شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - huntersad - 2017-06-13 01:08 AM

سلام خدمت شما دوستان عزیز
راستش چیفسانی که دیدم کپ فولادی بود لوله 76 ..اسپانیا هم دیدم طرف زاجش کرد رنگش قرمز شد باهاش شلیک هم کردم الگوی پخشش خوب بود ولی با شلیک اول هردو فشنگ باهم در رفت گفتم چرا اینطوریه گفت اولین باره حالا راست و دروغش و خدا داند...یه چیزی میخوام تا اخر نگهش دارم هم شکار هم تراپ ممنون منتظر راهنماییهای استاتید عزیز هستم تشکر فراوان

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - haamidreza - 2017-06-13 08:22 AM

(2017-06-13 01:08 AM)huntersad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت شما دوستان عزیز
راستش چیفسانی که دیدم کپ فولادی بود لوله 76 ..اسپانیا هم دیدم طرف زاجش کرد رنگش قرمز شد باهاش شلیک هم کردم الگوی پخشش خوب بود ولی با شلیک اول هردو فشنگ باهم در رفت گفتم چرا اینطوریه گفت اولین باره حالا راست و دروغش و خدا داند...یه چیزی میخوام تا اخر نگهش دارم هم شکار هم تراپ ممنون منتظر راهنماییهای استاتید عزیز هستم تشکر فراوان

با سلام
من نظرم اینه که شما خودت رو محدود به اسحه فروش شهرتون نکن و یه سر به اسلحه فروشی های شهرهای اطراف گرگان هم بزن و چندتا اسلحه ی دیگه رو هم ببین
با توجه به اب و هوای سمت شما خیلی به اسپانیا مطمعن نیستم که سالم مونده باشه
واسه همین پیشنهاد میکنم که اسلحه های جدید بگیرید مطمعن تر هستند
اسلحه ای که بخواید نگهش دارید ارزش یه مقدار گشتن و پیگیر بودن رو داره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - huntersad - 2017-06-13 06:35 PM

سلام و تشکر دوست عزیز
شهرهای اطراف و هم گشتم بیشتر ترک هست... و سنتی تین که خیلی گرونه... اکثر اسلحه فروشها و تمیرکاران اسلحه گفتن بهتره بیخیال اسپانیا بشم ...خوشحال میشم چندتا برند ترک خوب معرفی کنین برندهایی که امتحان پس دادن تشک فراوان

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - siavashpayam - 2017-06-14 08:17 AM

دوست عزیز،تفنگ فرانسوی با املای صحیح "سنت اتین" درسته که تفنگ خوب و خوش دست و تقریبا گران قیمتی هم هست،اما به این مورد هم توجه داشته باشید که تمام اینها دستکم 40 سال از عمرشون میگذره،با توجه به ارزان بودن مهمات و مخصوصا ارزان بودن چهارپاره و اسلاگ نسبت به فشنگ تفنگهای گلوله زن و کاربرد این دست تفنگها برای شکار چهارپا(دستکم در منطقه ما) و استفاده فراوان از چهارپاره این تفنگ ها عموما عمر خودشون رو کردند،از فکر خرید تفنگهای خوش نام و سابقه اما سن بالا پرهیز کنید،آلیاژ تفنگ هرچقدر هم عالی باشه مطمئنا در گذر زمان اون هم نزدیک به نیم قرن!! قدرت خودش رو اگر نگیم از دست داده،به نصف کاهش پیدا کرده،مضافا اینکه در دانش بشری هر روز شاهد پیشرفت هستیم نه پس رفت ،کمااینکه قدیم درازای لول رو حتی تا 85 سانت هم میگرفتند که باروت کامل بسوزه اما با پیشرفت دانش و نسل نوین باروتهای سلولوزی دیگر نیازی به لولهای بلند احساس نشد و تقریبا ده سانت از درازای اونها کم شد،نکته پایانی اینکه اخطار میکنم در تفنگهای شکاری،چه گلوله زن و چه ساچمه زن،نخستین اشتباه شما به احتمال آخرین اشتباه شما هم خواهد بود،کمترین آسیبی که از ترکیدن لوله به شما میرسه قطع شدن دست شماست،آن هم اگر شانس بیارید و لوله از جایی دورتر از صورت شما منفجر بشه،،بله،اگر زمانی یه "سنت اتین" یا "بنلی" صفر پیدا کردید و به امید خدا توانایی خریدش رو داشتید در خریدش شک نکنید،اما تفنگهای امروز کشورمون همه تقریبا هم سن پدران ما هستند،پس موکدا از شما خواهش میکنم از خرید تفنگهای سن بالا ،ولو خوشنام خودداری کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - huntersad - 2017-06-14 03:27 PM

تشکر از شما دوست عزیز تقریبأ همه همینو بهم گفتن پشیمون شدم از خریدش فعلا،، ولی تعمیرکاران اسلحه دو برند هوگلو و سارسیلماز و پیشنهاد دادن که تمایلم بیشتر روی هوگلو هست امیدوارم بتونم در این باره بیشتر از راهنمایی اساتید استفاده و بهترین انتخاب و بکنم کنم تشکرفراوان

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - rezaeghlid - 2017-09-16 06:18 PM

سلام
ببخشید بچه ها یه نفگ چیفسان دوماشه میخام بخرم دو تا پیدا کردم هر دو چهار قفل هست ولی یکیش عکس فقط یه گوزن روی کپ و زیر کپ وجود داره و ماشه اش مشکی ولی اون یکی روی کپ یه سگ و گوزن و زیر کپ یه مرغابی تاجدار و ماشه طلا موندم کدومشو بردارم خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون میشم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shahsavar - 2017-09-16 10:48 PM

(2017-09-16 06:18 PM)rezaeghlid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ببخشید بچه ها یه نفگ چیفسان دوماشه میخام بخرم دو تا پیدا کردم هر دو چهار قفل هست ولی یکیش عکس فقط یه گوزن روی کپ و زیر کپ وجود داره و ماشه اش مشکی ولی اون یکی روی کپ یه سگ و گوزن و زیر کپ یه مرغابی تاجدار و ماشه طلا موندم کدومشو بردارم خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون میشم

چیفسان چهار قفل ماشه طلا معروفه . بقیه مدل ها کیفیت اونو ندارن ، کپی هستن

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - rezaeghlid - 2017-09-28 12:12 AM

سلام به همه دوستان یه تفنگ چیفسان دارم که یه خورده لولش لقه ینی محل قرار گرفتن خزانه در کپ به نظرتون مشکلی داره یا اصلا دست بهش نزنم ندم تعمیرکار یکمی و خیلی ریز لق میزنه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - کوهنورد - 2017-10-02 08:43 PM

با سلام
دوست عزیز نگفتید چه مدلی ، چه کپی ، بغل _ سوار اقلا یه عکس بگذارید چقدر لقی داره / از روی وسواسه یا واقعا لق شده ؟ تا تفنگ از نزدیک دیده نشه نمیشه قطعی نظر داد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - rezaeghlid - 2017-10-03 03:44 PM

(2017-10-02 08:43 PM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوست عزیز نگفتید چه مدلی ، چه کپی ، بغل _ سوار اقلا یه عکس بگذارید چقدر لقی داره / از روی وسواسه یا واقعا لق شده ؟ تا تفنگ از نزدیک دیده نشه نمیشه قطعی نظر داد

سوار چهار قفل کپ فولاد یه لقی ریز از بالای کپ و خزانه ینی بین این دوتا لقی ریز بعد کمر تفنگ رو که بخام بشکنم روان هست سخت باز نمیشه