شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - mahdibishe - 2018-05-08 09:21 AM

سلام خدمت دوستان
[تصویر: photo_2018_05_08_10_16_34.jpg]
[تصویر: photo_2018_05_08_10_16_27.jpg]
[تصویر: photo_2018_05_05_16_58_39.jpg]
دوستان نظر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - hazhirbaban - 2019-11-27 03:41 PM

دوستان سلام
بنده تازه عضو شدم
امسال قسمت شد و يه دونه ٢ لول چيفسان در حد نو كادو گرفتم
داستانش هم اينجوري بوده كه چند سال قبل كه فراخوان دادن براي مجوزدار كردن اسلحه هاي بدون جواز ( فكر كنم حدود سال ٩٠-٩١ بوده ) مالك اين اسلحه ميره و تحويلش ميده . اونجا هم سربازاي ارتش كه حجم زيادي از اسلحه ها رو تحويل ميگيرن همشون رو ميندازن رو هم و متاسفانه قنداق فابريك اسلحه ميشكنه . از همون موقع مالك كه كشاورز بوده با قنداق شكسته تحويلش ميگيره و ميزارتش خونه بدون استفاده . البته اعتراض هم ميكنه و جواب درستي بهش نميدن . بعد از ٦-٧ سال كشاورزه مياد و از پدر خانمم وسايل ميخره ولي بدهكار از آب درمياد و جاي طلبش اين اسلحه رو بهش ميده . بعد از ١-٢ سال هم به من كادو دادن ..
البته دادمش قنداق و بچه قنداق رو از بهترين چوب گردو براش ساختن و تعويضش كردم . ٤ ماه قبل هم كشاورز مالكش اومد اسلحه و مهمات برام نقل و انتقال كرد . ولي متاسفانه هنوز جوازش نيومده . نميدونم چرا اينقدر طول ميكشه ..٠

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - haamidreza - 2019-11-28 10:00 AM

(2019-11-27 03:41 PM)hazhirbaban نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام
بنده تازه عضو شدم
امسال قسمت شد و يه دونه ٢ لول چيفسان در حد نو كادو گرفتم
داستانش هم اينجوري بوده كه چند سال قبل كه فراخوان دادن براي مجوزدار كردن اسلحه هاي بدون جواز ( فكر كنم حدود سال ٩٠-٩١ بوده ) مالك اين اسلحه ميره و تحويلش ميده . اونجا هم سربازاي ارتش كه حجم زيادي از اسلحه ها رو تحويل ميگيرن همشون رو ميندازن رو هم و متاسفانه قنداق فابريك اسلحه ميشكنه . از همون موقع مالك كه كشاورز بوده با قنداق شكسته تحويلش ميگيره و ميزارتش خونه بدون استفاده . البته اعتراض هم ميكنه و جواب درستي بهش نميدن . بعد از ٦-٧ سال كشاورزه مياد و از پدر خانمم وسايل ميخره ولي بدهكار از آب درمياد و جاي طلبش اين اسلحه رو بهش ميده . بعد از ١-٢ سال هم به من كادو دادن ..
البته دادمش قنداق و بچه قنداق رو از بهترين چوب گردو براش ساختن و تعويضش كردم . ٤ ماه قبل هم كشاورز مالكش اومد اسلحه و مهمات برام نقل و انتقال كرد . ولي متاسفانه هنوز جوازش نيومده . نميدونم چرا اينقدر طول ميكشه ..٠

سلام دوست عزیز
متاسفانه سیستم صدور جواز تفنگ گازوییلیه
اسلحه مهمات صبر میکنه که حداقل پنجاه شصت تا پرونده جمع بشه بعد میفرسته تهران
تو تهران هم هر هفته مطعلق به یه استان چاپ میشه بیست سی تا استان داریم
خلاصه خودت حساب کن چطور میشه
حالا خوبه اسلحه ت ساچمه زنه زودتر میاد
گلوله زن داشته باشی خیلی بیشتر طول میکشه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - hazhirbaban - 2019-11-28 10:18 AM

ممنون از توضیحتون دوست عزیز
واقعا کاری نداره نهایتا 2 هفته زمان میبره ولی خیلی کند کار میکنن
بعضی از مراجعه کنندگان اومده بودن پاییز سال قبل تشکیل پرونده داده بودن ولی هنوز جوازشون صادر نشده بود
حتی یه مورد بود میگفت 17 ماهه منتظرم.!!!
اینقدر مهر تمدید زده بودن به برگه ی نگهداری موقتش که برگه شون جا نداشت .!!

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - mirhashemi - 2019-11-28 10:40 AM

عجب پدرخانم لارجی داری ،دمش گرم.
چندتا عکس از تفنگت بزار ما هم لذت ببریم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - hazhirbaban - 2019-11-28 10:54 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا من با آپلود عکس کمی مشکل دارم
فعلا 2 تا عکس از اسلحه م با قنداق شکسته دارم و یه دونه با قنداق نو که ببینم میتونم موفق بشم و عکساشون رو بزارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدمت شما دوستان گرامی
قبل و بعد از تعمیرات

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - hazhirbaban - 2019-11-28 12:58 PM

(2019-11-28 10:40 AM)mirhashemi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب پدرخانم لارجی داری ،دمش گرم.
چندتا عکس از تفنگت بزار ما هم لذت ببریم.

البته کادو دادنش هم یه جریان داشت
پارسال یکی از جمعه های دی ماه بود که رفته بودیم شکار
همیشه حدود 10 نفر میریم با 2 تا ماشین
البته انصافا همه ی تفنگها هم جواز دارن و همه ی دوستان شکارچی هم پروانه ی شکار دارن
تو یکی از مسیرهای بالای کوه شرایط طوری بود که من بدون تفنگ و کمی دورتر از بقیه بودم
تا 3 متری جلوی خودم ندیده بودمش .... چی رو ؟
بله جناب گراز خان وحشی رو .!!!
خیلییییییی آروم و بی صدا داشت میومد سمت من
چند نفر تو ارتفاع بالاتر تیراندازی کرده بودن بخاطر کبک
اونم با صدای تیراندازی از جاش بلند شده بود و داشت از محدوده ی خطر دور میشد
فقط همین رو میتونم بگم که خدا خیلیییییی رحم کرد بهم
نه اون به من کاری داشت و نه من بهش کاری داشتم .. سرشو انداخت پایین و رفت ولی واقعا ترسناک و با ابهت بود..
البته دوستان منجمله پدر خانمم از دور این صحنه رو دیدن
برنو هم دستشون بود ولی وقتی دیدن بدون ضرر و آزار رفت اونا هم عکس العملی نشون ندادن
از اون موقع بود که تصمیم گرفتن تفنگ بدون استفاده ی قنداق شکسته شون رو به من کادو بدن ..

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - mirhashemi - 2019-11-30 09:09 AM

دیدید دوستان؟ باز هم بگید گراز آفته .گراز برای این دوستمون مایه خیر و برکت شد....
قنداقش هم بسیار زیبا شده .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - haamidreza - 2019-11-30 09:33 AM

خب شماها فقط یه قسمت ماجرا رو میبینید
قطعا این دوستمون هم در قبال تفنگ کاری کردند که بیحساب بشن Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - hazhirbaban - 2019-11-30 09:53 AM

ممنون جناب میرهاشمی عزیز
قنداق و بچه قنداق رو قبل از این گرونی ها میگفت 600 تومن البته از چوب گردو با کیفیت و استحکام بالا اما نه به این خوشکلی ..
200 تومن بیشتر دادم این چوب رو با این طرح و رگه و شکل و شمایل انتخاب کردم و 50 تومن هم بابت یه سرویس مختصر و روغن کاری و بازدید سوزن و غیره دادم
جمعا شد 850 تومن البته گفتم که قیمت ها قبل از گرونی ها بود .