شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) (/showthread.php?tid=844)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - jubin - 2014-11-07 12:32 AM

درود و سلام به همه....اگه امکان داره میخواستم راهنماییم کنید...بین دولول یلدیز مکس تراپ با جواز ورزشی و پنجتیر صیاد شکاری کدوم و انتخاب کنم با این تفسیر که اصلحه ورزشی فقط باید جهت ورزش استفاده بشه و فشنگ سهمیه هم جهت تمرین نداره و اسلحه شکاری که هم جواز شکار بهش میدن و هم سهمیه فشنگ ضمنا قیمت دوتاییش و دور بر هم هستش یعنی دولو و دوستم خاطر خواهی میده ۵تومن به من چون میدونه که عشق تفنگم و ازش خوب نگهداری میکنم...خواهش میکنم دوستان بهم کمک کنید تا انتخاب درست و انجام بدم ...

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2014-11-13 02:55 PM

مبارکتون باشه جناب بسطامی.بنده هم یلدیز دارم ولی ظاهرا با مال شما قدری تفاوت داره اولا بچه قنداق مال شما schnable هست ولی مال بنده ساده هست.نکته مهمی که به چشم میاد تفاوت در شیوه اتصال دو لوله در قسمت دهانه هست ؛در سلاح من دو لوله در وسط کاملا بهم مماس هستند ولی در ین مدل لوله ها با هم فاصله دارند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - bastami - 2014-11-13 03:09 PM

دوست عزیز با سپاس از توجه شما،Khansariha (8)
من همین الان با دقت دوباره نگاه کردم،لوله ها با هم کاملا مماس هستند،ولی خوب در عکس مشخص نیست.
موفق باشید.
Khansariha (256)
Khansariha (48)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - سنگک - 2014-11-13 07:58 PM

با عرض سلام خدمت دوستان ییلدیز دار.دو سئوال داشتم.1-آیا ییلدیز هم مثل آکار پایین میزنه.اگر جواب مثبت هست کدام لول.و سئوال دوم اینکه اگر اطلاع دارید قیمت دولول ییلدیز صفر در تهران چند هست؟متشکرم Khansariha (8)

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - 300WSM - 2014-11-13 08:31 PM

یادم یکی از دوستان گفته بودند که یلدیز هم پایین میزنه ولی شخصا چنین تجربه ای نداشتم .برعکس در شلیکهای اول که بسیار مهم هم هست بهترین نتیجه رو با لول پایین گرفتم ,چه در فاصله نزدیک و چه دور.حتی در صورت بالا و پایین زدن سلاح میتوان با اصلاح قنداق یا مهمتر از ان سازگار شدن تیرانداز با سلاح این مساله رو رفع کرد.قیمت رو هم دوستان تهرانی بهتر میتونن راهنمایی بکنن .کپ یلدیز آلومینیومی نیست (فولادی است)و سطح بسیار مقاومی هم دارد.و سیستم چکاننده این دو سلاح از لحاظ مکانیم مشابه هستند و انتخاب بین این دو بیشتر سلیقه ایست تا بر مبنای معیارهای فنی

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - سنگک - 2014-11-13 08:48 PM

سلام 300WSM عزیز ممنون از جوابتون.واقعا کپش آلومینیومی هست؟اگر هست زود خش نی افته؟

از عکسهایی که دوستان از سیستم چکاننده آکار و ییلدیز گذاشتن بنظرم آکار جون دار تره.

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - saeedf - 2014-12-22 03:51 PM

سلام بر همه دوستان و اساتید
من دنبال یه دولول روهم ترک میگردم و فعلا در حال تحقیقم در سایت خود این شرکت مدل های زیادی بود که من نتونستم دقیقا متوجه بشم کدوم اسلحه بهتره و اصلا تفاوت ها در چیه اگه دوستان بهترین مدل این شرکت رو بهم معرفی کنن ممنون میشم؟
با تشکر

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - SOHEIL-GUNSMITH - 2014-12-24 10:52 PM

دوست عزیز
ییلدیز در رده بندی کارخونه های ترکیه مقام سوم رو داره مقام اول و دوم اگر اشتباه نکنم هوگلو و ... ( اون یکی یادم نیست خخخ)
اما اکار مقامش بالای 20 هست
کیفیت یادیز خیلی خوبه
در خصوص اون دوستی که قلا در سلدیز ورزشی و شکاری پرسیده بود
تفنگهای ورزشی لولشون برای سالی 15 هزار شلیک و بیشتر ساخته شده اما شکاریها برای حداکثر 2 هزار شلیک در سال طراحی شدند
و به رغم اینکه گاهی ما فکر میکنیم سلاحهای ترک دنبال این داستانها نیستند اما کاملا برعکس برند معتبری مثل ییلدز کاملا الیاژ لولهای ورزشیش برتر ازشکاریهاش هست

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - gorjimahalle - 2014-12-29 08:54 PM

سلام .یکی از دوستان نزدیک ما امروز یلدیزی رو که بصورت سهمیه ای ثبت نام کرده بود تحویل گرفت.[تصویر: DSC_2425.jpg] [تصویر: DSC_2426.jpg] [تصویر: DSC_2427.jpg] [تصویر: DSC_2428.jpg] [تصویر: DSC_2429.jpg] [تصویر: DSC_2430.jpg] [تصویر: DSC_2431.jpg] [تصویر: DSC_2433.jpg]

RE: معرفی سلاح دولول سوار ساخت ترکیه (یلـــدیــــز) - yahyarav - 2014-12-29 09:17 PM

سلام جناب سید محمدKhansariha (8)
ببخشید این تفنگ یلدیز سهمیه ورزشی است یاشکاری؟