شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) (/showthread.php?tid=845)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-01-08 08:17 PM

من دیدم و خیلی عالی هم میزنه ولی یادم نیست توی همین انجمن بود یا جای دیگه ولی هست فقط باید بگردین تا در نت پیدا کنید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - sajadm - 2015-01-21 01:33 PM

سلام دوستان یه سوال با دولول سوار بایکال میشه اسلاگ و چهارپاره زد/Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-01-21 08:13 PM

با حوصله د دقت اندازه کن اسلاگه و چهارپاره با دقت پر کن یا از یه با تجربه استفاده کن بعد میشه زد ولی درکل اگر تعداد شلیک فشنگ سنگینت زیاده یه تفنگ تک لول بگیر و اگر برا مبادا و گاهی که پیش میادKhansariha (219)بله میشه زد و خود من زدم البته فقط چهارپاره نه اسلاگ. خداییش خوبم زدم یعنی زد.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - sajadm - 2015-01-21 09:01 PM

ممنون از پاسخ ولی فقظ باید دستپر استفاده کنیم؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-01-22 08:29 PM

نه جانم فابریک خوبم باشه خوبه ولی دست پر چیز دیگریه. ولی بازم بگم چهارپاره کم و اسلاگ کمتر. موفق باشی.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - AKKR - 2015-01-22 11:55 PM

Khansariha (214)Khansariha (214)Khansariha (214)
(2015-01-21 01:33 PM)sajadm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه سوال با دولول سوار بایکال میشه اسلاگ و چهارپاره زد/Khansariha (8)

سلام دوست عزیز اسلحه بایکال اسلحه جاندار عالی هست ولی در کل چهارپاره و اسلاگ جزو فشنگهای سنگین هستند و این فشنگها فشار زیادی به اجزای اسلحه میارد و در دراز مدت سبب خرابی اسلحه میشد حالا هرچقدر اسلحه جاندارتر این مدت بیشتر و در اسلحه های کارگاهی وزعیف زودتر اسرات شلیک های سنگین خودشو نشان میدد با این حساب بهتره فقط در موارد لزوم و نیاز از چهارپاره و اسلاگ استفاده کنیم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - sajadm - 2015-01-23 01:13 PM

ممنون از هردو (کاربخش_آکار)Khansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - سنگک - 2015-01-23 02:40 PM

با عرض سلام خدمت سروران گرامی.یک سئوال داشتم.آیا شما حد فاصل دولول را هم روغنکاری می کنید اگر جواب مثبت هست چطور؟با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - karbakhsh - 2015-01-23 03:26 PM

برا من جا نیوفتاد. حد فاصل دو لول میشه کجا. لطفا با عکس نشون بدین.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت روسیه (بایــــــــکال) - sajadm - 2015-01-23 03:35 PM

فک کنم محدوده ی جوش بین لول ها رو میگه(در قسمت جان لول)