شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarmi - 2014-01-04 09:45 PM

من اکثر تفنگهای دولول رویهم ترکیه رادیدم با همه تیراندازی کردم و همه را به قول معروف سبک سنگین کرده و یه رتبه بندی از همه لحاظ کیفیت و استقامت در نظر گرفتم >>>> 1- دولول روهم جگوار 2- دولول رویهم چیفسان 3- دولول رویهم آپولو 3- دولول رویهم آکار 3- دولول رویهم زفیر 4- دولول رویهم شاهین 5- دولول رویهم زیروه 6- دو لول رویهم سردار مگنوم ....... اینها همه ساخت ترکیه از 20 سال پیش تا حالا هستن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - royal - 2014-01-04 10:24 PM

جناب شکارمی من دولول جگوار کار نکردم اما در مورد چیفسان باهاتون موافق نیستم تفنگ جالبی نیست ظرافت و دقت انچنانی هم توش به کار نرفته و از اکار و سارسیلماز مدل اپو لو خیلی پایین تره اما زیروه خیلی مزخرف بود و وقتی با انگشت سر لوله رو لمس میکردم انگار با اره اهنی بریده بودن هنوز براده داشت !!!!!( مال طرح جواز سال 90 ) سردار مگنوم بهتر بود

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarmi - 2014-01-04 10:38 PM

(2014-01-04 10:24 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب شکارمی من دولول جگوار کار نکردم اما در مورد چیفسان باهاتون موافق نیستم تفنگ جالبی نیست ظرافت و دقت انچنانی هم توش به کار نرفته و از اکار و سارسیلماز مدل اپو لو خیلی پایین تره اما زیروه خیلی مزخرف بود و وقتی با انگشت سر لوله رو لمس میکردم انگار با اره اهنی بریده بودن هنوز براده داشت !!!!!( مال طرح جواز سال 90 ) سردار مگنوم بهتر بود

در مورد سردار مگنوم و زیروه که هر دو یک نظر داریم (کاملا بی کیفیییییییییت) آخرین نوع تفنگهای بی جواز بودن وارد کشور شدن و اکثرا مردم جواز دار کردن و از معایب عمده آن شلیک شدن همزمان دولول با هم!!!!!!!!!!!!!!!! ....... در مورد جگوار بگوییم که ندیدید این تفنگ کپ مشکی لول 70 سانت دومگسک روی تسمه بسیار محکم و مقاوم و فوق العاده برا هوازی حرف ندارد از تفنگهایی بی جوازی بودند که سری اول اگه اشتباه نکنم سال 72 جواز دار کردن .کنده کاری زیر کپ آن دو شیر دست روی کره زمین گذاشتن............. از لحاظ ظرافت و دقت در ساخت آکار ازسیفسان بالاتره اما ازلحاظ استقامت و آلیاژ سیفسان بهتره.......... البته این فقط نظر منه باید ببینی هر شخص چه انتظاری از تفنگ داره.......Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - royal - 2014-01-04 10:43 PM

جناب شکارمی باید دید هر کی چه توقعی از تفنگ داره من با دولول سردار کار کردم به نظر خودم خوش دست و خوب بود و با فشنگ فابریک یه عمر مشکل پیدا نمیکنه دولول کرال هم خوب بود اما این زیروه افتضاح بی کیفیت بود در مورد الیاژ لول هم باز به نظر من مال اکار بهتر از چیفسانه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarmi - 2014-01-04 10:51 PM

(2014-01-04 10:43 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب شکارمی باید دید هر کی چه توقعی از تفنگ داره من با دولول سردار کار کردم به نظر خودم خوش دست و خوب بود و با فشنگ فابریک یه عمر مشکل پیدا نمیکنه دولول کرال هم خوب بود اما این زیروه افتضاح بی کیفیت بود در مورد الیاژ لول هم باز به نظر من مال اکار بهتر از چیفسانه

اگر دقت کرده باشی زیروه و سردار مگنوم فتوکپی هم هستند فقط اسمشان دوجور روی تفنگ چاپ شده حالا ممکن از صدتا 30 تا خوب در بیاید یکی از دوستانم دارد باور کنید چندین تکگلوله باهاش شلیک کردیم آخ نگفت

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - 300WSM - 2014-01-04 11:00 PM

متاسفانه در خود ترکیه هم کپی های غیر قانونی رو به افزایش هست.مثلا یلدیز بعنوان یک برند معتبر وبا کیفیت در ترکیه و حتی کم کم میشه گفت در کل دنیا شناخته میشود در حالیکه بسیاری از کپی های تولید این شرکت با قیمت بسیار پایین و البته کیفیت نازل و اسامی متفرقه حتی وارد چرخه سلاح کشور ما هم شده اند متاسفانه.در ضمن شکارمی جان اگر با آن اسلاگهای معروفتان امتحانش کرده باشین آخ که سهل است اوخ هم خواهند گفت. خخخخخخخخخخ!!!!!!!!!!!

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarmi - 2014-01-04 11:06 PM

(2014-01-04 11:00 PM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه در خود ترکیه هم کپی های غیر قانونی رو به افزایش هست.مثلا یلدیز بعنوان یک برند معتبر وبا کیفیت در ترکیه و حتی کم کم میشه گفت در کل دنیا شناخته میشود در حالیکه بسیاری از کپی های تولید این شرکت با قیمت بسیار پایین و البته کیفیت نازل حتی وارد چرخه سلاح کشور ما هم شده اند متاسفانه.در ضمن شکارمی جان اگر با آن اسلاگهای معروفتان امتحانش کرده باشین آخ که سهل است اوخ هم خواهند گفت. خخخخخخخخخخ!!!!!!!!!!!

بله درست میگید تفنگهای استاندارد نظیر .آپولو . یالدیز .آکار توسط تاجر و قانونی از گمرک وارد کشور میشود اما تفنگهای غیر از اینها از جمله زیروه و سردار مگنوم و این 5 تیر ها که دلدار میخواهد با آنها شلیک کند توسط کارگاههای خانگی وغیر استاندارد ساخته شده و توسط عده ای از مرز غرب با قیمتی ارزان وارد میشود و.........

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - royal - 2014-01-04 11:12 PM

دوست عزیز جناب شکارمی هر تفنگی که وارد شده باشه قرار بر بی کیفیتیش نیست درسته در حد برند های معروف ترکیه نیستن اما برای شکار پرنده و پستانداران کوچک مثل خرگوش عالی عمل میکنن شما هر جور حساب کنید لول این تفنگ های کارگاهی هم با فشنگ های فابریک مشکلی پیدا نخواهد کرد اشنایان ما با یه تک سایلار چندین ساله دارن شکار میرن خدا شاهده خم به ابرو نیاورده ولی اسلاگ هایی مثل اسلاگ های دست ساز شما شلیک نمیکنن من خودم سابقه طولانی از کار با تفنگ های ترک دارم در صورتی که اصولی ازشون استفاده بشه در شکار مشکلی ندارن اما نباید انتظار یه برند اروپایی رو از اونا داشت

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarmi - 2014-01-04 11:14 PM

یادم رفت بگم دوست خوبم (300wsm) هنوز تو فکر تکگلوله های من هستی که در بالا یاداوری کردی؟؟خخخخخخخخخخخ .. شوخی کردم Khansariha (48) میخوام یه کلیپ از تیر اندازی با تکگلوله درست کنم با نخجیر 2و ترک زیروه آماده شد توسایت میزارم Khansariha (48)
(2014-01-04 11:12 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز جناب شکارمی هر تفنگی که وارد شده باشه قرار بر بی کیفیتیش نیست درسته در حد برند های معروف ترکیه نیستن اما برای شکار پرنده و پستانداران کوچک مثل خرگوش عالی عمل میکنن شما هر جور حساب کنید لول این تفنگ های کارگاهی هم با فشنگ های فابریک مشکلی پیدا نخواهد کرد اشنایان ما با یه تک سایلار چندین ساله دارن شکار میرن خدا شاهده خم به ابرو نیاورده ولی اسلاگ هایی مثل اسلاگ های دست ساز شما شلیک نمیکنن من خودم سابقه طولانی از کار با تفنگ های ترک دارم در صورتی که اصولی ازشون استفاده بشه در شکار مشکلی ندارن اما نباید انتظار یه برند اروپایی رو از اونا داشت

royal عزیز .من نگفتم همه که تفنگا که غیر قانونی وارد میشن خرابن !!!! تفنگ سیفسان سالهای 84 و جگوار سالهای 72 و زفیر سال 90غیر قانونی وارد شدن اما بسیار تفنگهای مرغوب و درجه ممتازی هستن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - kapej - 2014-01-23 07:56 PM

(2014-01-04 11:14 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یادم رفت بگم دوست خوبم (300wsm) هنوز تو فکر تکگلوله های من هستی که در بالا یاداوری کردی؟؟خخخخخخخخخخخ .. شوخی کردم :khansariha (48): میخوام یه کلیپ از تیر اندازی با تکگلوله درست کنم با نخجیر 2و ترک زیروه آماده شد توسایت میزارم :khansariha (48):
(2014-01-04 11:12 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

royal عزیز .من نگفتم همه که تفنگا که غیر قانونی وارد میشن خرابن !!!! تفنگ سیفسان سالهای 84 و جگوار سالهای 72 و زفیر سال 90غیر قانونی وارد شدن اما بسیار تفنگهای مرغوب و درجه ممتازی هستن

ببخشید اینجا ایت سوال رو مطرح میکنم چون حرف از زفیر اود گفتم بگم تک لول پران زفیر روی لولش زه داره دیدی تا حالا تفنگ خوبیه به نظرت 3200وزنشه روش نوشته مگنوم مدل امریکا زفیر ارمز ان بی دی