شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) (/showthread.php?tid=844)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - ARHUNT - 2019-01-01 10:09 AM

سلام دوستان
کسی از قیمت روز دولول ییلدیز نو اطلاع داره؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - haamidreza - 2019-01-02 01:38 PM

(2019-01-01 10:09 AM)ARHUNT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
کسی از قیمت روز دولول ییلدیز نو اطلاع داره؟

سلام برادر
الان هیچی دیگه قیمت نداره هرکی هرچی گفت
ولی قیمت اکثر سلاح ها دوبرابر شده متاسفانه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mehranziyaee - 2021-08-04 06:39 PM

سلام عرض ادب به خمگی دوستان و اساتید محترم ،من برای اولین بار میخام تفنگ شکاری بگیرم ، با توجه به رشد قیمت های اسلحه تو این دوسال فقط میتونم سراغ تفنگ های ترک برم چون صفر هم میخام بخرم ، بین ییلدیز و آکار موندم ؟ سار سیلماز هم میگن قنداق خوبی نداره و به اصطلاح باجی هم به ییلدیز و آکار نمیده ،ممنون میشم راهنماییم کنین
فروشنده های اسلحه هم چندین مغازه کرمان مراجعه کردم بیشتر بر اساس موجودی که دارن صحبت میکنن راجب اسلحه، برخی میگن آکار خوبه برخی میگن ییلدیز تعدادی هم سار سیلماز، بیشتر هدفشون فروش اسلحه هست بعنوان مثال همه تو فروم میگن تفنگ آکار تفنگ خوبی هست اما اصطلاحأ زیر میکشه ،امروز با یک فروشنده اسلحه صحبت کردم گفت اصلا و ابدا همچین چیزی در مورد آکار وجود نداره و اولین بار هست میشنوه اینو!!!! یک دونه آکار سری اول هم داشت میگفت ۵۵ میلیون !! تفنگ پر خط و خش و کهنه و قشنگ معلوم بود رسش رو کشیدن

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - KRALARMS - 2021-08-05 09:06 PM

فروشنده های اسلحه هم چندین مغازه کرمان مراجعه کردم بیشتر بر اساس موجودی که دارن صحبت میکنن راجب اسلحه، برخی میگن آکار خوبه برخی میگن ییلدیز تعدادی هم سار سیلماز، بیشتر هدفشون فروش اسلحه هست بعنوان مثال همه تو فروم میگن تفنگ آکار تفنگ خوبی هست اما اصطلاحأ زیر میکشه ،امروز با یک فروشنده اسلحه صحبت کردم گفت اصلا و ابدا همچین چیزی در مورد آکار وجود نداره و اولین بار هست میشنوه اینو!!!! یک دونه آکار سری اول هم داشت میگفت ۵۵ میلیون !! تفنگ پر خط و خش و کهنه و قشنگ معلوم بود رسش رو کشیدن
[/quote]

کرمان قیمت اسلحه بسیار اسفناک هست همین اکارکه شما میگن55تومن تویه شهردیگه بین 40تا45تومن میشه خرید، چیفسانم تفنگ خوبیه اگه پیداکنید قیمتش هم مناسبتره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mehranziyaee - 2021-08-06 12:29 AM

دقیقا متاسفانه یک حالت مافییای دارن اسلحه فروشان کرمان ????????????‍♂️، این ییلدیز خایی هم که هست همگی مدل ۲۰۱۳ هستن
یک مدل جدید کارخونه ییلدیز زده به اسم ییلدیز پرو با کپ مشکی ، از این مدل تو ایران اومده؟Khansariha (214)
[تصویر: YILDIZ_PRO.html]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - RezaHatamiHunter - 2021-08-06 10:41 AM

دوستان قیمت سلاح های ایرانی که مناسب تر هست دست کمی هم از تفنگ های ترک نداره
چرا ایرانی نمی خرید؟
خیلی ها از سلاح های ساخت داخل راضی هستن تا کی میخایید جنس بنجول و بی کیفیت ترکیه ای خرید کنید ؟

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - KRALARMS - 2021-08-06 05:38 PM

منظور شما کدوم سلاحهای ساخت داخل هست، اگه نخجیر میفرمایید وصیاد که همون حکایت پرایدهاچ بک و صندوقدارو پراید وانته، من سال93نخجیردولول گرفتم 1_چاشنی رو نمیزد2_بعدصدتاشلیک لق شد3_قنداقش مشکل داشت4_فشنگ بعدشلیک بیرون نمیومد5_هرلول20سانت بالای هدف میزنه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - RezaHatamiHunter - 2021-08-06 07:59 PM

1عذر میخوام
2خواهش میکنم منو ببخشید
3حلالم کنید
4متاسفم به خاطر حرفم
5توبه توبه توبه

واقعا اینطور هست که میفرمائید؟
چون تاحالا سلاح های ساخت داخل رو از نزدیک ندیدم
پس واقعا متاسفم به خاطر حرفی که زدم دوستان توجه نکنید توی این کشور هیچکس به فکر هم وطن خویش نیست
به خرید خودتون ادامه بدیدKhansariha (8)
بازهم معذرت میخوام به خاطر حرفی که زدم Khansariha (8)
خب چرا دوستان عزیز و اساتید این سایت اقدام به ساخت سلاح نمی کنند ؟
سخت ترین مرحله اخذ مجوز هست برای ساخت هم از دیگر سازندگان درس بگسرید دوستان...
بنده خودم دنبال لوله خوب هستم که موندم برای چوک چکار کنم وگرنه بقیه اجزاء ساختنش راحت هست و اگر هزینه باشه با ریخته گری باقی ابزار ساخته شده هست
این حقیر تنها18سال دارد...و دستش جایی بند نیست و الا بهترین سلاح های ساخت داخل رو تحویل دوستان میدادمKhansariha (8)
ان شاء الله امسال در آزمون استخدامی سپاه قبول بشم و بهترین سلاح های ساخت داخل رو خدمت شما دوستان عزیز تحویل بدم فقط دعا کنید قبول بشم Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - dadmehr - 2021-08-06 10:29 PM

(2021-08-06 07:59 PM)RezaHatamiHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1عذر میخوام
2خواهش میکنم منو ببخشید
3حلالم کنید
4متاسفم به خاطر حرفم
5توبه توبه توبه

واقعا اینطور هست که میفرمائید؟
چون تاحالا سلاح های ساخت داخل رو از نزدیک ندیدم
پس واقعا متاسفم به خاطر حرفی که زدم دوستان توجه نکنید توی این کشور هیچکس به فکر هم وطن خویش نیست
به خرید خودتون ادامه بدیدKhansariha (8)
بازهم معذرت میخوام به خاطر حرفی که زدم Khansariha (8)
خب چرا دوستان عزیز و اساتید این سایت اقدام به ساخت سلاح نمی کنند ؟
سخت ترین مرحله اخذ مجوز هست برای ساخت هم از دیگر سازندگان درس بگسرید دوستان...
بنده خودم دنبال لوله خوب هستم که موندم برای چوک چکار کنم وگرنه بقیه اجزاء ساختنش راحت هست و اگر هزینه باشه با ریخته گری باقی ابزار ساخته شده هست
این حقیر تنها18سال دارد...و دستش جایی بند نیست و الا بهترین سلاح های ساخت داخل رو تحویل دوستان میدادمKhansariha (8)
ان شاء الله امسال در آزمون استخدامی سپاه قبول بشم و بهترین سلاح های ساخت داخل رو خدمت شما دوستان عزیز تحویل بدم فقط دعا کنید قبول بشم Khansariha (8)

پس یه طراح اینده سلاح تو انجمن داریم..ان شا الله...

من یه مدتی تو کف اینم 200 دلار قیمتش و به نظر راحتم میشه یه کپی ازش زد...

[تصویر: chiappa-little-badger-single-shot-22lr-165barrel.jpg]

از ویدیوی اسمبل و دی اسمبل زیر :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و همینور با کمک از تصاویر این صفحه میشه یکی ساحت :

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - RezaHatamiHunter - 2021-08-07 10:51 AM

سلامKhansariha (8)
طراح چیه ما شاگردیم و درس پس میدیم
البته مطمعا هستم اگر لوله خوب دم دست شما باشه ساختنش براتون کاری نداره چون طراحی های شما رو دیدم
عالی بودن
ان شاء الله تا قبل از عید کارایی میکنم و غیر مستقیم گزارش میدم خخخخ درجریان هستید چرا غیر مستقیمKhansariha (8)

خب دوستان این سلاح یلدیز چطور سلاحی هست
پترنش کیفیتش میشه روش حساب کرد چون خیلی ها به دنبال خرید هستن و سر در گم هستند چکار کنند
مثل آقای علیزاده اگر این پیام رو دید تشکر رو بزنند