شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) (/showthread.php?tid=848)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - cheytac - 2012-04-19 09:23 PM

دوست عزیز..شما یا واقعا متر و سانت رو نمیتونی از هم تشخیص بدی یا اینکه واقعا با یک تفنگ گلوله زنی شلیک کردی یا هم اینکه قصدتون مسخره کردن کاربرهاست.. ..منطق و دلیل دیگه ای واسه این ادعاتون نمیبینم..4 پاره 9 تایی که در 20 متری در بهترین حالت حداقل یه الگویی 50 تا 60 سانتی میده چجوری شما ادعا میکنی تمام ساچمه ها در 100 متری در شعاع 30 سانتی خورده؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم اول پستها رو خودتون قبل از ارسال یه سبک سنگینی بکنید اگه دیدین قابل باوره ارسال کنید..واقعا که موندم دیگه چی بگم..

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - cordoba - 2012-04-19 09:47 PM

(2012-04-19 09:23 PM)cheytac نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز..شما یا واقعا متر و سانت رو نمیتونی از هم تشخیص بدی یا اینکه واقعا با یک تفنگ گلوله زنی شلیک کردی یا هم اینکه قصدتون مسخره کردن کاربرهاست.. ..منطق و دلیل دیگه ای واسه این ادعاتون نمیبینم..4 پاره 9 تایی که در 20 متری در بهترین حالت حداقل یه الگویی 50 تا 60 سانتی میده چجوری شما ادعا میکنی تمام ساچمه ها در 100 متری در شعاع 30 سانتی خورده؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم اول پستها رو خودتون قبل از ارسال یه سبک سنگینی بکنید اگه دیدین قابل باوره ارسال کنید..واقعا که موندم دیگه چی بگم..

اینجور حرف ها دیگه برا ما عادی شده!!

سابق یکی ادعا کرده بود با نخجیر 3 تو 3000 متری گرگ زده !!Khansariha (399)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - NEMESIS - 2012-04-19 10:21 PM

(2012-04-19 10:15 PM)aghajoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
300 متر نه ، 3000 متر

آقایون شرمنده به خدا ....
حتما یه سر پیش چشم پزشک باید برم و یه معلم ریاضی هم استخدام کنم
ببخشیدKhansariha (226)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - royal - 2012-04-20 12:46 AM

دوستان سعي كني قبل از ارسا پست اول اونو يه بار بخونيد بعد Khansariha (172)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - sani - 2012-04-21 01:01 PM

(2012-04-19 09:23 PM)cheytac نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست گرامی
سلام
ببخشید که شماره ناراحت کردم جایزه مسابقه تیر اندازی مال خودت ....
خوب مگه شما میخوای به من چی بدی که بخواب بهت دروغ بگم ؟؟؟؟!!!!!!!

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - cheytac - 2012-04-21 01:21 PM

بحث چیزی دادن و چیزی گرفتن نیست دوست عزیز..اینجا فروم عمومیه و روزی چند صد نفر بازدید کننده داره..حتی الامکان باید اطلاع رسانی درست, و بر پایه و اساس منطق , و مستند باشه..اگه غیر این باشه باعث سردرگمی و تردید کاربران ,و اطلاع رسانی غلط میشه ,که این موضوع کاملا با رسالت همچنین سایتی در تضاده و میتونه اعتبار سایت رو زیر سئوال ببره.. شما هم برای اثبات ادعاتون اگه میتونید یه کلیپ تهیه کنید , در غیر اینصورت نظرم همان چیزیه که قبلا گفتم..یا حق
(در ضمن کسی نگفت که شما دروغ میگی..بحث سر اینه که شما داری اشتباه میکنی ..همین..)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - sani - 2012-04-21 01:25 PM

(2012-04-21 01:01 PM)sani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست گرامی
سلام
ببخشید که شمارو ناراحت کردم جایزه مسابقه تیر اندازی مال خودت ....
خوب مگه شما میخوای به من چی بدی که بخواب بهت دروغ بگم ؟؟؟؟!!!!!!!

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - NEMESIS - 2012-04-22 12:11 AM

داداش من آخه مگه میشه توی این فاصله همچین پدیده ای رخ بده؟؟Khansariha (144)
دوست من بعضی وقتا آدم توی تخمین مسافت اشتباه میکنه....(به دلایل گوناگون)
از اونجایی که شما گفتین توی فاصله حدودا 90 تا 100 متری...از گفته شما معلومه که دقیق اندازه گیری نکردین و حدودی به نظرتون رسیده که 100 متره....
حالا مرد و مردونه پا شو برو دقیق اندازه بگیر ساچمه ها رو هم درست بشمر بعد نتیجه رو به ما هم بگو...Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - sani - 2012-04-22 06:49 AM

عزیزان من که خدای نکرده نمیخوام کسی رو سر کار بزارمKhansariha (226)
من دو تا چیفسان دارم یکیش ماشه طلائی و او که درموردش گفتم ماشه نقره ای رنگه ....
گفته شما دوستان در مورد ماشه طلائیه کاملا صحیح ه من با اون تا 30 مترم نتونستم الگوی دقیقی ازش بگیرم....
ولی وقتی با این جدیده شلیک کردم نه من باورم شد نه همراهام که خودشون دستی بر فن داشتن تو باغ دوستم بودیم و سیبل رو روی دیوار باغ نصب کردیم از 9 تا ساچمه دوتا دوتا کنار هم چسبیده به سیبل به همون شعاع خورده بود فقط یکی رو خارج زده بود اونم نه زیاد دورتر ....
من وقتی اینو دیدم مشتاق شدم و تفنگو با قیمت بالاتری ازش خریدم و حالا هم برای دریافت جوازش اونو تحویل دادم...
چشم هر وقت به من برشگردوندن یه کلیپ ازش میگیرم واسه دوستانم .
و در مورد فاصله شلیک دوستم که تو باغ شون بودیم گفت از محل شلیک تا اون دیوار حدود 90 تا 100 متر فاصله داره و فکر نمیکنم کسی که ملکی رو داره اندازشو ندونه ....

در مورد اون ماشه طلائیه من قبلن هم باهاش مشکل داشتم سوزن بالائیش هم شکسته بود که دادمش تعمیر... یا حق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (چیـــفســــــان) - cheytac - 2012-04-22 10:06 PM

5 تا چهاپاره 9 تایی دیگه با همون ماشه نقره ایه توی باغ دوستتون شلیک کن اونم میشه ماشه طلایی..بحثمون هم تموم میشه..به همین راحتی