شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - babakdana - 2012-06-14 08:13 AM

(2012-06-13 10:05 PM)sani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-13 12:21 PM)babakdana نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
اینم از اسلحه خودم (چیفسان) مدل 555 البته میخوام یه قنداق خوب براش درست کنم
[تصویر: 13395773251.jpg]http://www.iran-airrifle.com/uploadcenter/uploads/13395773272.jpg

[تصویر: 13395773272.jpg]

دوست من قنداق تفنگ من از چوبه و فکر کنم چوب گردو باشه ...
مال شما هم قنداقش قشنگه واسه چی عوض کنی؟؟؟
(2012-06-12 09:09 PM)leopard نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درسته قنداقش قشنگه ولی چون هم نو هست و هم ساده میخوام درش بیارم و جاش با چوب گردو یه قنداق طرح دار بزنم(البته یدونه درست کردم برای تفنگ دیگه که تو بخش قنداق برین مبینید)

داداش از اینا خواستی بگو
عموم 10 20 تای داره خخخخخخخخخ

داشم رفتم از مکانیک ماشین سنگین دو تا گرفتم دمت گرم که گفتی....
یکی از دوستام یه چیفسان داره که الگوی پخشش به سمت چپه کسی میدونه باید چیکارش کرد که بهتر شه؟؟
وقتی میخواد بزنه باید راست رو نشونه بگیره و این موضوع حالش رو گرفته.خخخخخخخخخخخ

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - saeidth - 2012-06-14 08:33 AM

اگه چوك خوره بگين چوكشو عوض كنه ببينه اونوقت چطور ميزنه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - saeidth - 2012-06-14 09:45 AM

(2012-06-14 08:33 AM)saeidth نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ضمن هر دولول اسلحه كج ميزنه يا يكيشون.مشخص كنيد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarchiekabk - 2012-06-14 12:10 PM

سلام
چیفسان من ندیدم چک خور باشه البته تفنگ این دوستمونو نمیدونم مال منم همینطور بود دو لولش یه کم چپ میزد ولی رفیقم باهاش خوب میزد بعد فهمیدم مشکل از خودمه
با سلام مجدد
بالاخره تنبلی رو گذاشتم کنار یه سری عکس گرفتم اپ کردم از تفنگم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حواس نداریم که لینکشو گذاشتم تو پست قبلی
[تصویر: q5yz81mbfl7q3weae56.jpg][تصویر: 8mdz5sykqma121qewgqh.jpg][تصویر: 59gmkrmesxogk252evt.jpg][تصویر: x74l60dts6yo3kipbgn6.jpg][تصویر: mvwkxob7rkuypcpe9a.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - babakdana - 2012-06-14 04:41 PM

(2012-06-14 12:10 PM)shekarchiekabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
چیفسان من ندیدم چک خور باشه البته تفنگ این دوستمونو نمیدونم مال منم همینطور بود دو لولش یه کم چپ میزد ولی رفیقم باهاش خوب میزد بعد فهمیدم مشکل از خودمه
با سلام مجدد
بالاخره تنبلی رو گذاشتم کنار یه سری عکس گرفتم اپ کردم از تفنگم

حواس نداریم که لینکشو گذاشتم تو پست قبلی
[تصویر: q5yz81mbfl7q3weae56.jpg][تصویر: 8mdz5sykqma121qewgqh.jpg][تصویر: 59gmkrmesxogk252evt.jpg][تصویر: x74l60dts6yo3kipbgn6.jpg][تصویر: mvwkxob7rkuypcpe9a.jpg]

دوست عزیز از تفنگتون راضی هستین یا نه ؟ کپی تفنگ منه .راستش من تازه خریدم .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarchiekabk - 2012-06-14 04:59 PM

سلام
البته مال شما ماشش نقره ایه مال من طلایی و نمیدونم چه فرقی با هم دارن ولی من دو سال میشه خریدم خدایش نسبت به قیمتش ازش راضیم البته زمانی که من خریدم سهمیه اکار خبری نبود اینو نو بود خریدم 3800000 البته یه تک لول ترک داشتم تبدیل به احسن کردم باهاشم بالای 2000 تا تیر زدم چهارپاره هم زیاد زدم ولی 27 تایی در ضمن بازشم کردم سیوال داشتی بکن در خدمتم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - siro - 2012-06-14 05:13 PM

یه سوال از اساتید این همون تفنگیه که شکارچیای قدیمی بهش میگه دو لول ترک کپ سفید یا اون فرق داره?

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - leopard - 2012-06-14 05:28 PM

(2012-06-14 04:59 PM)shekarchiekabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
البته مال شما ماشش نقره ایه مال من طلایی و نمیدونم چه فرقی با هم دارن ولی من دو سال میشه خریدم خدایش نسبت به قیمتش ازش راضیم البته زمانی که من خریدم سهمیه اکار خبری نبود اینو نو بود خریدم 3800000 البته یه تک لول ترک داشتم تبدیل به احسن کردم باهاشم بالای 2000 تا تیر زدم چهارپاره هم زیاد زدم ولی 27 تایی در ضمن بازشم کردم سیوال داشتی بکن در خدمتم
اونی که تو ستاد اسلحه مهمات بوده به بابام گفته که اون سری از اسلحه هایی که ماششون طلایی هست جزء اولین دسته ی ساختن و کیفیت بهتری نصبت به اونایی که ماششون نقره ایه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - sani - 2012-06-14 10:18 PM

(2012-06-14 09:45 AM)saeidth نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-06-14 08:33 AM)saeidth نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ضمن هر دولول اسلحه كج ميزنه يا يكيشون.مشخص كنيد

سلام
آره هر دوتا لولش کج میزنه ولی پائینی بیشتر
چوک هم نداره
به نظر من هم به بدنش فیکس نمیکنه
من هم با تفنگ دوستم زدم یه کم به چپ زد ولی نه زیاد؟؟؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - royal - 2012-06-14 10:28 PM

دوستان یعنی همه چیفسان ها چپ میزنن خب یکی از دوستان لطف کنه یه پترن اصولی که تو قسمت پترن سلاح ساچمه زنی توضیح داده شده از این چیفسان بگیره ببینیم چجوریه Khansariha (8)