شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) (/showthread.php?tid=844)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2012-02-26 10:23 PM

اینم یه روش پروف لوله تفنگ.Khansariha (266)
محمد عزیز خوش اومدین.Khansariha (8)میخواستم بدونم چه بلایی سر کپ تفنگ اومد؟و ای کاش میشد یه عکس هم میذاشتینKhansariha (226)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mohammadzarei - 2012-02-27 01:09 PM

کپ سالم موند اخه من چند وقت پیش جر و بحث داشتم با پدرم پدرم اکار داره که کیفیت لوله ها پایینه اخه دوستام پارسال باهم بودیم برف تو لوله رفت یخ زده بود لوله اسلحه رو ترکوند و من از اسلحه ترک بد بین شدم تا اینکه این اتفاق رو دیدم چه پدرم و چه اقوام که همگی اسلحه دارن تا الان ندیدیم به خاطر فشنگ به لوله اسیب برسه واسه ما اینطور بود اخه خیلی از دوستان می گن لوله باد میکنه لق میشه
عموی خودم یه ترک داره که با 80 لیتر بنزین خریدش بالای 70 سال کار کرده اما هیچ مشکلی نداره . من موندم دوستان چطور میگن لوله ترکیده !!
اما یه مورد دیدم خیلی نادر بود یه روس تک لول فک کنم بایکال بردیم کوه بعد چند تیر قنداقش ترک برداشت !!
اما دفعه بعد اگه لوله ترکوندیم واستون فیلم میگیر م
نتیجه : نسبی نتیجه گیری نکنیم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - sattar - 2012-02-29 07:43 AM

[تصویر: i230868_111.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - amirk - 2012-02-29 07:48 PM

سلام
زمانی که من تفنگ می خواستم بخرم چهارنوع اسلحه آوردن که دولول سوار بود یلدیز.مگنوم . کرال بقیه تک لول و نیمه اتوماتیک

کرال بیشترین کیفیت داشت بخصوص گپش هم فولادی بود دوستانی که تو این کار بودن صلاح ندین وقتی خودم با این سه نوع

تیر انداختم می تونم بگم بی کیفیت ترین همین یلدیز بودKhansariha (226)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mani - 2012-02-29 09:01 PM

(2012-02-29 07:48 PM)amirk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
زمانی که من تفنگ می خواستم بخرم چهارنوع اسلحه آوردن که دولول سوار بود یلدیز.مگنوم . کرال بقیه تک لول و نیمه اتوماتیک

کرال بیشترین کیفیت داشت بخصوص گپش هم فولادی بود دوستانی که تو این کار بودن صلاح ندین وقتی خودم با این سه نوع

تیر انداختم می تونم بگم بی کیفیت ترین همین یلدیز بودKhansariha (226)
سلام
اگه ممکنه بفرمایید چطور شما با انداختن یک یا چند تیر متوجه کیفیت بد سلاح شدید؟ ممنون

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2012-02-29 09:26 PM

دوست عزیز نمیخوام فکر بکنی چون من یلدیز دارم ازش طرفداری میکنم.ولی تو این یه سالی که دارمش کار زیادی ازش کشیدم وکوچکترین نشونی از بی کیفیتی ندیدم و از ساچمه 6 بگیر تا چارپاره و تک گلوله باهاش زدم.حتی اگه یه نگاه ساده به قیمت مارکهایی که فرمودین میکردین متوجه تفاوتشون با یلدیز می شدین. شاید شما دلیل محکمی دارین که این سلاح بی کیفیته!!!!!!!!!!!!!اگه تو نت بگردین میتونین ریویو هایی رو در مورد یلدیز پیدا کنید که خیلی جالب هستن.Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - SOHEIL-GUNSMITH - 2012-03-01 06:09 PM

من اخیرا
تو نت دنبال قیمت فروش مدلهای دولول ترک بخصوص اکار و یلدیز میگشتم
تا قیمتهای جهانیشون رو مقایسه کنم
نکته حالبی که برخوردم این بود
خیلی از سایتهای معتبر که مارکهای معروفی مثل برتا و وینچستر و.. رو داشتن یلدیز رو هم داشتن
اما از اکار اثری تو اکثر سایتها نبود

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2012-03-01 08:03 PM

من چند مورد نیمه اتومات با نام تجاری charles daly دیدم که به احتمال بسیار زیاد ساخت آکار هستن.آکار در خارج از ترکیه بیشتر با پنجتیرهاش شناخته میشه تا تفنگهای کمرشکنشKhansariha (8).

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - royal - 2012-03-02 05:25 PM

دوست عزیز منم ازاین مدل های چارلی دیلی دیدم ولی دولول روی هم بود وبسیار با کیفیف بودو شنیدم که تحت لیسانس امریکا تو ترکیه تولید میشه Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2012-03-02 06:29 PM

ظاهرا این کمپانی فقط از امتیاز برندش استفاده میکنه وخودش تولید چندانی ندارهKhansariha (8)