شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - kaveshooka - 2019-12-02 08:33 AM

(2019-11-30 09:53 AM)hazhirbaban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون جناب میرهاشمی عزیز
قنداق و بچه قنداق رو قبل از این گرونی ها میگفت 600 تومن البته از چوب گردو با کیفیت و استحکام بالا اما نه به این خوشکلی ..
200 تومن بیشتر دادم این چوب رو با این طرح و رگه و شکل و شمایل انتخاب کردم و 50 تومن هم بابت یه سرویس مختصر و روغن کاری و بازدید سوزن و غیره دادم
جمعا شد 850 تومن البته گفتم که قیمت ها قبل از گرونی ها بود .

سلام
مبارکتون باشه . کدوم شهر دادید قنداق ساختن ،چون قیمت خوبی گرفته . پارسال قیمت قنداق و پیش قنداق با چوب گردو درجه یک رو بیشتر از این قیمت دادن و من همین حدود دادم . بعضی جاها تا یک تومن و بیشتر هم میگفتن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - hazhirbaban - 2019-12-02 09:36 AM

سلام
مبارکتون باشه . کدوم شهر دادید قنداق ساختن ،چون قیمت خوبی گرفته . پارسال قیمت قنداق و پیش قنداق با چوب گردو درجه یک رو بیشتر از این قیمت دادن و من همین حدود دادم . بعضی جاها تا یک تومن و بیشتر هم میگفتن
[/quote]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام
مهاباد دادم برام ساختن
2 نفر تو شهرستانمون این کارو انجام میدادن
هر دو بسیار خوش سلیقه و بسیار ماهر ولی یکیشون خیلی بدقول بود و 5-6 ماهه میساخت (قنداق و بچه قنداق) با قیمت یک میلیون و پونصد تومن ولی دومی کمتر از 15روز بهم تحویل داد با قیمت 850 تومن ..
چوب گردوی ساده هم داشت من زیاد پسند نکردم و این رگه دار رو خواستم که 2 روز بخاطر این چوب بیشتر طول کشید ..
ولی چه فایده الان 5 ماهی شده که جوازم نیومده و فصل شکار به سرعت در حال تموم شدنه .!!!

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - hazhirbaban - 2019-12-08 09:20 AM

سلام دوستان
طبق معمول جمعه ها میریم طبیعت گردی و شکار ..
جاتون خالی برف اومده بود و هوا بسیار سرد و رد پای خرگوش و گراز و کبک و روباه و ...
دوستان شکارچی بارها همچین صحنه هایی رو دیدن ..
البته جواز اسلحه ی من هنوز نیومده و مسیر رو با یکی از دوستان همراه شدم. یه دولول روی هم دستش بود که اصرار میکرد برتای ایتالیاست و من هم انکار که این ساخت ترکیه ست و روش نوشته بود italy beratta tipi البته واضح بود که به زبان ترکی استانبولی نوشته بود تیپ (مدل) برتای ایتالیا ولی خب بنده خدا اینکاره نبود و فقط به کلمه ی ایتالیا استناد میکرد ..
چند تا عکس از اسلحه ی دوستمون و حال و هوای جمعه میزارم که شما دوستان هم ببینید
در ضمن اگه عکس ها مربوط به این قسمت نیست از دوستان عذرخواهی میکنم . چون خودم چیفسان دارم و زود زود میام به این قسمت سر میزنم و جای مناسبتری گیر نیاوردم ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - haamidreza - 2019-12-08 09:59 AM

(2019-12-08 09:20 AM)hazhirbaban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
طبق معمول جمعه ها میریم طبیعت گردی و شکار ..
جاتون خالی برف اومده بود و هوا بسیار سرد و رد پای خرگوش و گراز و کبک و روباه و ...
دوستان شکارچی بارها همچین صحنه هایی رو دیدن ..
البته جواز اسلحه ی من هنوز نیومده و مسیر رو با یکی از دوستان همراه شدم. یه دولول روی هم دستش بود که اصرار میکرد برتای ایتالیاست و من هم انکار که این ساخت ترکیه ست و روش نوشته بود italy beratta tipi البته واضح بود که به زبان ترکی استانبولی نوشته بود تیپ (مدل) برتای ایتالیا ولی خب بنده خدا اینکاره نبود و فقط به کلمه ی ایتالیا استناد میکرد ..
چند تا عکس از اسلحه ی دوستمون و حال و هوای جمعه میزارم که شما دوستان هم ببینید
در ضمن اگه عکس ها مربوط به این قسمت نیست از دوستان عذرخواهی میکنم . چون خودم چیفسان دارم و زود زود میام به این قسمت سر میزنم و جای مناسبتری گیر نیاوردم ..

سلام دوست عزیز

اسلحه ی دست دوستتون ترکیه ای هست
برتا ی ایتالیا اینجوری نوشته میشه
Beretta
نه براتا
ولی من همیشه میگم دلخوشی کسی رو ازش نگیریم
من جای شما بودم میگفتم اره تفنگ ایتالیایی و عالیه
بذار مردم خوش باشن با همین دلخوشی های کوچیکشون
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - kaveshooka - 2019-12-08 11:47 AM

(2019-12-02 09:36 AM)hazhirbaban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام
مهاباد دادم برام ساختن
هر دو بسیار خوش سلیقه و بسیار ماهر ولی یکیشون خیلی بدقول بود و 5-6 ماهه میساخت (قنداق و بچه قنداق) با قیمت یک میلیون و پونصد تومن ولی دومی کمتر از 15روز بهم تحویل داد با قیمت 850 تومن ..
چوب گردوی ساده هم داشت من زیاد پسند نکردم و این رگه دار رو خواستم که 2 روز بخاطر این چوب بیشتر طول کشید ..
ولی چه فایده الان 5 ماهی شده که جوازم نیومده و فصل شکار به سرعت در حال تموم شدنه .!!!
[/quote]
سلام . پیگیری کنید ببینید چرا نیومده . من پارسال که اسلحه گرفتم جواز یکیش که به نام خودم بود یک ماهه اومد و یکی که به نام خانواده بود بین 45 روز تا دوماه . نباید 5 ماه طول بکشه . واسه دو تا از دوستان هم که اسلحه گرفتیم همین طور . در استانهای کهکیلویه و خوزستان .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - hazhirbaban - 2019-12-09 10:19 AM

(2019-12-08 11:47 AM)kaveshooka نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2019-12-02 09:36 AM)hazhirbaban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام
مهاباد دادم برام ساختن
سلام . پیگیری کنید ببینید چرا نیومده . من پارسال که اسلحه گرفتم جواز یکیش که به نام خودم بود یک ماهه اومد و یکی که به نام خانواده بود بین 45 روز تا دوماه . نباید 5 ماه طول بکشه . واسه دو تا از دوستان هم که اسلحه گرفتیم همین طور . در استانهای کهکیلویه و خوزستان .

[/quote]

سلام دوست عزیز
تا الان چند باری پیگیری کردم ولی تنها جوابشون اینه که کارتتون نیومده ..
ولی سیستم کاریشون خیلی جالبه ..
اولا که فقط روزهای زوج هفته کار میکنن .!
دوما 8:30 در ورودی رو باز میکنن و تا 12:30 بیشتر کار نمیکنن .!
سوما بازدهی کارشون رو خودتون میتونید حدس بزنید .!
2-3 تا سرباز گذاشتن اونجا که خدا شاهده اسم خودشون رو بلد نیستن بنویسن .!
خب از اینا نمیشه انتظار تشکیل و تکمیل پرونده و ارسال مدارک رو داشت .!
فکر کنم تو پست های قبلی هم گفتم یه پیرمرد اونجا بود که بنده خدا کشاورز بود و بی سواد ، 17 ماه بود منتظر کارتش بود
اینقد به برگه ی نگهداریش مهر تمدید زده بودن که برگه ش جای خالی نداشت .!
خب چرا صدور یه کارت کاغذی ساده بدون تراشه ی الکترونیکی و غیره باید اینقد زمان ببره ؟
نه سایتی گذاشتن واسه پیگیری ، نه کد رهگیری نه شماره تلفنی ..
من که امسال قید جواز و شکار رو زدم متاسفانه ..

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - haamidreza - 2019-12-10 08:55 AM

دوست عزیز
درک میکنم که چی میکشی
منم پارسال همینطور منتظر جواز گلوله زنی م بودم
حدود هفت هشت ماه طول کشید
کلی پیگیری کردم از تهران و چیزی که فهمیدم اینه که اسلحه مهمات شهرتون صبر میکنه تعداد پرونده ها به یه تعداد خاصی برسه بعد ارسال میکنه برا تهران
یعنی ممکنه یکی دو ماه پرونده تون تو اسلحه مهمات شهرتون بمونه
توی تهران هر هفته کارت مربوط به یه استان رو چاپ میکنن یعنی حداقل بیست هفته طول میکشه تا نوبت استان شما بشه
این پروسه ی گازوییلی حدودا شیش ماه یا بیشتر طول میکشه
حالا بعضیا از شانسشون روزی که قراره بفرستن تهران پرونده تشکیل میدن و توی تهران هم نوبت چاپ استانشون نزدیکه سریع جواز میگیرن که شانسشونه
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

اون پیرمرده احتمالا پرونده ش نقص داره که صادر نشده
من هرچی دیدم زیر یک سال اومده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - hazhirbaban - 2019-12-10 10:17 AM

بله متاسفانه از هر کسی که پرسیدم مشکل داشته تو دریافت جوازش
دیروز یه جلد قنداق خریدم واسه اسلحه ی خودم
هرچند که از زیباییش کم میشه ولی فکر کنم حداقلش اینه که از خط و خش محفوظ میمونه
الان عکساشو آپلود میکنم واسه دوستان
روی لول بالایی 1/4 و روی لول پایینی 1/2 نوشته شده
شماره سریال اسلحه هم 3 جای مختلف نوشته شده بغل لوله بغل کپ و زیر قسمت فلزی بچه قنداق (البته این مورد آخر 4 رقم آخر شماره سریال نوشته شده)
یه آهنربای کوچیک هم دستم گرفتم تمااااااااام نقاط کپ رو باهاش امتحان کردم خیلی خوب میچسبید بهش
از تسمه و جوش بین دو لوله هم عکس گرفتم الان آپلودشون میکنم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - kaveshooka - 2019-12-10 04:19 PM

(2019-12-10 10:17 AM)hazhirbaban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله متاسفانه از هر کسی که پرسیدم مشکل داشته تو دریافت جوازش
دیروز یه جلد قنداق خریدم واسه اسلحه ی خودم
هرچند که از زیباییش کم میشه ولی فکر کنم حداقلش اینه که از خط و خش محفوظ میمونه
الان عکساشو آپلود میکنم واسه دوستان
روی لول بالایی 1/4 و روی لول پایینی 1/2 نوشته شده
شماره سریال اسلحه هم 3 جای مختلف نوشته شده بغل لوله بغل کپ و زیر قسمت فلزی بچه قنداق (البته این مورد آخر 4 رقم آخر شماره سریال نوشته شده)
یه آهنربای کوچیک هم دستم گرفتم تمااااااااام نقاط کپ رو باهاش امتحان کردم خیلی خوب میچسبید بهش
از تسمه و جوش بین دو لوله هم عکس گرفتم الان آپلودشون میکنم

مبارک باشه و اسلحه خوشدستیه چیفسان و طبق نوشته های روی لول باید یک لول نیم چوک و لوله دیگه شماره 4 یا سیلند اصلاح شده باشه فکر کنم .

لول پایینتون که نیم چوکه دورزن تر هست و لول بالا ربع چوک واسه نزدیک و هوازنی و پخش تر میزنه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - Sadegh۱ - 2019-12-12 03:19 PM

سلام خدمت همه اساتید محترم،قیمت این اسلحه چند هست؟اکبندش موجوده؟