شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) (/showthread.php?tid=849)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - prosniper - 2012-07-02 01:17 PM

دوستان
من یه سوال دارم
به چه اشخاصی حواله دولتی تعلق میگیره؟
نظامیها یا کارمند دولت؟

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - dieselpower - 2012-07-02 02:37 PM

حواله کدومه پاشو برو در یه اسلحه فروشی بگو یه دولول میخوام که اندازه 10 تا فشنگ دوام بیاره اونم میگه اوه آ 10 تا مگه میخوای سنتتین بخری یه نخجیر بخر. دو تا فشنگ بزن بعدم بذارش تو ویترین بعدش پول مبارک را میگیره و یه برگه کاغذ بهت میده میگه برو باش موشک درست کن تا اسلحت بیاد خخخخخخخخخخخخخهخخخخخخخخخخخ
البته باید سربازی هم رفته باشی و سابقه اعمال شاقه هم نداشته باشی

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - mortezafox - 2012-07-07 05:29 PM

باسلام به همه دوستان عزیز
باتوجه نظرات دوستان در پست های قبلی
سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال)
بهترین سلاح معرفی شده
خوب دوتا سوال دارم
1-چه مدلی از این سلاح بهترینه از لحاظ قدرت استحکام
2-قیمت این سلاح بصورت قاچاق از مرز بخوای بگیری چنده

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - dieselpower - 2012-07-07 10:09 PM

دوست عزیز شما باید به انجمن تخصصی قاچاقچیان مرزی مراجعه کنی فکر نکنم هیچکدومشون اینجا عضو باشن

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - mani - 2012-07-08 12:57 AM

دیروز یه بایکال 5 تیر نیمه اتوماتیک دیدم ، فوق العاده خوش دست و روان و معرکه ، با مجوز عشایری ، قراره اگر قابل انتقال باشه بگیرمش ، چون تازه مجوز گرفته ...
عذر خواهی میکنم ، میدونم جاش اینجا نیست ولی چون تاپیک مرتبط پیدا نکردم اینجا نوشتم

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - mosleh - 2012-07-08 08:37 AM

سلام ماني جان
ميتونه واگذار كنه اگه ميشه قيمتش چند

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - mani - 2012-07-08 11:32 PM

(2012-07-08 08:37 AM)mosleh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ماني جان
ميتونه واگذار كنه اگه ميشه قيمتش چند
سلام جناب مصلح
میگه 7 میلیون ، ظاهرا" تا 3 سال قابل واگذاری نیست.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - kalepoook - 2012-07-27 10:13 PM

سلام
من تازه عضو شدم
از تمام دوستانی که لطف میکنن و راهنمایی میکنن ممنونم و تجربیات و اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه قرار میدن تشکر میکنم
امروز من خونه یکی از دوستان بودم،یه 2 لول سوار اکراینی (زبروف اگه اشتباه نکنم )کوسه داشت
به من پیشنهاد کرد یه دو لول نخجیر منبیت بگیرم
من اومدم خونه تو این سایت دیدم دوستان راهنمایی کردن
تو همین تاپیک هم دولول بغل روسیه هم دیدم و خوندم من خودم دوستش دارم
میخام ببینم تو اسلحه های دولتی میشه رو دولول روسش نسبت به بقیه اطمینان کرد از نظر ساخت و خوشدست بودن و بقیه موارد
تشکر میکنم راهنمایی کنید.

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - amirjoon - 2012-07-27 11:01 PM

(2012-07-27 10:13 PM)kalepoook نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من تازه عضو شدم
از تمام دوستانی که لطف میکنن و راهنمایی میکنن ممنونم و تجربیات و اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه قرار میدن تشکر میکنم
امروز من خونه یکی از دوستان بودم،یه 2 لول سوار اکراینی (زبروف اگه اشتباه نکنم )کوسه داشت
میخام ببینم تو اسلحه های دولتی میشه رو دولول روسش نسبت به بقیه اطمینان کرد از نظر ساخت و خوشدست بودن و بقیه موارد

با خیال راحت میتونی به اسلحه های روس اعتماد کنی...البته اگه گیرت بیاد! خخخخخ

RE: معرفی سلاح دولول بغل ساخت روسیه (بایــــــــکال) - kalepoook - 2012-07-27 11:12 PM

(2012-07-27 11:01 PM)amirjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-07-27 10:13 PM)kalepoook نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من تازه عضو شدم

با خیال راحت میتونی به اسلحه های روس اعتماد کنی...البته اگه گیرت بیاد! خخخخخ

سلام
ممنون جواب دادین
درسته حق با شما هست
با دوستم که تماس گرفتم گفت من 1 سال هست که منتظرم ولی نیست