شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - aliblack - 2013-12-08 12:01 PM

دوستان قیمت نو وکار کرده این اسلحه الان چند؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarchikoohestan - 2013-12-08 12:45 PM

سلام دوستان
10 روز پیش شیراز سوال کردم قیمت 6 تا 6.5 بهم دادن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - aghabehzad - 2013-12-29 07:03 PM

سلام
لطفا" اگر کسی اطلاعاتی در مورد مشخصات تفنگ دولول سیفسان دو ماشه طلایی داره ارسال کنه
با تشکر
سلام
سخنی راجع به تفنگ دولول آکار ترکیه:
من یه دونشو دارم تفنگ خیلی خوب و محکمیه. در ضمن امکان اضافه کردن لول در قسمت چوک هم وجود داره که هم صدا و هم تکون رو کم میکنه. با تشکر و سپاس

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - bikhyal - 2014-01-04 12:24 PM

من الان 2 ماهه یکیشو گرفتم لول بالا یک دوم و لول پایین یک چهارم هست الگوی پخشش خوبه قدرت سوزنش حرف نداره پوکه کش هست فقط بعضی از دوستان میگن بعد از یه مدت الگوی پخشش به هم میخوره که دلیل بر بی کیفیتی لول هست.اما مال من که خوبه پسر عاموم هم یکیشو الان 4ساله داره ازش راضیه.من دیروز باهاش یه مرغابی و 2تا کبوتر شکار کردم که هر 3تا رو خوب زد.اما خودم شخصا به مارک کرال علاقه بیشتری دارم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - mohajr - 2014-01-04 07:19 PM

سلام .
امروز رفتم برای یکی از دوستان سراغ دولول سوار با مغازه دار حرف زدم گفت که یه چیفسان بگیر خیلی خوبه قیمت هم میگفت 7 تومن مقطوع . فقط صحبت از 4 قفل و 2 قفل میکرد که من نمیدونستم منظورش چیه اگه تونستید یه راهنمایی بکنید و این که گفت از آکار بهتره . به نظر شما بین این تفنگ و آکار کدوم بهترن ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - 300WSM - 2014-01-04 08:02 PM

والا نمیدونم چهار قفل رو از کجا آورده ولی اگر دقت کنید قسمتی که با زبانه قفل کپ درگیر میشود بصورت دوتکه هست که اصطلاحا دوقفل هس ولی در بعضی مدلها (که در چیفسان هم دیدم)قفلی در بالای کپ هست که کراس بولت هست و کپی برداری شده از سیستم کراس بولت مرکل هست.البته این مدل قفل بیشتر در مدلهای آلمانی و دولولهای ساخت SKB ژاپن دیده میشود.اینکه گفته کیفیتش از آکار بالاتره فقط خواسته بازار گرمی کنه و حواستون باشه به چرندیات فروشنده اعتماد نکنید,آکار قطعا و یقینا هم با کیفیت تر و هم کاربردی تر از چیفسان هست(با توجه به آپشنهایی که داره).
انواع کراس بولت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarmi - 2014-01-04 08:08 PM

(2014-01-04 07:19 PM)mohajr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .
امروز رفتم برای یکی از دوستان سراغ دولول سوار با مغازه دار حرف زدم گفت که یه چیفسان بگیر خیلی خوبه قیمت هم میگفت 7 تومن مقطوع . فقط صحبت از 4 قفل و 2 قفل میکرد که من نمیدونستم منظورش چیه اگه تونستید یه راهنمایی بکنید و این که گفت از آکار بهتره . به نظر شما بین این تفنگ و آکار کدوم بهترن ؟

سلام ما هم یه چیفسان تو خونه داریم استقامتش خیلی از آکار بهتره تفنگ محکم و جان داریه برای هوازنی خداییش کم نظیره زیبایی هم داره به خصوص نقش شکارچی وگوزن کنار کپ و سگ شکاری زیر کپ جلوه بخش است وزنش 3کیلو و 600 گرم میباشد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - mik - 2014-01-04 08:54 PM

(2014-01-04 07:19 PM)mohajr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .
من با چیفسان تیر اندازی کردم فقط تنها مشکلش این بود که وزنش یک خرده زیاد بود ولی به نظر میامد لول خوبی داشته باشه و لگدش هم خیلی ملایم بود

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - rezajf - 2014-01-04 09:06 PM

(2014-01-04 08:08 PM)shekarmi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .
منظور از چهار قفل، دو عدد زبانه زير خزانه لول است كه علاوه بر قفل هاي انتهاي لول،داخل كپ سلاح در قسمت زير قفل مي شوند(rezajf)

سلام ما هم یه چیفسان تو خونه داریم استقامتش خیلی از آکار بهتره تفنگ محکم و جان داریه برای هوازنی خداییش کم نظیره زیبایی هم داره به خصوص نقش شکارچی وگوزن کنار کپ و سگ شکاری زیر کپ جلوه بخش است وزنش 3کیلو و 600 گرم میباشد

يكي از تفاوت هاي سلاح هاي اروپايي و ترك در نقش و نگار اون هاست . براي سلاح ساچمه زني نقش پرنده و گلوله زني نقش شكار بزرگ مناسب و برازنده است

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - 300WSM - 2014-01-04 09:22 PM

چنانچه دو تفنگ با گیج و چوک یکسان داشته باشیم و فشنگهای مشابهی با هردو شلیک شود تفنگی که سنگیننتر باشد لگد کمتری هم خواهد داشت و دلیل لگد کمتر چیفسان هم همینه.من هم اکشن آکار رو دیدم وهم اکشن چیفسان رو.از نظر ظرافت و دقت در ماشینکاری و همینطور سختی فولاد کپ آکار بسیار بالاتر هست.از نظر لوله وچوک هم مدرک و مستندات تو سایت زیاد هست .در مجموع اگر قصد خرید داشتم حتما سراغ آکار میرفتم