شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - babakdana - 2015-10-28 09:25 AM

(2015-10-27 01:53 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-27 09:56 AM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام .
من اسلحم چیفسان هستش الان تقریبا" میشه گفت 600 یا 700 تا فشنگ باهاش شلیک کردم ولی لولش از کپ یکم لق شده و موقع حمل این صداش اعصابم داغون میکنه .البته بردم تعمیرات اسلحه ، گفت چیزی نیست حل میشه ول ترسیدم مشکلدارش کنه ندادم. این اتفاق سر کسی هم اومده ؟ کسی میدونه چطور میشه لق گیریش کرد یا علت از چیه ؟ لطفا" اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. Khansariha (367)Khansariha (367)

سلام به شما ..این مورد رو دوباره دیدم ..حین راه رفتن تق تق میکنه ..کمر تفنگت لق شده دیگه البته مربوط به شلیک زیاد قبل از شما بوده ..خخخ .. ببرش پیش اسلحه ساز ردیف میکنه ..کار خودت نیست دستکاری نکنی ..دو تا سکو داره پایین لولت که ریل روی اون میره چفت میشه اونا ساییده شدن ..

ممنون از راهنماییتون . من اینو صفر خریدم قبل من شلیک نشده .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - iphone1387 - 2015-11-08 12:30 AM

سلام به دوستان عزیز کل صفحات تایپیک رو خوندم. در مورد چیفسان. اولش که گفتن جالب نیست. بعدش سلاح خوبی دراومد. من یکی توی گیلان پیدا کردم. دولول کنار ماشه طلایی. طرف میگه ۴۷۰۰. کمترم میده. اطلاعات دیگه ازش ندارم. به نظرتون چطوره. رابط‌میگفت اسحله خیلی تمیزه
کلا بگید نظرتون در مورد این سلاح چیه. کدومش قدیمیه و جدیده!
مخصوصا دوستانی مازندرانی کمک و راهنمایی کنن
خودمم همونجام

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - ars - 2015-11-08 08:41 AM

سلام
در مورد سلاح بدون ندیدنش نمیشه نظری داد. اگر بتونی تصویری ازش بگیری کمک بیشتری به اظهارنظر دوستان میکنید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - iphone1387 - 2015-11-08 11:16 AM

ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - iphone1387 - 2015-11-08 05:19 PM

دوستان عزیز کسی نیست نظر بده

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarmi - 2015-11-09 09:50 AM

(2015-11-08 05:19 PM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز کسی نیست نظر بده

سلام دولول بغل چیفسان به توفسن معروفه که تفنگی بسیار استخواندار و محکم است ولی زهردار نیست کشندیگیش کمه حقیقت این قیمت که به شما داده زیاده 4 تومن پر پوستشه ..موفق باشید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - taksilandr - 2015-11-09 06:42 PM

سلام. این تایپک خیلی ب درد من میخوره فقط نمیدونم فردا چطور باید از پیام هایی ک دوستان میفرستن در جوابم مطلع شم>

چیزی ک ذهن منو درگیر کرده اینه که توی رنج قیمت 3 یا چهارتومن یا 5 تومن صیاد 2 بگیرم یا نخجیر 2 یا سیفیان بغل یا ترنلر بغل ترک یا توفسن بغل ترک

برای شلیک انواع فشنگ ها با آب و هوای جنوب ینی هرمزگان و گهگاهی چارپاره کشیدن
خب حالا کدوم دوستان؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - iphone1387 - 2015-11-09 11:32 PM

(2015-11-09 06:42 PM)taksilandr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. این تایپک خیلی ب درد من میخوره فقط نمیدونم فردا چطور باید از پیام هایی ک دوستان میفرستن در جوابم مطلع شم>

چیزی ک ذهن منو درگیر کرده اینه که توی رنج قیمت 3 یا چهارتومن یا 5 تومن صیاد 2 بگیرم یا نخجیر 2 یا سیفیان بغل یا ترنلر بغل ترک یا توفسن بغل ترک

خب حالا کدوم دوستان؟
سلام دوست عزیز. منم تازه کارم در اینحا وشمال ایران زندگی میکنم
چند روزی هست که منم رفتم دنبال خرید یه دولول
چیزهایی که از بیرون و یکی از دوستان اینجا دستگیرم شده بیان میکنم
سلاحههایی که اشاره فرمودید مدنظرم بودن یا شایدم هنوز هستن
یه توفسان دولول بغل هم دوماشه طلا گیرم اومده تفنگ میگن خیل یتمیزه به قیمت ۴۸۰۰ که کمترم میشه گرفت.. از یکی که این تفنگو داشت همین امروز غروب پرسیدم. گفت به درد چارپاره نمیخوره و باقی‌فشنگها هیچ مشکلی‌نداره.و کلا تفنگ خوب و ردیفیه تنها مشکلش‌میگفت همینه. برای گراز‌مثلا به درد ممیخوره
تفنگ ترانلر اگه منظورنتون turanlar هست امروز غروب یکی گیرم اومد اسلحه فروش میگفت ۵/۵. صاحب تفنگ که اشنا بود گفت ۵ تومن . اینم میگن تفنگ قرص و محکمیه. ولی خیلی‌کمه و اطلاعات زیادی نتونستم در موردش به دست بیارم.
زیور به قیمت ۷ تومن
نخجیر تک لول ۳/۵
و....
مشکل من اینجاست که هر کسی در مورد تفنگی‌که خودش داره میگه خوبه و....
یعنی نصمیم‌گیری سخت شده خیلی
ولی به این نتیجه رسیدم‌که کپ تفنگ فولاد باشه ایتم مهمیه
من هنوز به جمع بندی کاملی نرسیدم. که اصلا چه مارکی بگیرم
بایکال.برتتا و... توی ترکها که خدا خیر بده. انواع مارکها هست و اصلی و تقلبی و ......

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarmi - 2015-11-10 01:13 AM

(2015-11-09 06:42 PM)taksilandr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب حالا کدوم دوستان؟

سلام ..درخواستتون رو در تاپیک ..مشاوره تفنگ ساچمه زنی. .... مطرح کنید ..حتما نتیجه میگیرید..اینجا تاپیک دولول چیفسان است
(2015-11-09 11:32 PM)iphone1387 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب حالا کدوم دوستان؟
سلام دوست عزیز. منم تازه کارم در اینحا وشمال ایران زندگی میکنم
چند روزی هست که منم رفتم دنبال خرید یه دولول
چیزهایی که از بیرون و یکی از دوستان اینجا دستگیرم شده بیان میکنم
سلاحههایی که اشاره فرمودید مدنظرم بودن یا شایدم هنوز هستن
یه توفسان دولول بغل هم دوماشه طلا گیرم اومده تفنگ میگن خیل یتمیزه به قیمت ۴۸۰۰ که کمترم میشه گرفت.. از یکی که این تفنگو داشت همین امروز غروب پرسیدم. گفت به درد چارپاره نمیخوره و باقی‌فشنگها هیچ مشکلی‌نداره.و کلا تفنگ خوب و ردیفیه تنها مشکلش‌میگفت همینه. برای گراز‌مثلا به درد ممیخوره
تفنگ ترانلر اگه منظورنتون turanlar هست امروز غروب یکی گیرم اومد اسلحه فروش میگفت ۵/۵. صاحب تفنگ که اشنا بود گفت ۵ تومن . اینم میگن تفنگ قرص و محکمیه. ولی خیلی‌کمه و اطلاعات زیادی نتونستم در موردش به دست بیارم.
زیور به قیمت ۷ تومن
نخجیر تک لول ۳/۵
و....
مشکل من اینجاست که هر کسی در مورد تفنگی‌که خودش داره میگه خوبه و....
یعنی نصمیم‌گیری سخت شده خیلی
ولی به این نتیجه رسیدم‌که کپ تفنگ فولاد باشه ایتم مهمیه
من هنوز به جمع بندی کاملی نرسیدم. که اصلا چه مارکی بگیرم
بایکال.برتتا و... توی ترکها که خدا خیر بده. انواع مارکها هست و اصلی و تقلبی و ......

همچنین شما دوست عزیز

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - iphone1387 - 2015-11-19 08:29 PM

اینم یه‌چیفسان که امروز دیدم. لول کوتاه بود.

[تصویر: 9a61e04de85f37bf913ea302efea4ac8.jpg]
زیرشم عکس توله‌و پرنده تاجدار بود