شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) (/showthread.php?tid=844)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-06 07:59 PM

(2015-11-06 01:49 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اکار بنده لول بالاش هیچ مشکلی نداره ولی لول پایینش ته میکشه به همین خاطر برای جبران این نقصان شب نمای قرمز رنگ مگسک رو برداشتم وهدف رو میزارم ته دایره ( مگسک) مماس ریب ومشکل حل میشه ومثل لول بالا هدفو میزنه
دم اهالی انجمن همیشه گرم باد
میشه یه عکس بزارین برای هوازنی و اهداف ثابت و اسلاگ چطوره من موندم آکار بردارم یا یلدیز ؟

حسین محمودی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - asman - 2015-11-06 08:47 PM

نه اینکه خودم شاهین اکار دارم به عقیده من اکار از یلدیز جوندارتره

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - bastami - 2015-11-06 11:02 PM

سلام دوست عزیز(استاد گرامی)Khansariha (8)
استدلال شما در مورد جوندارتر بودن آکار نسبت به یلدیز چیه؟
این جوندار بودن دقیقا یعنی چی؟شما چه مولفه هایی رو در نظر گرفتید که به این نتیجه رسیدید؟
با تشکر
Khansariha (48)
Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - asman - 2015-11-06 11:16 PM

ممنون از لطفتون ولی من استاد نیستم // از هردو سلاح به یک اندازه در تراپ استفاده کردیم ویلدیز نسب به اکار کم اورد به نحوی که سوزنا مسلح نمیشدن ویا مسلح میشدن ولی عمل نمیکردن ( قفل) کرده بودن اما اکار مشکلی نداشت

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - hossinmahmodi.1376 - 2015-11-06 11:18 PM

(2015-11-06 11:16 PM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از هردو سلاح به یک اندازه در تراپ استفاده کردیم ویلدیز نسب به اکار کم اورد به نحوی که سوزنا مسلح نمیشدن ویا مسلح میشدن ولی عمل نمیکردن ( قفل) کرده بودن اما اکار مشکلی نداشت
شمایلدیزمکس تراپ را میگید ما منظورمون مدل شکاریش است داداش

حسین محمودی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - asman - 2015-11-07 08:06 AM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس مربوط به سلاح ستار جان صفحه اول یلدیز

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - iphone1387 - 2015-11-19 02:02 PM

با چارپاره مشکلی نداره؟

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

منظورم یلدیز هستا

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - asman - 2015-11-19 02:20 PM

درمورد سلاحهایی که در دسترس همگی هست برای اسلاگ وچارپاره طراحی نشده اما برای زدن این نوع مهمات اگه سلاحی موبایل چوک باشه که از چوک سیلندر باید استفاده بشه که هم قطر طول لول هست واگر چوک ثابت باشه باید از لول نیم چوکش استفاده کرد تا فشارکمتری به سلاح بیاد واگر تک لول فول ثابت باشه که ریسکش بیشتره ولی درکل نباید از این گونه مهمات استفاده کرد
الانه که طرفداران اینگونه مهمات احمدی رو ابکش کنن خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2015-11-19 02:36 PM

همانطور که جناب احمدی گفتن نزدن 4پاره بهتر از زدنش هست.ولی اینکه طرف گفته با یه چارپاره لوله داغون شده ادعای بی اساسی بیش نیست.چون بنده از سال 90 این سلاح رو دارم و انواع تک گلوله و سایزهای مختلف 4 پاره (تعداد زیاد)و ساچمه رو استفاده کردم ولی فعلا لوله سالمه .دلیل خرابی لوله احتمالا استفاده از مهمات عجیب الخلقه ای هست که شکارچیان حرفه ای؟؟؟؟؟؟؟؟ابداع نموده اند.Khansariha (367)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - iphone1387 - 2015-11-19 03:03 PM

منم نظرم همین بود که طرف یه حرکتی زده. رو‌نمیکنه

اقایون. پس گرارو با چی بزمیم. ؟؟؟؟ بدبختمون میکنه