شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) (/showthread.php?tid=844)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mani - 2012-02-02 05:45 PM

با سلام خدمت دوستان
عضو جدید هستم و ارادتمند دوستان پیشکسوت ، ممکنه مقایسه ای از نظر کیفیت و زیبایی و کارائی و ... بین این مدل (یلدیز ) و مشابه روسی ( بایکال ) داشته باشید.
تصمیم به خرید دارم ، مردد هستم کدام یکی را انتخاب کنم.
بسیار سپاسگذارم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2012-02-02 06:52 PM

mani عزیز ضمن عرض سلام ,باید این خبر رو به اطلاع دوستان برسونم که فاتحه شکا ر امسال رو خوندن وشکار ممنوع شدهKhansariha (367)(اقلا تو آذربایجان شرقی).پس برای خرید تفنگ عجله نکن.در باره یلدییز هم میتونم بگم دست کمی از بایکال نداره.بنده بجز اسلاگ همه چیز باهاش شلیک کردم.
(2012-02-02 06:52 PM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mani عزیز ضمن عرض سلام ,باید این خبر رو به اطلاع دوستان برسونم که فاتحه شکا ر امسال رو خوندن وشکار ممنوع شدهKhansariha (367)(اقلا تو آذربایجان شرقی).پس برای خرید تفنگ عجله نکن.در باره یلدییز هم میتونم بگم دست کمی از بایکال نداره.بنده بجز اسلاگ همه چیز باهاش شلیک کردم.
وضعیت تو استانهای دیگه چطوره؟؟؟؟؟؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mani - 2012-02-03 12:18 AM

(2012-02-02 06:52 PM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وضعیت تو استانهای دیگه چطوره؟؟؟؟؟؟
با سپاس از پاسخ شما ، به عرض برسونم که بنده ساکن تهرانم و زیاد اهل شکار نیستم و سالها پیش که یکی از همکارانم مسئول باشگاه تراپ ساصد بود باشگاه میرفتم ، علاقه زیادی به تفنگ دارم ، قبلا" نخجیر 2 داشتم فروختم، حالا دنبال یه بایکال یا یلدیز نو میگردم .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - Hunter - 2012-02-05 01:14 AM

مانی جان خوشبختانه هم یلدیز و هم بایکال به صورت سهمیه ای موجوده!شما توی استان محل سکونت خودت پیگیر باش ان شاالله پیدا میشه داداشKhansariha (8)

قیمتش هم یلدیز 2.7 و بایکال 2.5 هست ولی بایکال رویکردش تراپ هست و بیشتر به کارت میادKhansariha (214)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی لینک بالا در موردش اطلاعات هستKhansariha (8)

موفق باشید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mani - 2012-02-08 10:44 PM

(2012-02-05 01:14 AM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانی جان خوشبختانه هم یلدیز و هم بایکال به صورت سهمیه ای موجوده!شما توی استان محل سکونت خودت پیگیر باش ان شاالله پیدا میشه داداشKhansariha (8)

قیمتش هم یلدیز 2.7 و بایکال 2.5 هست ولی بایکال رویکردش تراپ هست و بیشتر به کارت میادKhansariha (214)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید.
سلام دکتر جان
ممنون از راهنماییت ، به نظرت دو لول بغل نو روسی الان چند خوبه با جواز ، (سهمیه ای سپاه )

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - Hunter - 2012-02-08 10:54 PM

(2012-02-08 10:44 PM)mani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-05 01:14 AM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید.
سلام دکتر جان
ممنون از راهنماییت ، به نظرت دو لول بغل نو روسی الان چند خوبه با جواز ، (سهمیه ای سپاه )

مانی جان توی تاپیک دولول بغل روس نوشته بودی 3.5!
اول اینکه باید 3 سالش تموم بشه بعد بشه خرید نمیدونم دوستتون کی خریده؟!
دوم هم اینکه اگه میتونی دولتی بخری که بخر 1.4 ولی اگه نمیتونی برو همینو بخر البته تا 3 هم میشه باهاش راه بیایKhansariha (214)

اسلحه ی خوبیه ولی با این پول و با توجه به طرح جواز دار کردن میتونی اسلحه های بهتری بخری و بدی برا جواز!البته باید پیگیر باشیKhansariha (214)

یا علی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mani - 2012-02-09 01:14 PM

والا دکتر جان این آکبنده از سپاه سهمیه گرفته ، ظاهرا" مشکلی واسه فروشش نداره ، ولی من بیشتر دنبال دولول سوار بودم که ظاهرا" نیس، به چند نفر سپردم ، ترک فراوونه ولی روس نیس ، نمیدونم صبر کنم سهمیه ای اونور سال بگیرم ، ممکنه اونم گیر نیاد ، این فراخوان هم که تموم بشه معلوم نیس گرونتر بشه یا ارزونتر بشه ، فعلا" تصمیم گیری سخت شده ...

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mani - 2012-02-09 03:38 PM

(2012-02-09 01:14 PM)mani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا دکتر جان این آکبنده از سپاه سهمیه گرفته ، ظاهرا" مشکلی واسه فروشش نداره ، ولی من بیشتر دنبال دولول سوار بودم که بندرت پیدا میشه ، به چند نفر سپردم ، ترک فراوونه ولی روس نیس ، نمیدونم صبر کنم سهمیه ای اونور سال بگیرم ، ممکنه اونم گیر نیاد ، این فراخوان هم که تموم بشه معلوم نیس گرونتر بشه یا ارزونتر بشه ، فعلا" تصمیم گیری سخت شده ...

(2012-02-09 03:38 PM)mani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-02-09 01:14 PM)mani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا دکتر جان این آکبنده از سپاه سهمیه گرفته ، ظاهرا" مشکلی واسه فروشش نداره ، ولی من بیشتر دنبال دولول سوار بودم که بندرت پیدا میشه ، به چند نفر سپردم ، ترک فراوونه ولی روس نیس ، نمیدونم صبر کنم سهمیه ای اونور سال بگیرم ، ممکنه اونم گیر نیاد ، این فراخوان هم که تموم بشه معلوم نیس گرونتر بشه یا ارزونتر بشه ، فعلا" تصمیم گیری سخت شده ...
ببخشید خواستم ویرایش کنم اینجوری شد .

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2012-02-17 06:54 PM

واسه اینکه تاپیک خاک نخوره این آدرسو که خودم خیلی ازش استفاده میکنم رو میزارم که توش میتونین اطلاعات و نظرات بدرد بخوری رو راجع به یلدیز بدست بیارین.البته تو سایت در مورد سایر برندهای مشهورترکیه و همچنین اروپایی هم تاپیک وجود داره,کلا سایت جامعی هستش.

Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mohammadzarei - 2012-02-26 09:44 PM

چند وقت پیش یکی از اقوام بنا به دلایلی خواست لوله اسلحه رو بترکونه یه یلدیز قاچاقی بود
اومدیم یه میلگرد بزور توش جا دادیم بعد باروت دوتا گلوله هم قاطی کردیم ماشه رو با سیم چکوندیم ملیه گرد کنده شد و لی لوله نترکید البته ما میله گرد رو با کلی زور جا دادیم دفعه بعد اومدیم با گل پر کردیم و 3 تا باروت رو قاطی کردیم که این دفعه ترکید
نتیجه : لوله اسلحه ها رو دست کم نگیرید