شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) (/showthread.php?tid=844)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2012-03-03 10:13 AM

سلام.دیروز تو یوتیوب دوتا فیلم از یلدیز پیدا کردم که با فشنگهای 1400 بار و مگنوم 50 گرم تست میکردن.اگه کلمهyildiz spz me رو سرچ کنید راحت این کلیپ ها رو پیدامیکنین.شرمنده نتونستم دانلودشون کنمKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - smmehri - 2012-04-27 08:25 PM

دوستان سلام
من قصد خرید اسلحه دارم فروشنده مجاز شهر ما که خود نیز یک شکارچی است توصیه میکنه که دولول بغل بایکال یا روی هم یلدیز بخرم . خودم از روی هم بهتر خوشم می یاد . آیا روی هم یلدیز ترکیه ( 2320000 تومان ) بهتره یا روی هم بایکال روس ( 2550000 تومان ) یا دولول کنار هم بایکال روس ( 1485000 تومان ). و آیا در کل تفنگهای روی هم بهترند یا بغل . ممنون می شم کامل توضیح دهید Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2012-04-27 08:33 PM

من خودم یلدیز دارم ولییییییییییییییییییییییی حتما بایکال بخر.شک نکن .بغل یا سوار بودن هم سلیقه ای هستش.ولی بنظر من بغل بگیرKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - royal - 2012-04-27 09:00 PM

دوست عزیز هر کدوم کارایی دارن ولی بغل شکاری تر هستش و قیمتشم کمتره ولی سلیقه خودتون هستش ولی حتما روس بگیر Khansariha (214)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - choliche - 2012-04-27 09:18 PM

دوست عزيز دولول رو هم خيلي از بغل بهتره هم تو هوازني هم اينه كه تو هدف گيري فضاي كور كمتري داري و اين كه ميگن بغل شكاريه كاملا اشتباه هردو تو شكار بكار ميان و سليقه اي است حالا يكي با بغل حال ميكنه تو تفنگ خريدن اول و آخر خواست دلتو در نظظر بگير ودر آخر اگه روهم برتري نداشت هردو رو به يه قيمت ميدادند

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mohamadshabadi - 2012-05-23 12:08 AM

با سلام خدمت دوستان.قراره که پس فردا یه یلدیز ورزشی از فدراسیون بگیرم.خواستم بدونم یلدیز ورزشی مثل شکاری هستش؟البته من برا تراپ میخوامش و اگه خدا قسمت کنه میخوام واسه قهرمانی کشور شرکت کنم.ممنون میشم اگه از یلدیز ورزشی عکس بذارین چون طاقت ندارم منتظر مال خودم بمونم.البته 2500 برام تموم کرده ولی خود فدراسیون میده 1500.من تحمل نداشتم از یه شخص خریدم چون فدراسیون تمام کرده بود.چاکرتونم.محمد از کرمانشاه شهرستان اسلام آباد غرب
یه خواهش از دوستان دارم که حیف نیست یلدیز رو با آکار مقایسه میکنین.بابا این یلدیز رو باید بهش گفت برتا کوچیکه.اگه یه یلدیز و برتا رو بذارن کنار هم یلدیز رو میبرم.با برتا تیر زدم از 10 بشقاب 3تا شکستم.با یلدیز تیر انداختم از 10 بشقاب بخدا 9 تا شکستم.
اینم صرفا جهت اطلاع امروز بود

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - royal - 2012-05-23 12:28 AM

دوست عزیز دیگه نا تا اون حد که بشه گفت از برتا بهتره صنعت اسلحه سازی المان از ترکیه در سطح بالاتریه ولی واقعا یلدیز هم تفنگ خوبیه Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - sattar - 2012-08-06 06:30 PM

با عر ض سلام
می خواستم ببینم از دوستان کسی اطلاع داره که سلاح یلدیز چند بار به صورت سهمیه ایی توزیع شده ؟؟ یا این که اولین بار کی بوده ؟؟
ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - hosseinm - 2012-08-06 06:44 PM

اگه اشتباه نکم سال گذشته بود و توزیع خیلی محدود و دیگر هم توزیع نمیشه و نیست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - sattar - 2012-08-06 07:06 PM

(2012-08-06 06:44 PM)hosseinm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه اشتباه نکم سال گذشته بود و توزیع خیلی محدود و دیگر هم توزیع نمیشه و نیست

ممنون از شما بابت جواب
این سلاح د ر اروپا زیاد استفاده میشه مخصوصا برای تراپ من می خواستم سوابقی از این سلاح و در ایران داشته باشم. اسلحه های ترک دیگه قبلا به صورت قاچاق یا دولتی وارد ایران شده اند. مثل دو عقاب ، آکار یا سارسیلماز ولی این سلاح علارغم قدمت کارخانه سازنده خیلی در ایران شناخته شده نیست . جالب اینه که در طرح جواز کردن جدید هم خیلی کم دیده شده که کسی یلدیز رو تحویل بده . باز هم از دوستان اگر کسی سوابقی از این تفنگ داره لطف کنه بذاره
ممنون