شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) (/showthread.php?tid=844)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - AKKR - 2015-02-27 12:08 AM

سلام به همه دوستان عزیز یدونه از اقوام ما سال 88 یلدیز سهمیه گرفت که چوک سابته ولی کپش فولاده روکشش شبیه المینیومه امتحان یه بار کردیم اهن ربا رو جزب کرد تعداد خیلی کمی لابلای یلدیزای موبایل چوک امد من تا بحال سه تا دیدم اسلحه های خوبی هستند بعزی از شکارچی ها اکسرن قدیمیها چوک سابتو ترجیح میدند اگه اسلحه یلدیزی که گفتید سالم باشد 6/800 قیمتش تو این بازار خوبه .
موفق و موعید باشید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - bastami - 2015-06-15 12:19 AM

سلام به همه ی دوستان همانطور که مستحضرید سال 93 یک قبضه اسلحه ی سهمیه ای دولول یلدیز موبایل چوک گرفتم،و باهاش حدودا 15 شلیک انجام دادم اونم برای تست و پترن مثلا،دو تا از این تیرها چارپاره فابریک ترک بود با لول با با چوک 2(دو خط)زدم چند روز پیش که داشتم داخل لول بالا رو بررسی میکردم متوجه چند تا خط(بهتره بگم خش) در امتداد لوله روی کروم داخل لول شدم که با فرچه ی پنبه ای نرفت،Khansariha (367)
حسابی اعصابمو خورد کرده،من روی نگهداری اسلحه چه بادی چه شکاری خیلی حساسم،تفنگی که قراره با2 تا 4پاره لولش خش بیفته دیگه روش نمیشه حساب کرد این هم از یلدیزی که تعریف میکردند،اساتید راهنمایی کنن چکارش کنم؟
برم اسلحه مهمات بندازم جلوشون لولو بررسی کنن مشکلشو رفع کنند؟؟؟؟؟منکه از این تفنگ زده شدم،سر سه سال میفروشم ان شاءالله یه رو هم روس میگیرم،بگید ان شاءالله
Khansariha (48)
Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - mik - 2015-06-15 12:23 AM

با سلام
دوست عزیز اون خط هایی که شما میگی خط نیست معمولا رد سرب ها هست که شما باید با ست تنظیف و اسپری مخصوص پاکشون کنید و حتما باید از فرچه سیمی استفاده کنید و در ضمن سلاح یلدیز هم خیلی سلاح خوبیه حیفه بفروشینش چون از همون اولش هم دست خودتون بوده یک چیز دیگه هست.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - bastami - 2015-06-15 12:31 AM

ممنون از پاسخ شماKhansariha (8)
اگر همانطور که شما میفرمایید رد سرب باشه و کروم لوله آسیبی ندیده باشه،پس نگرانی بنده بی مورده،حقیقتش به خاطر همین مسئله من دیگه باهاش شلیک نکردم گذاشتم کنار که سر سه سال ردش کنم،حالا اگه قسمت شد ازش عکس میذارم باز اساتید بیشتر بررسی کنند
بازم ممنون مارو از نگرانی در آوردیدKhansariha (219)
Khansariha (48)
Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - smostafam - 2015-06-15 12:38 AM

دوستان گفتن این مطلب باعث شرمندگی هست اما اگر یه مهمان وارد سایت ما بشود در موردمون چی فکر میکنه.؟ من کوچیک همه ولی لطفا به املا کلمات توجه کنید. Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - bastami - 2015-06-15 12:49 AM

سلام دوست عزیزKhansariha (8)
من کلمات رو با به صورت محاوره ای نوشتم،لطف کنید غلطهای املایی رو بفرمایید، ما رو هم از گمراهی بدر بیارید بلکه عاقبت به خیر شدیمKhansariha (394)،البته با شما موافقم و به خاطر توجهی که به این موضوع کردید خوشحالم
قبلا از کشت باقالی پوزش میطلبم
Khansariha (48)
Khansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - sajadm - 2015-06-15 11:58 AM

یکی از دوستان من یه نخجیر 2 داشت که با شلیک چارپاره توش خط افتاد اما قبل از اون اسلاگ اونم به تعداد زیاد چه توخالی وچه تو پر شلیک میکرد که هیچ وقت لولش خراب نشد اما فقط با شلیک یه چارپاره اونطوری شد که هرکاریش کرد نرفت البته لول کیفیت خودشو داره و نه پترنو خراب میکنه و نه اینکه آسیبی برای لول به حساب میاد چون که چارپاره توی لول حالت معلق داره و وزن سنگینی هم داره با لول گاهی اوقات برخورد میکنه که باعث میشه روی لول ردی به جا بذاره که گاهی اوقات فقط یه رد هست و با تمیز کردن و اسپری خوب از بین میره و در بدترین حالت ممکنه جاش روی لول بمونه که معمولا با شلیک زیاد چارپاره این طور میشه که انشاا... مال شما راحت پاک میشه البته او چارپاره 9 تایی دست پر بود و با وجود این بازم به شلیک کردن چارپاره ادامه میداد مگفت تولید داخله خوبیش اینکه هرچند بار بخوام واسم لولو عوض میکنن
شما هم زیاد تو فکرش نرو هرچی بیشتر روی چیزی حساس باشی بیشتر شاهد این هستی که دچار مشکل بشه این چیزا برای لول طبیعیه البته من نمیگم عیبی نداره اما دیگه اینقدرا نیس که بگی دلتو میزنهKhansariha (256)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - garin - 2015-06-15 01:26 PM

(2015-06-15 12:19 AM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه ی دوستان همانطور که مستحضرید سال 93 یک قبضه اسلحه ی سهمیه ای دولول یلدیز موبایل چوک گرفتم،و باهاش حدودا 15 شلیک انجام دادم اونم برای تست و پترن مثلا،دو تا از این تیرها چارپاره فابریک ترک بود با لول با با چوک 2(دو خط)زدم چند روز پیش که داشتم داخل لول بالا رو بررسی میکردم متوجه چند تا خط(بهتره بگم خش) در امتداد لوله روی کروم داخل لول شدم که با فرچه ی پنبه ای نرفت،Khansariha (367)
حسابی اعصابمو خورد کرده،من روی نگهداری اسلحه چه بادی چه شکاری خیلی حساسم،تفنگی که قراره با2 تا 4پاره لولش خش بیفته دیگه روش نمیشه حساب کرد این هم از یلدیزی که تعریف میکردند،اساتید راهنمایی کنن چکارش کنم؟
برم اسلحه مهمات بندازم جلوشون لولو بررسی کنن مشکلشو رفع کنند؟؟؟؟؟منکه از این تفنگ زده شدم،سر سه سال میفروشم ان شاءالله یه رو هم روس میگیرم،بگید ان شاءالله
Khansariha (48)
Khansariha (256)

دوست عزیزنگران نباش کلا ساچمه درشت واسلاگ یه رد از سرب تولول به جا میزارن که با فرچه سیمی ست تنظیف پاک میشه وامری عادیه

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - asman - 2015-06-15 01:33 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا اززدن 4پاره واسلاگ یا تک گلوله خودداری بفرمایید ودر مواقع اضطراری با چوک سیلندر انجام بشه تا خدای ناکرده برای خود وسلاحتان اتفاقی نیافتد

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - karbakhsh - 2015-06-15 02:07 PM

سلام
اصلا خودتون ناراحت نکنین. یه اسپری خوب و یه ست تنظیف خوب و استاندارد و حوصله هم مقدار نیاز تهیه کنید و اون وقت از شر اون خطها راحت میشین. اگر قرار باشه این تفنگ با دوتا چهارپاره از دور کنار بره چی میشه. !!!!! مطمین باش تفنگ حوبی داری و در حد خودش خوبه.