شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - korang - 2012-10-17 12:23 PM

چند تا مرمی تک گلوله ترک گرفتم که زیرشون به یه تکه پلاستیکی وصله اگه بخوام تک گلوله باهاشون بسازم باید ود فشنگ ساچمه زنی رو بردارم اینو جا بزنم یا توی همون ود بزارم لطفا راهنمایی بفرمایید.
دوستان عزیز الان قیمت فشنگ ساچمه زنی تو بازار آزاد چنده؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - korang - 2012-10-17 05:51 PM

دوستان من میخواستم از تجربیات شما استفاده کنم وگرنه تو سایت های مختلف در این مورد مطالعه کردم ولی تجربه عملی اگه دوستان داشته باشن خیلی بهتره.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - korang - 2012-10-18 03:58 PM

دوستان عزیز میشه اگه امکان داره یه عکس از پوکه پران دولول چیفسان بزارین لطفاٌ.
من یه دولول چیفسان رو هم دارم روی یه لول زده2/1 و یکی 4/1 کدوم تنگ تره و با کدوم میشه چهار پاره یا تک گلوله زد؟ آیا فرقی میکنه یا خیر با هر ک

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - korang - 2012-10-20 04:28 PM

دوستان گرامی می خوام از بازار آزاد فشنگ ساچمه ای کالیبر 12 عقاب(مهام) تهیه کنم قیمت هر فشنگ چنده؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - zirve - 2012-11-29 03:12 PM

سلام .من 1 زیرو رو هم دارم.میخوام بدونم میشه باهاش چهار پاره 9 تایی فابریک زد؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - younes - 2012-11-29 04:10 PM

zirve شما قابليت تعويض چوك داره يا نه :سرياي اولشو خيلي با كيفت تر ازيناي بودن كه
zirve شما قابليت تعويض چوك داره يا نه :سرياي اولشو خيلي با كيفت تر ازيناي بودن كه بارسال درجريان مجوز دادن وارد شدن البته من ازين تفنگ هرچي ديدم بدون چوك بوده يكي ازدوستام ازين سري جديدي داره حدود سيصدتايم فشنگ باهاش زده خود من باهاش يبار ي چهارباره اسپيشال بلژيكي زدم اتفاق خاصي نيفتاد .ولي اين تفنگ بعدازاين تعداد شليك يمقداري لق شده جوري دل دوست مارو زده. البته خودم من ي پنج تيرشو داشتم ا نسبت به قيمتش بد تفنگي نبود.اگه اشتباه نكنم ساخت كارخانه هاي غيرمجاز تركيستKhansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - miladx - 2012-11-29 07:47 PM

قیمت این سلاح چنده؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - zirve - 2012-12-03 05:53 PM

نه چک نداره.اما رفتم زدم چهار پاره 9 و 6 تایی. مال من کاملا اپن چکه.9 تایی استرلینگ ترک بود که افتضاح زد.اما 6 تایی دست پر روی باروت ساچمه رو عالی زد .کلا این تفنگ هر چی درشت تر باشه ساچمه ها بهتر میزنه. ساچمه 3 و2 زو هم خوب میزنه.مال منم از همون مال پارسالی هاست
البته با 1 میلیون پول باز خوب تفنگیه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - ab-ba - 2012-12-25 05:20 PM

سلام دوستان قيمت دولول چيسفان تو بازار چنده Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - rezajf - 2012-12-25 06:39 PM

فکر می کنم منظور از چیفسان همون 555 یا کپ سفید معروف ترک باشه که دوماشه و سوار است عدد یک دوم یعنی نیم چوک که تنگ تر از یک چهارم است ماشه جلو عموما مال لول پایین و گشادتر نسبت به لول بالاست و عموما لوله ای که زودتر شلیک میشه گشادتره به این مفهوم که در پس تیر هدف از تیرانداز دور میشه و باید تیر دوم جمع تر باشه تو تاپیک پنج تیر پران روس توضیح دادم که نباید از چار پاره استفاده کنید تفنگ های اسلاگ و باک شات گوشت لول ضخیم تری دارند مثل تک روس و موقع شکار همیشه محض احتیاط چند تا چارپاره دو دست داشته باشید اگه حیوان وحشی بهتون حمله کرد سعی در تعویض فشنگ نداشته باشید و همون ساچمه رو شلیک کنید که باعث فرار یا تاخیر حمله حیوون میشه و تو فرصت به دست اومده فشنگ چار پاره رو لود کنید
تک گلوله: بعضی تک گلوله ها ود سر خود هستند و باید ود ساچمه رو در بیارید برای لولهای چوک از اسلاگ 16 تو تفنگ 12 استفاده کنید و قبل از پر کردن فشنگ اسلاگ رو در قسمت سر لول پرو کنید باید مماس از لول رد بشه بدون فشار ولی در کل شلیک باک شات و اسلاگ به تفنگ فشار میاره و قفل و بست اون رو لق میکنه