شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - sinaahoora - 2016-01-25 09:05 AM

این مدل نسبت به اکار سنگین تره دو ماشه هست و هر مدلی که من تو شکار دیدم بعد تعداد ۲۰ ۳۰ تا شلیک سوزنا گاهی گیر میکنه حالا دلیلش چیه نمیدونم چوک ثابته که لوله بالا ۱/۲ و لوله پایین ۱/۴ هستش و پوکه کش هستش و پوکه رو بیرون نمیندازه کلا اکار نسبت به چیفسان بروز تره قیمت تو شهر ما ۶ تومن هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - arashkian - 2016-01-25 10:26 AM

(2016-01-25 08:46 AM)masihatehrani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره اکه ... بهم گفتن 1600

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.با قيمتي كه شما گفتي وضعيت كار مشخصه.بنظر من كه به دردسرش نميارزه كه بخريش.يك كمي بودجه رو بيشتر كن و حداقل يك نخجير1=2/5-3 يا نخجير2=3-3/5 يا تك روس=4/5-5 ياهمين سلاح رو با مجوز=5/5-6-6/5بخر و ازش لذت ببر.اين راه راه خوبي نيست(حالا سواي گير افتادن و مجازاتش)*هر روز بايد تنت بلرزه.ضمنا حرف دلالان رو هم بهيچ وجه گوش نكن*هيچ طرحي تا ساليان آينده(حداقل 10سال آينده) اجرايي نخواهد شد.حق نگهدار.Khansariha (8)Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - saeedf - 2016-01-25 09:38 PM

(2015-10-19 11:26 AM)bahruz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دولول سوار چیفسان دو ماشه . از اون قدیمیهاست. نظر اساتید راجع به این تفنگ چیه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همه دوستان محترم
یه تفنگ چیفسان دولول دوماشه لول 72 دقیقا مثلا عکس هایی که این دوستمون گذاشته بهم پیشنهاد شده برای خرید از اساتید چنتا سوال داشتم
اول اینکه این تفنگ مدل قدیمی یا جدید که سال 90 مجوز دار شدن؟کلا تفاوت چیفسان های جدید و قدیم در کیفیت چقدره؟
دوم اینکه کیفیت این تفنگ چطوره به نسبت آکار ؟یعنی تفاوتشون اینقدری هست که ارزش داشته باشه یک میلیون بیشتر هزینه کنم برای اکار یا نه تفاوتشون زیاد نیست؟
سوم ایا چیفسان تفنگ بزنی هست برای شکار و استحکام تفنگ برای استفاده طولانی مدت با ماهی 30 -40 تیر چطوره؟

با تشکر از همه دوستان و اساتید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - sinaahoora - 2016-01-25 10:39 PM

بله دوست عزیز به نظر من اگه اکار ترک اکبند پیدا کنید ۱تومن بیشتر ارزش داره کلا اکار بروز تر و خوشدست تر هست تفاوت هاشون تو تک ماشه بودن پوکه پرون و چوک خور بودن اکار هست که این تعویض چوک به نظر من خیلی عالیه البته در مورد چیفسان دوستان من دارن در حد خودش تفنگ خوب و قرصی هست دوستان من هر هفته تو یک روز شکار ۸۰ تا ۱۰۰ فشنگ شلیک میکنن و گاهی بعد ۳۰ ۴۰ شلیک گاهی سوزن تفنگ گیر مکنه که دلیلشو نمیدونم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - saeedf - 2016-01-26 12:22 PM

(2016-01-25 10:39 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله دوست عزیز به نظر من اگه اکار ترک اکبند پیدا کنید ۱تومن بیشتر ارزش داره کلا اکار بروز تر و خوشدست تر هست تفاوت هاشون تو تک ماشه بودن پوکه پرون و چوک خور بودن اکار هست که این تعویض چوک به نظر من خیلی عالیه البته در مورد چیفسان دوستان من دارن در حد خودش تفنگ خوب و قرصی هست دوستان من هر هفته تو یک روز شکار ۸۰ تا ۱۰۰ فشنگ شلیک میکنن و گاهی بعد ۳۰ ۴۰ شلیک گاهی سوزن تفنگ گیر مکنه که دلیلشو نمیدونم

ممنون اقا سینا
درمورد تک ماشه بودن یا پوکه پران که من اتفاقا من دو ماشه و پوکه کش رو بیشتر میپسندم در مورد موبایل چوک بودن هم درسته کاربردی ولی زیاد من برام انقدر اهمین نداره که هزینه بیشتر بکنم من فقط به کیفیت لول و کپ تفنگ اهمیت میدم چیفسان کیفیت لول و کپش چطوره میتونه تحمل استفاده شدید و طولانی مدت داشته باشه البته این چیفسانای جدید؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - sinaahoora - 2016-01-26 12:44 PM

اره عزیز اگه از تفنگت خوب و درست استفاده کنی یعنی فشنگ استاندارد تا مدت زیادی جواب گو هست و اگه قصد خرید تفنگ دسته دوم داری حتما با یه کسی که وارد هست برای خرید بری تا بهتر بتونه در مورد تفنگ نظر بده و در مورد تحمل شدید اگه منظورتون چارپاره و اسلاگ هست نمیتونم نظری بدم چون خودم به شخصه هیچ.وقت استفاده نکردم ولی فشنگ تا شماره ۱ فابریک و دستپر خوب جواب میده هرچی دلت میخواد بزن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - saeedf - 2016-01-26 09:45 PM

(2016-01-26 12:44 PM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره عزیز اگه از تفنگت خوب و درست استفاده کنی یعنی فشنگ استاندارد تا مدت زیادی جواب گو هست و اگه قصد خرید تفنگ دسته دوم داری حتما با یه کسی که وارد هست برای خرید بری تا بهتر بتونه در مورد تفنگ نظر بده و در مورد تحمل شدید اگه منظورتون چارپاره و اسلاگ هست نمیتونم نظری بدم چون خودم به شخصه هیچ.وقت استفاده نکردم ولی فشنگ تا شماره ۱ فابریک و دستپر خوب جواب میده هرچی دلت میخواد بزن

ممنون اقا سینا از پاسخ و لطفی که داشتی و راهنمایی و اطلاعاتی که بهم دادی
فقط یه سوال فمر کنم انجوری که گفتی خودت چیفسان داری ؟از این جدیدا یا چیفسان قدیمی؟ اگه بخوای دوباره یه تفنگ بخری باز چیفسانو انتخاب میکنی؟
بازم ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - sinaahoora - 2016-01-27 01:53 AM

نه دوست من تفنگ من اکار ترک هست نه چیفسان من این این تفنگ دست دوستان زیاد دیدم و در موردش به شما اطلاعات دادم. باید در جواب سوالتون بگم خیر من چیفسان نمیخرم من دوست دارم تفنگ تک ماشه و پوکه پرون باشه که این انتخاب به نظر بنده سلیقه ای هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - cifcan - 2016-05-27 10:57 AM

باعرض سلام وخسته نباشید
اسلحه شکاری دولول چیفسان دارم که چندسالی دارم ازش استفاده میکنم تااینکه چندوقت پیش رفتم باهاش چندتاتیربزنم که پس ازشلیک موقعی میخواستم پوکه هاروخارج کنم دیدم به دون زدن اهرم بالاجهت بازکردن تفنگ اسلحه خودش بازشدلطف درمورداین موضوع راهنمایم کنید..Khansariha (368)Khansariha (226)
باتشکر ازشما

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shahsavar - 2016-05-27 12:40 PM

(2016-01-27 01:53 AM)sinaahoora نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دوست من تفنگ من اکار ترک هست نه چیفسان من این این تفنگ دست دوستان زیاد دیدم و در موردش به شما اطلاعات دادم. باید در جواب سوالتون بگم خیر من چیفسان نمیخرم من دوست دارم تفنگ تک ماشه و پوکه پرون باشه که این انتخاب به نظر بنده سلیقه ای هست
برو پیش تعمیر کار نشون بده احتمال خیلی زیاد مقداری زبانه چفت رو جوشکاری میکنه و مشکل حل میشه ، به خاطر اینکه قطعات سخت کاری نمیشه بعد یه مدت اینطوری میشه مخصوصا استفاده از فشنگ های قوی زودتر زبانه رو تغییر فرم میده .

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk