شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - royal - 2012-02-01 06:13 PM

دوست عزیز باید عرض کنم که اصلا اینگونه که شما میگید نیست و اکار امتحان خودشو پس داده و تفنگ بسیار خوبی هست و زمان ورود اکار از چیفسان خیلی بیشتره Khansariha (214)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - Hunter - 2012-02-01 06:24 PM

دوستان عزیز این تاپیک برای شناخت اسلحه ی شکاری دولول سوار (چیفسان ترک) گرداوری شده،نه تاپیک مقایسه ای بین محصولات ترک!Khansariha (8)

این که شما بخواهید اسلحه های ترک را با هم قیاس کنید،نه اینجا مکان مناسبی است و نه روش درست!

ببینید هر کسی هر اسلحه ای که داره فکر میکنه اسلحش بهترین اسلحه ی دنیاست!مثه رشته ی دانشگاهی میمونه!هر کسی فکر میکنه داره یکی از تاپ ترین رشته ها را میخونه!حتی خود من! درحالیکه اصلا اینطور نیست!یه کتابدار به مراتب میتونه از یه پزشک مفیدتر ظاهر بشه!

خب از بحث دور نشیم! آخرش باید اینو مدنظر بگیریم که هر اسلحه ای یه سری مزایا داره و یه سری معایب!خب طرف با توجه به بودجش و .......یه اسلحه را انتخاب میکنه!
مطمئن باشید اگر با چیفسان برید تراپ بعد چند روز باید اسلحتونو دور بندازید!چون اسلحه کارایی تراپینگ را نداره و یا عکسش هم اینه که اسلحه ی چیفسان به مراتب الگوی پخش بهتری نسبت به اکار داره چون رویکردش شکار است نه تراپKhansariha (8)پس توی مقوله ی شکار چیفسان کاراییش بهتره!

در اخر هم از مدیران سایت درخواست دارم نام تاپیک را از سیفسان به چیفسان تغییر بدهندKhansariha (8)

یاحق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - royal - 2012-02-01 06:29 PM

دکتر جان حرف شما به روی چشم ولی متاسفانه بسیاری از کاربران این بحث ها رو پیش میکشن و من هم نه اکار دارم نه چیفسان ولی از این بگن یه برند بده و دیگری خوبه بدون دلیل واقعا نمیتونم سکوت کنم

با عرض پوزش از تمامی کاربران خدایی نکرده روی حرف من یه کاربر نیست در کل میگم Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - ahmadniknam - 2012-02-01 07:42 PM

سلام به همه دوستان
یه سری اطلاعات راجع به دولول روهم مگنوم میخواستم کسی در این زمینه اطلاعی داره چه جور سلاحیه
ممنون از شما خوبان

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - choliche - 2012-02-01 07:47 PM

(2011-12-23 08:09 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز قیمت این اسلحه مانند اکار و یلدیز و اسلحه های سوار ترک در حد 5 تا 6 قیمت دارد،اونم سلیقه ای است و بستگی به فروشنده داردKhansariha (8)

سلام هانتر عزيز اگه اين سلاحو خواستي با 2800 من برات ميخرم با جواز

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - royal - 2012-02-01 08:04 PM

(2012-02-01 07:47 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2011-12-23 08:09 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز قیمت این اسلحه مانند اکار و یلدیز و اسلحه های سوار ترک در حد 5 تا 6 قیمت دارد،اونم سلیقه ای است و بستگی به فروشنده داردKhansariha (8)

دوست عزیز منظور شما دولول چیفسان هست اونم با جواز کجا میشه گیر اورد ؟؟؟!!!Khansariha (290)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - Hunter - 2012-02-01 08:12 PM

(2012-02-01 07:47 PM)choliche نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز،مرسی از لطفت داداشKhansariha (8)

این تاپیک قبل از طرح جواز دار زده شده!یعنی اون موقع که یه پنج تیر بایکال بود 23 تومن!

کسایی که چیفسان داشتن و سالهای قبل بردن جواز کردن اکثرا 5-6 میفروختن مثه اکار و .......

ولی حالا قضیه فرق داره من 600 تومنیشم سراغ داشتم ولی خب بیجواز!هزینه جوازش هم میشه 300 تومن و در کل واست درمیاد 1 تومنKhansariha (214)

یا علیKhansariha (8)

ا

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - kiarash - 2012-02-01 09:30 PM

(2012-02-01 06:13 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز باید عرض کنم که اصلا اینگونه که شما میگید نیست و اکار امتحان خودشو پس داده و تفنگ بسیار خوبی هست و زمان ورود اکار از چیفسان خیلی بیشتره Khansariha (214)

سلام
شاید حق با شما باشه.میشه بفرمایید زمان ورود آکار حدودا کی هست؟
[img][تصویر: di-R4QE.jpg][/img]
[img][تصویر: di-KV48.jpg][/img]
[[img][تصویر: di-21OG.jpg][/img]
[img][تصویر: di-GRZV.jpg][/img]
[img][تصویر: di-SC1R.jpg][/img]
جهت خالی نبودن عریضه Khansariha (214)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - royal - 2012-02-01 10:32 PM

دوست عزیز همون طور که هانتر جان فرمودنن اینجا تایپیک چیفسان هست نه مقایسه پس بهتره ادامه ندیم تا دیگر کاربران ناراحت نشن Khansariha (214)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - kiarash - 2012-02-02 08:00 AM

راستی آقا احسان متوجه نشدین اسلحه ساز سال ساخت اسلحه رو از کجا فهمید؟