شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - dieselpower - 2012-10-01 02:33 AM

دوستان لطفا کمی به نظر همدیگه احترام بگذارید به هر حال هر کس نظری داره که واسه خودش ارزش داره اگر ما خوشمون نیومد که نباید بگیم طرف هیچی نمیدونه
اتفاقا من این سلاح را دیدم و تا پای خریدشم رفتم ولی واقعا خوشم نیومد و بیخیال خرید شدم ولی یکی از اقوام یدونشو داره و خیلی ازش راضی هست با این که یه دونه سنتتین فرانسوی هم داره ولی از این تفنگ بیشتر خوشش میاد بر عکس من که حاضر نشدم با قیمت خیلی خوب یدونشو بخرم ولی خوب هر دو به نظر همدیگه احترام میگذاریم و هر کدوم دلایل خودمونو داریم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - babakdana - 2012-10-01 10:51 AM

دوست عزیز من به نظر کسی بی احترامی نکردم و فقط نظر خودم رو گفتم . نظر هرکسی قابل احترامه .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - royal - 2012-10-01 02:34 PM

دوستان ببينيد هر تفنگي نقطه ضعف و قوت داره و نميشه گفت يه تفنگ در كل به درد نميخوره ولي بايد بگم كه چيفسان مدت زيادي كه در ايران هستو خيلي ها ازاين تفنگ رضايت دارن البته دوستان سغي كنيد در موقع مقايسه ديگر برند ها رو خراب نكنيد اونا هم واسه خودون حرفي براي گفتن دارن و شما هنوز يه هفته هست اين تفنگ رو تحويل گرفتيد بهتر هست فعلا چند سال تو شرايط مختلف اب و هوايي باهاش كار كنيد و بعد بيايد نظرتونو در مورد اين تفنگ بيان كنيد Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - ahmadaniknam - 2012-10-01 03:55 PM

سلام دوستان خوبم
در مورد جواب رویال عزیز باید یه چیزیو عرض کنم دوستام 8 ساله که چیفسان داره لولش 76 سانت تا دلتون بخواد باهاش 4 پاره انداختیم تا حالا که جواب داده تنها بدیش سنگین بودنشه این چیفسانیم که خودم گرفتم یکی از دوستان بیان کرده لولش نازکه نازکی لوله ربطی به ترکیدن نداره لوله ابم قطوره مهم جنس آلیاژ بکار رفتست هنوز باهاش پترن گیری نکردم وقتی انجام دادم عکسشو برا دوستان میزارم خودم یه تک لول روس داشتم بایکالشو از زیر فوق العاده بودم از دوستان اگه کسی میخواد تک بگیره توصیه میکنم فقط همین مدل چه 4 پاره چه تک گلوله نمرش 20

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - korang - 2012-10-07 03:48 PM

سلام دوستان میشه در مورد باز کردن دولول رو هم چیفسان عکس بزارین .ممنون
با عرض سلام خدمت kiarash عزیز عکسهایی که در صفحه6 این انجمن در مورد بازو بست چیفسان قرار داده اید باز نمیشود .میشه لطفا دوباره بزاری میخوام تفنگمو سرویس کنم ممنون میشم.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - berno - 2012-10-08 03:08 PM

با سلام خدمت دوستان گرامی بنده مدت 12 ساله که دو لول چیفسان دارم و تا به حال بدی ازش ندیدم (لوله 76)و چهار پاره و تک گلوله هم شلیک کردم و تا به حال عیبی نکرده و خیلی ازش راضی هستم.و در مورد مسایلی که بعضی از دوستان مینویسند یاد قدیم می افتم که زمانی که مردم از سرپر استفاده می کردند احتمالا چیزی نمی توانستند شکار کنند(با این تفاسیر)ولی باید عرض کنم که غیر از سلاح، شکارموفق به خیلی مسایل دیگر ارتباط دارد خصوصا تجربه در اخر عرض کنم فقط نظر شخصی خودمو عرض کردم..

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - korang - 2012-10-09 04:26 PM

سلام هیچ کس نیست به من کمک کنه بازو بست دولول رو هم چیفسان لطفاٌ

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - choliche - 2012-10-09 04:43 PM

دوست عزیز چرخک زیر پیشدست و به عقب بکش پیش قنداق جدا میشه حالا اهرم مسلح کردنو بکش لولها که پایین اومدن بیارش عقب در میاد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - korang - 2012-10-10 11:33 AM

دوستان منظور بنده سرویس و باز کردن فنر و سوزن و ... میباشد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - alirahimi - 2012-10-11 01:17 AM

سلام دوست عزیز
سرویس و باز کردن سیستم چکاننده چیزی نیست که با چند تا عکس و توضیح دادن دوستان یاد بگیرید بعضی از قطعات خیلی حساس و دقیق هستن توصیه میکنم اگر علاقه به یادگیری دارید باید به صورت عملی و در شرایط خرابیهای مختلف کسب تجربه کنید .