شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - dieselpower - 2012-06-09 01:13 AM

سلام دوستان عزیز بنده دوماه پیش برای خرید یک عدد تفنگ ساچمه زنی بدون مجوز به یکی از روستاهای اطراف اصفهان رفته بودم تا اسلحه دلخواهمو بخرم و تا فرصت هست جوازش کنم فروشنده اول گفت بیا ده نوع دارمش چنین وچنان ما که رفتیم اونجا دو تا چیفسان گذاشت جلومون یکی نو و یکی کارکرده من به تمام زندگیم همچین اسلحه مزخرفی ندیده بودم کارکرده رو میگفت 900 و نو را میگفت1300 ولی به نظر من مفتش گرونه صد رحمت به نخجیر بنده هم اکار هم ایلدیز هم سارسیلماز هم هوگلو رو دیدم باور کنید چیفسان هیچ ربطی به اسلحه‌های که نام بردم نداره درسته که اسلحه‌های دولول یه مقدار بلند میزنن حتی من با لنبر هم زیاد میزنم بلند میزنه اما این اسلحه بلند بزنه یا نزنه حیفه پوله البته اینها نظر شخصی بندست و دوستان لطفا ناراحت نشن لطف کنید اینهمه هم سنگ این ترکها را به سینه نزنید

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarchiekabk - 2012-06-09 02:06 AM

داداشه من باسه ما بی پولا همین ترکم زیاده وگر نه کی گفت ترک خوبه راستی این قیمتا که گفتی قیمت تفنگ بادی بود یا دولول روهم سوار !!! بعد میشه بگید تو مغازه یه نظر دیدید چه طوری این همه در بارش ایراد میگیرید هیچی نداشته باشه قیافه که داره امیدوارم شما هم ناراحت نشید ولی با قسمت دوم امضات حال کردم ایول
شرمنده دوباره خوندم نوشته بودید بدونه مجوز خوب بله بدون مجوز همینه
(2012-06-09 01:00 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من حوصله بحث ندارم ولی شما منظور منو نفهمیدید مهم اینه که تو اون 40 متر حداقل 70 درصد ساچمه با فاصله های کم از هم به هدف بخوره طوری که مثلا اگه به یه بلدرچین شلیک کردید فاصله ساچمه ها از هم اونقدر زیاد نباشه که یه بلدرچین از میونشون رد بشه لطف کنید دیگه ادامه ندید و عذر میخام که تایپیک به بیراهه رفت
خواهش میکنم عزیز این حرفها جیه داریم از معلومات هم استفاده میکنیم اگر خدای نکرده حرفی زدم که ناراحت شدید منم عذر میخوام واین حرفتونم کاملا درسته ولی این به شماره ساچمه مربوط میشه به هر حال خیلی مخلصیم Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - aghajoon - 2012-06-09 09:17 AM

آقا این تاپیک چیفسان چرا اینقدر خشک و خالی پیش میره ، دوستانی که این تفنگ را دارند لطف کنند و یه پترن اصولی ازش بگیرند و قرار بدند تا به صورت مستدل بشه در موردش نظر داد ، مثل پترنهای این تاپیک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حداقل چندتا عکس از خود تفنگ بگذارید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - sani - 2012-06-09 08:32 PM

(2012-06-08 11:50 PM)shekarchiekabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش شرمنده شما خودتون باز کردید دیدید سوزن شکسته ؟ چون من ماله خودمو سوزنشو عوض کردم بعید میدونم بشکنه مال من عقب سوزن یه کم له شده بود سیستم یه جوره که یه وزنه که پشتش فنره ضربه میزنه به سوزن سوزنم که داخل یه سوراخه بعیده بشکنه حالا وقت کردم تفنگو باز میکنم عکسشو میزارم سوزن قبلی رو هر چی گشتم پیدا نشد در ضمن اون دوستمون هم که گفته بود بلند میزنه اکثر ساچمه زنهای ترک بالا میزنه بخاطر اینکه شکار قرقاول زیاد میرن برا همین اگه یه 10 20 سانت بالا بزنه بهتره البته ناگفته نماند تفنگ من اینقدر که دوستان میگن قدیمی نیست شایدم سیستم فرق کرده

آره عزیز خالی چکوندمکش 3میل از سوزنش شکست و با شتاب از لولش پرت شد بیرون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - shekarchiekabk - 2012-06-10 01:23 AM

عجب ! بعد چیکار کردی دادی از روش ساختن یا امادش گیر میاد؟ من که دادم تراشکاری سه سوت تراشید خودم عوض کردم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - sani - 2012-06-11 07:51 AM

(2012-04-21 01:25 PM)sani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-21 01:01 PM)sani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-04-19 09:23 PM)cheytac نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز..شما یا واقعا متر و سانت رو نمیتونی از هم تشخیص بدی یا اینکه واقعا با یک تفنگ گلوله زنی شلیک کردی یا هم اینکه قصدتون مسخره کردن کاربرهاست.. ..منطق و دلیل دیگه ای واسه این ادعاتون نمیبینم..4 پاره 9 تایی که در 20 متری در بهترین حالت حداقل یه الگویی 50 تا 60 سانتی میده چجوری شما ادعا میکنی تمام ساچمه ها در 100 متری در شعاع 30 سانتی خورده؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم اول پستها رو خودتون قبل از ارسال یه سبک سنگینی بکنید اگه دیدین قابل باوره ارسال کنید..واقعا که موندم دیگه چی بگم..

دوست گرامی
سلام
ببخشید که شمارو ناراحت کردم جایزه مسابقه تیر اندازی مال خودت ....
خوب مگه شما میخوای به من چی بدی که بخواب بهت دروغ بگم ؟؟؟؟!!!!!!!

(2012-06-10 01:23 AM)shekarchiekabk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عجب ! بعد چیکار کردی دادی از روش ساختن یا امادش گیر میاد؟ من که دادم تراشکاری سه سوت تراشید خودم عوض کردم

من هم مثل شما دادم تراشکار با سوپاپ ماشین واسم درست کرد ....

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - choliche - 2012-06-11 11:44 AM

دوستان جهت ساخته سوزن یه قطعه ای در ماشین سنگین هست که تو منطقه ما بش میگن( فارسونگا ) و اگه با این درست کنید تا اخر عمر دیگه سوزنتفنگتون نمیشکنه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - saeidth - 2012-06-11 11:57 AM

جنس سوپاپ ها معمولا از فولاد کروم نیکل و یا فولاد کبالت و یا فلزات دیگر می باشد در حالی که سوپاپهای دود از فلزاتی ساخته می شود که در مقابل حرارت زیاد مقاومت داشته باشد مثل فولاد کروم و نیکل.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - morteza - 2012-06-11 12:24 PM

اسم اصلیش سوزن فارسونکا است که در پمپ فارسونکا موتور های دیزل هستش کارش پمپ کردن گازوییل با فشار خیلی بالاست و میتونین از تعمیر کارای کامیون بگیرین جنسش بسیار محکم و ترد هم نیست که زود بشکنهKhansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - sani - 2012-06-12 09:16 AM

(2012-06-11 12:24 PM)morteza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسم اصلیش سوزن فارسونکا است که در پمپ فارسونکا موتور های دیزل هستش کارش پمپ کردن گازوییل با فشار خیلی بالاست و میتونین از تعمیر کارای کامیون بگیرین جنسش بسیار محکم و ترد هم نیست که زود بشکنهKhansariha (256)

سلام و ادب
عزیز جان این فارسونکا که گفتی باید بدیم تراشکار درستش کنه یا خودش اوکیه....