شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - asman - 2015-04-30 10:48 AM

شما یه دولول روس خشک یادر حدخشک بخرید حالا یا سوار یا بغل اگه خواستید کمتر هزینه کنید اکار خشک هم خوبه ولی سلاح ترک کپ الومینیوم ارزش دست به جیب شدن نداره یه جای دیگه سایر دوستان وبنده حقیرگفتیم همینو

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - seyedabbas - 2015-04-30 04:07 PM

ممنونasman عزیز

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarmi - 2015-05-01 02:50 PM

(2015-04-29 11:35 AM)seyedabbas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
میخوام یه چیفسان دو لول رو هم بخرم
1-چطور تشخیص بدم که تفنگ اصل؟
2-اینی که من میخوام بگیرم فک کنم گپش آلومینیوم باشه،در حد استفاده معمولی مثلا ماهی 100تا شلیک تا چند سال کار میکنه؟
3-تفنگ مورد نظر چک خور نیست.
ممنون میشم اساتید سریع جواب بدن تا نپریده

سلام دوست عزیز ... 1- منظورتون از اصل و غیر اصل بودن چیفسان رو نفهمیدم !!!!!!!!!! چیفسان در مجموع ساخت ترکیه است .. و فقط مدل قدیم و مدل جدید داره .... مدل قدیم دو ماشه طلایی ( برنجی ) داره و کپش کنده کاری شده و سفید است و در زیر کپ دو قفل بیرون میزند ... اما مدل جدید دو ماشه مشکی رنگ است و قفلی از زیر کپ بیرون نزده است 2- کپ تفنگ چیفسان قدیم فولاد است و آهنربا را در جذب میکند ...3- کلا تفنگ چیفسان چوک ثابت است .....
[تصویر: 14304794481.jpg]
این عکس تفنگ چیفسان قدیم کپ فولادی متعلق به بنده است ..
[تصویر: 14304796201.jpg]
این عکس هم چیفسان جدید است ..

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - AKKR - 2015-05-02 01:41 AM

سلام دوست عزيز در اسلحه هاى دلول وتکلول کلن کمرشکن برعکس پنج تيرها فشار زيادى هنگام شليک روى کپ هست به همين دليل المينيوم استحکام اون فشار را در دراز مدت ندارد ولى فولاد مقاومت بيشترى دارد شما هم با کمى هزينه بيشتر اسلحه اى بخريد که انشالاه يک عمر براتون کار کند وازش لذت ببريد.

موفق و موعيد باشى

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - seyedabbas - 2015-05-12 04:38 PM

سلام دوستان
اونی که من دیدم فقط روی لوله همونجا که فشنگ رو میذاری به انگلیسی نوشته cifsanو یه شماره هم زیرش نوشته ولی هیچ آرمی نداره.متاسفانه دم دسم نیست عکسش رو بذارم با این تصاویری که دوست عزیزمون گذاشته کنده کاریش یکیه ولی همونطور که گفتم آرمی نداره.
یه سوال دیگه وقتی که فشنگ رو میذاری و لوله رو میبندی باید اتوماتیک بره رو ضامن یا نه؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - AKKR - 2015-05-12 09:41 PM

سلام دوست عزيز شما ضامن رو بده بالا بعد اهرمى که لوله رو خم ميکند به سمت راست فشار بده اگه ضامن پايين امد اسلحه ضامن اتوماتيک دارد و اگه نياد ضامن پايين اسلحه معموليه اما دو تا من تا من ديدم تک ماشه ضامنش اتوماتيک بود جفت ماشه ضامنش معمولى بود.

موفق باشى

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - cornet - 2015-05-12 10:21 PM

سلام دوستان گلKhansariha (8)
ببخشید اگه سئوالمو اینجا مطرح میکنم. راستش تایپیک مستقلی برا این سلاح پیدا نکردم..
نظرتون در مورد کیفیت این سلاح چیه ؟ و تو محصولات ترک چه جایگاهی داره؟ سپاس از راهنماییتونKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - mik - 2015-05-12 10:54 PM

(2015-05-12 10:21 PM)cornet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان گلKhansariha (8)
ببخشید اگه سئوالمو اینجا مطرح میکنم. راستش تایپیک مستقلی برا این سلاح پیدا نکردم..
نظرتون در مورد کیفیت این سلاح چیه ؟ و تو محصولات ترک چه جایگاهی داره؟ سپاس از راهنماییتونKhansariha (8)

.
.
.
Khansariha (8)
سلام
در مورد دو لولش نمی دونم ولی یکی دوستان داخل طرح پنج تیرش رو جوار کرده بود خیلی راضی بود می گفت گیر نداره از نظر ظاهری هم به نظر میاد اسلحه خوبی باشه .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - AKKR - 2015-05-13 03:33 AM

سلام دوست عزيز تو طرح عفو 90 از اين سلاح زياد بود يه بنده خدايى بچه اروميه بود 14 قبضه از همين اسلحه اورده بود دانه اى 900 هزار ميداد در کل اسلحه بدى نيست ولى تو رده هاى بعد از سلاحهاى درجه يک ترکيه مانند سايرسلماز. اکار. يلديز. هگلو است يکى از ايراد اين اسلحه اينه که کپشو بجاى کندکارى بصورت چاپى رنگ کردند که با کوچکترين ضربه رنگش ميپره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - mohammad_0544 - 2015-05-18 08:55 AM

اینم عکس اسلحه چیفسان دوست و پایه شکارم آقا هادی.لول 76
[تصویر: 14319260111.jpg]
[تصویر: 14319260112.jpg]
[تصویر: 14319260113.jpg]
[تصویر: 14319260114.jpg]
[تصویر: 14319260125.jpg]