شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) (/showthread.php?tid=844)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - asman - 2015-11-19 07:48 PM

300WSMجان ببخشید اسم شریفتونو نمیدونم اگه براتون مقدوره چندتایی عکس خوب از سلاحتون بذارید ممنون میشم دمت گرم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - iphone1387 - 2015-11-19 09:19 PM

اقا یلدیز پوکه پرانه؟

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - asman - 2015-11-19 10:13 PM

بله پرانه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-22 02:19 AM

(2012-04-27 08:33 PM)300WSM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم یلدیز دارم ولییییییییییییییییییییییی حتما بایکال بخر.شک نکن .بغل یا سوار بودن هم سلیقه ای هستش.ولی بنظر من بغل بگیرKhansariha (8)
میشه بگید چرا

hossin

(2012-05-23 12:08 AM)mohamadshabadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان.قراره که پس فردا یه یلدیز ورزشی از فدراسیون بگیرم.خواستم بدونم یلدیز ورزشی مثل شکاری هستش؟البته من برا تراپ میخوامش و اگه خدا قسمت کنه میخوام واسه قهرمانی کشور شرکت کنم.ممنون میشم اگه از یلدیز ورزشی عکس بذارین چون طاقت ندارم منتظر مال خودم بمونم.البته 2500 برام تموم کرده ولی خود فدراسیون میده 1500.من تحمل نداشتم از یه شخص خریدم چون فدراسیون تمام کرده بود.چاکرتونم.محمد از کرمانشاه شهرستان اسلام آباد غرب
یه خواهش از دوستان دارم که حیف نیست یلدیز رو با آکار مقایسه میکنین.بابا این یلدیز رو باید بهش گفت برتا کوچیکه.اگه یه یلدیز و برتا رو بذارن کنار هم یلدیز رو میبرم.با برتا تیر زدم از 10 بشقاب 3تا شکستم.با یلدیز تیر انداختم از 10 بشقاب بخدا 9 تا شکستم.
اینم صرفا جهت اطلاع امروز بود
منظورتون مدل ورزشی شه

hossin

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - parandehabi - 2015-11-22 11:14 PM

سلام
اینم یلدیز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا حق

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - asman - 2015-11-25 07:11 PM

(2015-11-25 06:53 PM)mobarez نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان
من عاشق تفنگ دو لول سوار هستم

سلام دوست گرامی ورودتونو به انجمن خوشامد میگم این عشق شما ستودنیه اما اما باید دور سلاحهای بی جواز رو یه خط قرمزپررنگ خخخخ بکشید تا خدای نکرده براتون مشکلی پیش نیاد به این عشق سمت وسو بدید وحدود3 تومن جور کنید ویه تک لول جواز دار بخرید / ممنونم

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - yahyarav - 2015-11-25 07:30 PM

سلامKhansariha (8)
همون طورکه دوست بزرگوارآسمان عزیزگفتن،دورسلاحهای غیرمجازراخط بکشید،چون درصورت خرید وداشتن اینگونه سلاحها،خودتون وحتی اطرافیانتون رابه دردسرمیندازید،یه چوب دستی ارزشش ازصدتاسلاح غ......بیشترهKhansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - asman - 2015-11-25 07:53 PM

مبارز جان برای خرید سلاح با جواز اینجارو کلیک بفرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mobarez - 2015-11-26 12:22 PM

از همه ی دوستان بابت راهنمایی متشکرم ولی لطفا میشه بگید چه اتفاقی میوفته اگه از یکی سلاح بی جواز بگیرن؟Khansariha (226)
خیلی واسم مهم هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - yahyarav - 2015-11-26 12:36 PM

سلام جناب مبارزKhansariha (8)
عذرمیخوام،که پستم بیربط هست نسبت به تایپک
اگه خیلی خوش بینانه بگیم،سلاحوازتون مصادره وجریمه تون میکن،ودیگه هیچگونه سلاح شکاری مجازی بهتون تعلق نمیگیره،البته اینم بگم که داشتن سلاح غ......حبس هم داره،تاآنجایی که اطلاع دارم بنابرابلاغیه جدیداسلحه مهات درسال90،مدت حبس افزایش یافته و5سال میباشد