل روس خبر ندارم و در خوب بودنش شکی نیست ولی 9 میلیون واقعا زیاده Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - aghajoon - 2013-01-08 10:57 PM

9 ملیون واسه تفنگی که تا پارسال دولتیش 1500 موجود بوده واقعا بی انصافیه ، بابا مگه چه خبر ، گفتند که توی این یکسال همه چیز گرون شده ولی دیگه نه اینکه 6 برابر بشه !!!

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - masih.hunter - 2013-01-09 01:25 AM

9 میییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلون یا خدا چه خبره؟!!!! اسلحه 1.500 رو 9 میلیون بابا عجب با انصافه . این از اون ادماست که باید گفت خدا پدرشو بیامرزه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - masoudsalamat - 2013-01-09 01:32 AM

درسته دوست عزیز اگر 1500 بوده با این مبلغی که ایشون فرمودن دقیقا 6 برابر شده , من به استناد پست یکی از دوستان در همین تایپیک که فرموده بودن بایکال رو در یکی از شهرها با قیمت 2750 دیده بودن این مبلغ رو به ایشون گفتم و ایشون در جواب گفتن که این قیمت برای سهمیه هست و الان اگر قرار باشه این سلاح بصورت سهمیه توزیع بشه که نمیشه (روی نشدن تاکید کردن) قیمتی معادل 4 میلیون خواهد داشت و اضافه کردن که مدتهاست به ما میگن که قراره سهمیه اعلام بشه ولی نمیشه و دوتا نقل قول هم نقل کردن که ظاهرا تا وقتی که این سلاح هایی رو که برای صدور جواز نزد ارتش هست به دست صاحبانشون نرسه سلاح جدیدی به این پروسه اضافه نمیشه و دیگر اینکه قراره سلاح سهمیه ایی به همین انواع نخچیر و شاهین آکار محدود بشه

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - masih.hunter - 2013-01-09 01:38 AM

مسعود جان حرف مفت که کنتر نداره دولول بایکال جدید بغل که معلوم نیست کجا تولید میشه 4 میلیون قیمت نداره و اگه مثل اکار 70./ هم گرون بشه قیمتش 3 میلیون نمیشه . بنظرم این اسلحه با این قیمت اصلا" ارزش خرید نداره . موفق پیروز باشید . Khansariha (8)