شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - amir2188 - 2012-01-31 02:46 PM

: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان)
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
من یه تفنگ دولول سوار چیفسان دارم که واقا ازش راضی هستم که عکساشو براتون میزارم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - Huntsman - 2012-01-31 03:36 PM

ظاهرش نسبت به بقیه تفنگ های غیر معروف ترک خیلی بهتره و به نظر خوش دست میاد فقط حیف که اون کپ آلومینیومیش بد جوری تو چشم میزنه .

انشااله که خیرشو ببینی داداش.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - kiarash - 2012-01-31 07:26 PM

سلام
مبارک باشه.
منم یک چیفسان دارم و ازش راضی هستم .همه چیفسان ها کوپ آلومینیومی نیستند مال من کوپ آهنی هست. فکر نکنم کوپ آلومینیومی هم مشکلی داشته باشه چه بسا بهتر هم باشه چون جدیدا اکثر تفنگا کوپ الومینیومی هستند. میشه معایب الومینیومی رو لطف کنید بفرمایید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - ahmadniknam - 2012-01-31 08:47 PM

سلام به همه دوستان
کسی در مورد دولول روهم مگنوم اطلاعاتی داره اینکه چه جور سلاحیه بعضیا میگن ساخت ترکیه هست منظورم مگنوم خالیه با سردار مگنوم اشتباه نگیرید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - royal - 2012-01-31 09:02 PM

دوست عزیز روی لوله اونو بخون روی اکثر تفنگ های که حالا وارد میشه مگنوم نوشته شده ولی هیچ کدوم مگنوم نیستن Khansariha (8)Khansariha (290)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - Hunter - 2012-01-31 09:36 PM

(2012-01-31 08:47 PM)ahmadniknam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
کسی در مورد دولول روهم مگنوم اطلاعاتی داره اینکه چه جور سلاحیه بعضیا میگن ساخت ترکیه هست منظورم مگنوم خالیه با سردار مگنوم اشتباه نگیرید

دوست عزیز جواب سوال شما در تاپیک زیر پست 165 قبلا داده شده!

یا حقKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - ehsannikoo - 2012-02-01 02:05 AM

(2012-01-31 07:26 PM)kiarash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
مبارک باشه.
منم یک چیفسان دارم و ازش راضی هستم .همه چیفسان ها کوپ آلومینیومی نیستند مال من کوپ آهنی هست. فکر نکنم کوپ آلومینیومی هم مشکلی داشته باشه چه بسا بهتر هم باشه چون جدیدا اکثر تفنگا کوپ الومینیومی هستند. میشه معایب الومینیومی رو لطف کنید بفرمایید.
با سلام
این چیفسان منم امروز پیش یه اسلحه ساز خبره بودم اونم همینو گفت و به کپ منم آهنربا زد چسبید و یه امتحان کرد(نمیدونم چی زد بهش رفت پشت مغازش) و گفت کپت از فولاد هست و دلیل نمیشه هر کپی که رنگش نقره ای بود از آلمینیوم باشه و فهمیدنش به این راحتیا نیست گفت و اسله واسه 12/2007 هستش البته این فولاد بودنشو فروشندم گفت ولی از اونجایی که بعضی که اطلاعات دقیقی ندارن و منو اشتباه راهنمایی کردن حرف فروشندرو باور نکردم و بردم پیش اسلحه ساز.
به هرحال امروز یه 30 تا تیری باهاش انداختم خیلی نسبت به اسلحه هایی مثل آکار و نخجیرو صیاد که باهاشون تیراندازی کرده بودم خیلی بیشتر حال داد امیدوارم شمام همیشه با چیفسانت حال کنیKhansariha (48)Khansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - royal - 2012-02-01 11:59 AM

دوست عزیز مبارکت باشه ولی هرگز چیفسان به پای اکار نمیرسه Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - kiarash - 2012-02-01 12:30 PM

(2012-02-01 11:59 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز مبارکت باشه ولی هرگز چیفسان به پای اکار نمیرسه Khansariha (8)

سلام
دوست عزیز درسته چیفسان آپشن های آکار رو نداره ولی مطمئن باشید از لحاظ طول عمر خیلی از آکار بهتر هست.چیفسان دوماشه هست که این خودش یک مزیته تو خرابی تفنگ و اسلحه رو عملا به دو اسلحه مجزا تبدیل میکنه.در کل هرچی آپشن کمتر باشه احتمال خرابی کمتره ودر صورت خراب شدن تعمیرش راحتره مثلا شما جبپ رو مقایسه کن بایه ماشین قرتی!Khansariha (48)البته آکار دارا ناراحت نشن ولی اون سیستمای ضامن و انتخاب لولش خیلی احتمال خرابی دارن.به نظر من آکار هنوز امتحان خودشو پس نداده اونم تو کشوری مثل ایران که باید اسلحه تا ابد کار کنه.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (سیـــفســــــان) - 300WSM - 2012-02-01 02:29 PM

مبارکتون باشه.ولی نظر بنده این نیست که چیفسان برتر از آکاره,چون چیفسان یه تفنگ کارگاهی وتقریبا دست سازه.اگه تو سایتهای ترک هم گشته باشین میبینین که قیمت چیفسان حدود یک سوم تا یک چهارم تفنگهایی معتبر مثل سارسیلماز,آکار,یلدیز,آتا و امثالهم هست .به قول ما آذریها عمل آشیرمادی(کار رو راه میندازه).با احترام